INFO:Konkurs graficzny "Trudne pytania"

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 1 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Moniu, do tego jest prosta recepta - zyc w realu wszedzie, gdzie jestes - wszedzie jest real, tutaj tez. Bo wszyscy tutaj jestesmy realnymi ludzmi, tak jak Ty. Nie jestesmy komputerami, ale realnymi ludzmi. Tak tego biore ja. I dlatego pracuje tez z realna cierpliwoscia, kiedy chce cos zrobic i musze kawalek po kawalku, kiedy juz zagryzlam sie do tego... I kiedy nie podoba mi sie to, to probowac nowe z tego materialu, ktory mam... albo jeszcze cos szukac..
    W grafice jest to latwiej, niz w szyciu ubranek na siebie. Jesli kiedys cos szylas na siebie, to wiesz, ze kazda dziurka od igly zostanie i juz nie mozesz ja zamazac kolorem, jak w grafice... ani wrocic klikneciem.
    Ale z ta cierpliwoscia to nie latwo, wiem. Tez sie jej jeszcze ciagle ucze i czesto jestem nie cierpliwa, dlatego to znam..
    Wszystko chce czas.. I wierze, ze w nastepnym konkursie bedziesz miala jeszcze lepsze prace .. :)

    P. S.
    I - mysle, ze cierpliwosci masz dosc.. Kiedy tutaj mialas cierpliwosc ze mna przez tych 10 tygodni.. i nie zbanowalas mnie.. :)
    I czy chcesz byc paczkiem, albo paczusiem.. ??? ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 16 grudnia 2014
    NASTKA.BURAN i Shira999 lubią to.
  2. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    Haniu uwielbiam słodkości, choć po mnie nie widać, więc mogę być pączusiem :D
    Haniu - wiem, że jesteście realni, ale ja przychodzę tu się odstresowywać, dobrze bawić itd. W realu nie zawsze jest tak słodko...
    Szyć nie szyłam, ale robiłam na drutach i wyszywam obrazki z muliny - tam ćwiczę swoją cierpliwość :D
     
    Shira999 i gosiagosia60 lubią to.
  3. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Moniu, slodkosci tez uwielbiam i mysle, ze wiekszosc tutaj tez.. to jesli bedziesz paczusiem do jedzenia, to mozesz sie bac, ze Cie ktos zje, nie? ja bym sie bala.. Dlatego sama nie chce byc czyms do jedzenia..

    Hm, odstresowywac i dobrze sie bawic - to mysle przychodzimy tutaj wszyscy.. Wlasnie dlatego chyba, ze z ludzmi kolo nas, gdzie mieszkamy i pracujemy, to nie tak..
    Ale problem jest ten, ze tutaj tez czesto reagujemy tak samo, jak przy spotkaniu z tymi kolo nas...

    Tez robilam na drutach, i tez szydelkiem.. i tez wyszywalam mulinkami (po czesku to sa "mulinky").
    [​IMG]
    Tez tego znam. Ale tam kiedy cos zrobis blednie, to jest latwo poprawic/przerobic, tam nie jest problem z dziurkami po igle. To tylko przy szyciu.. Albo tez? Mysle zalezy, na jakim materialu wyszywasz i co i jak duze bylo blednie..
    I jakie obrazki wyszywasz?
     
    Ostatnie edytowanie: 17 grudnia 2014
    Shira999 lubi to.
  4. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Hejka,
    Guzik prawda i tyle. Jakie tam beztalencie.. stale mi się micha cieszy jak zerkam na "jak smakują chmury".
    A poczucie humoru bezcenne... noo nie każdy je ma...a na technikę jak każdy wie potrzeba czasu...
    tak sobie dumam, czy by nie przenieść tej piaskownicy...gdzieś....nagroda- kózka..
     
    gretag i gosiagosia60 lubią to.
  5. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    Jak już wszyscy chwalą wszystkich ;)
    To słówko ode mnie :)

    Dziękuję Wam za fantastyczną zabawę, miło czytało się najpierw Wasze rozważania co do każdej wykonanej pracy, a następnie podziwiało ich efekty. Szkoda, że nie każda z Was wytrwała do końca konkursu, wielu prac brakowało mi w późniejszych etapach.
    Bardzo wielka strata dla konkursu i dla zabawy - bo to przede wszystkim miała być zabawa :)
    Bardzo fajnie do tego podeszłyście. Mimo, że część z Was dopiero próbowała swoich sił z programami graficznymi to dla mnie wszystkie Wasze prace były niesamowite :)
    I to nie dlatego, że kompletnie się na tym nie znam, nawet nie będę udawać, że jest inaczej. Ale dlatego, że każda z Was włożyła w swoje sygnaturki pracę, przesłanie i chęci.
    Mam nadzieję, że przy kolejnych konkursach równie chętnie stawicie się do udziału.
     
    JMJH, MOD_Magiczna oraz gosiagosia60 lubią to.
  6. Alairë

    Alairë Generał forum

    Cześć,
    naszym udziałem było ciekawe i inspirujące doświadczenie oraz możliwość sprawdzenia swoich umiejętności i wykorzystania własnej kreatywności w praktyce. Bezcenne... ;)
    No i fakt poznania fajnych ludzi też nie jest bez znaczenia :p

    Jeden aspekt jednak nieco kładzie się cieniem... a mianowicie obsuwy w podawaniu wyników... Miały być umieszczane w ciągu dwóch dni od zakończenia etapu... :p
    A teraz to już zupełnie nie rozumiem co się dzieje... :oops:

    Pozdrawiam
     
    gretag, JMJH oraz gosiagosia60 lubią to.
  7. Shira999

    Shira999 Komisarz forum

    Hahahaha:D:D:D
    Uwierz mi, że nie tylko Ty nie rozumiesz :D:D:D
    A kiedy będą wyniki się nie dowiemy, bo to tylko diabli wiedzą kiedy - a diabli na forum nie piszą :D:D:D Hahahahahahaha :D:D:D
     
    gretag i JMJH lubią to.
  8. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Jeden z jurorów się rozchorował i odstawił komputer na kilka dni. Ot, co się dzieje. Ale już przezwyciężył przeciwności i wystawił oceny. Powinny zostać ogłoszone jeszcze dziś. A teraz uciekam z powrotem pod kołdrę.
    Ciao ;)
     
    NASTKA.BURAN i JMJH lubią to.
  9. Alairë

    Alairë Generał forum

    Aha, to wszystko zmienia. Wybacz nie wiedziałam, że chodzi o chorobę.
    To kuruj się chłopie, teraz taki czas przeziębieniowy ;).

    Poczekamy
     
    JMJH lubi to.
  10. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Na przeziebienie- WODZIONKA !!! Przepis masz w watku konkursowym pt. Jak to jest zrobione.
    Polecam. I zdrowiej.!!
     
    MRT_Greg, NASTKA.BURAN oraz JMJH lubią to.
  11. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Dziekuje, Zgredku, za informacje.. Bardzo dziekuje.. Ciao :)

    Tylko nie kumam, dlaczego tutaj niektorzy pisza, ze "diabli wiedza"... kiedy tego diabli pewnie nie wiedza.. ci wiedza tylko malo i o przyszlosci niczego.. :) ...

    BA_Izolda - dziekuje bardzo za wszystko.. :)

    Onka - ta wodzionke zrobilam sobie po tym, co czytalam Twoj przepis - pisalam tutaj o tym - tylko nazywam jej "czosnkowa zupka", jak nazywamy ja w czeskim - "česneková polévka" albo "česnečka".. Mialam tutaj kawalek chleba, jakies rogaliki i czosnek i sol, to wzielam co mialam, pare kawalkow czosnku roztrzelam (nie wiem, jak dokladnie to slowo po polsku) nozem, dodalam wrzatek i troche soli... i - bylo bardzo dobre.. Jeszcze troche mleczka dodalam, jak kiedys robilismy w domu.. (Tez pomaga mi na przeziebienie czosnek i cebula..)
    Magi nie mam i nie potrzebuje, pieprz tez nie - ten mi robi dosc zle, kiedy w czyms jest..
    Dziekuje bardzo za ten przepis, ktory mi przypomnial cos, co juz wiele lat nie mialam, jest latwe i tanie i pomaga... :)
     
    Ostatnie edytowanie: 18 grudnia 2014
    MRT_Greg lubi to.
  12. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    Zgredku, odpoczywaj i choróbsku się nie daj :)
     
    JMJH lubi to.
  13. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    Po lekkich… opóźnieniach prezentuję wyniki z ostatniego etapu konkursu graficznego. Myślę, że wiele osób nie będzie zaskoczonymi.

    I miejsce
    ex aequo
    Kami
    Shira999
    nagroda: sól x 50

    III miejsce
    Alairë
    nagroda: sól x 20

    >>A oto arcyciekawy rozkład ocen<<

    PODSUMOWANIE

    Ci którzy śledzili przebieg konkursu, nie będą też zaskoczeni ostatecznymi jego wynikami. Poniżej prezentacja podium.

    I miejsce
    Kami


    II miejsce
    Shira999


    III miejsce
    Alairë


    >>> TABELA KLASYFIKACJI GENERALNEJ <<<

    Gratuluję!

    __________________________________________________________________

    W celu odebrania nagród prosimy o zgłoszenie się do PT z dopiskiem; “Konkurs Graficzny”.
    Pamiętajcie o podaniu ID konta w grze!
     
  14. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Gratulacje dla wszystkic na pudle !!! Piekne prace dziewczyny robicie i bez dwu zdan nalezalo wam sie ot co.
    Ja sie pobawialam, ale stwierdzam , ze grafika nie dla mnie,wole moje rymowanie;)
    Ja jak ta zaba, sie nie rozdwoje..zeby i jedno i drugie...zdolna jestem, ale nie az tak(a jaka skromna...jak zdazyliscie pewnie zauwazyc)xDxD

    Mareczek pojechal po bandzie w ostatnim glosowaniu i wszystkim po 10 Punktow dalxD
    Nasz sw.Mikolaj ...
     
    MOD_Magiczna, Shira999 oraz MRT_Greg lubią to.
  15. Kami

    Kami Ambasador forum

    Bardzo dziękuję jurorom za wyróżnienie :) Gratuluję dziewczynom na podium :), dziękuję uczestnikom konkursu za świetną rywalizację i gratuluję tym wszystkim, którzy dotrwali do końca, spróbowali swoich sił, zmagali się z programami graficznymi i uczyli nowych rzeczy :)
    Pytania były niesamowite i tak, jak napisała Alaire, trzeba było nieźle pogłówkować, żeby wymyślić graficzną odpowiedź :D:D
     
  16. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    Gratuluję wszystkim :)
    Choć nie ukrywam, że najbardziej pierwszej siódemce w klasyfikacji generalnej ;)
    Każdy z 10 etapów został wzbogacony Waszą pracą :)
    To się nazywa wytrwałość, choć zapewne nie było łatwo:)

    Gratulacje :)
     
    Shira999 lubi to.
  17. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Gratulacje dla zwycięzców i brawa dla Wszystkich uczestników konkursu :)
    To był bardzo przyjemny konkurs. Cały czas obserwowałam pojawiające się prace, które zachwycały moje stare oczy :)
    Jestem pod wrażeniem ..solidnej pracy organizatorów :)
     
    NASTKA.BURAN, Shira999 oraz MRT_Greg lubią to.
  18. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    Gratki dla wszystkich i tych z pierwszej trójki i za inne super prace. I dziękuję wszystkim za super zabawę :)
     
    NASTKA.BURAN i Shira999 lubią to.
  19. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Gratulacje dziewczyny xDwygrałyście w pełni zasłużenie
    dziękuję za punkty :)
     
    NASTKA.BURAN i Shira999 lubią to.
  20. Shira999

    Shira999 Komisarz forum

    To i ja wpadłam podziękować wszystkim za super zabawę :D:D:D
    Jurorom za to, że im się chciało zadawać pytania i oceniać:D
    Konkursowiczkom za to, że im się chciało odpowiadać :D oraz za wytrwałość i super pomysły :D:D:D
    Szczerze przyznam, że będzie mi bardzo brakować tych cotygodniowych trudnych pytań :D:D:D
     
    NASTKA.BURAN lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.