INFO:Konkurs graficzny "Trudne pytania"

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 1 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    hej :)
    dziękuję bardzo za ocenę i punkty ,super uczucie zobaczyć się na podium :)
    szczególnie po ostatnich rozczarowaniach na farmie
    jeszcze jakbyś Grzesiu napisał uzasadnienie ,zresztą Marek też ,to byłoby dobrze :)bardzo to pomaga w dostrzeżeniu błędów ,dla takiego laika jak ja
    z tego wszystkiego zapomniałam pogratulować Kami i Hani :D
    zresztą wszystkim gratuluję ,każda praca inna i cos w sobie ma
     
    Ostatnie edytowanie: 9 grudnia 2014
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Gratulacje dziewczynki :inlove: A ja zaraz za pudłem tym razem xD:music::inlove:
     
  3. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    ale super, same "dyszki" na podium :D i naprawdę bardzo ładne prace :)
     
  4. Shira999

    Shira999 Komisarz forum

    Gratki zwycięzcom :D:D:D
    Moim faworytem w tym tygodniu była Alaire, gdyż pomijając niewątpliwą urodę tejże sygnaturki - jako jedyna poszła w innym kierunku ze swoją odpowiedzią:):):) Trudne pytania - to i odpowiedzi nie muszą być przecież proste i oczywiste. Na jedno pytanie można dać i tysiąc odpowiedzi:D:D:D A i poczucie humoru doceniam:D:D:D
     
    JMJH, Alairë, ankagdw i dalsza osoba lubią to.
  5. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Witam.. Dziekuje bardzo za punkty i superpasze (zwierzaczki tez dziekuja i pozdrawiaja).. i za miejsce i gratulacje i wszystko.. :)
    i po raz pierwszy w zyciu chyba mam same dziesiatki.. :)
    Gratuluje Kami, Aguli (albo jak ten nick/imie mam powiedziec) i wszystkim..
    Tylko teraz chyba jest najtrudniejsze pytanie dla mnie.. ale juz pomysl otrzymalam i pracuje..
    Dobrej nocki zycze i kolorkow.. pa.. :)
     
    Ostatnie edytowanie: 9 grudnia 2014
    MOD_Magiczna, -MarekW- oraz Shira999 lubią to.
  6. Kami

    Kami Ambasador forum

    I mnie się najbardziej podobała praca Alaire. Dowcipna, pomysłowa i fajnie wykonana. Poza tym Twój pomysł również był świetny! :D

    Gratuluję tym, którzy są na podium i wszystkim, którzy dotrwali do ostatniego etapu - to już jest zwycięstwo :) Dziękuję jurorom za punkty.
     
  7. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Hejo ..:)
    Znalazłam trochę czasu a i ból odpuścił to weszłam się na forum "odchamić" ..:)
    Jeszcze raz grateczki ...dla wszystkich - tych w "pudle" szczególnie ..:)
    jury dziękuję za punkty...hehehe wiedziałam że nie dałam odpowiedzi :pxD- ale ktoś na ostatnim miejscu musi być xD...
    pozdrawiam wszystkich ..
     
  8. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Pyrsk ludkowie...ostatni etap chyba sobie odpuszcze, technika mi nie pozwala na wykonanie stygny...a raczej jej brak. Pomysl mam, ale zbyt malo znam sie na programach graficznych , zeby go wykonac.
    Jeszcze mam troche czasu do niedzieli, ale watpie, ze dam rade.
    Za punkciki dziekuje, mam nadziejem, ze ktos skusil sie na wodzionke;)
     
    JMJH, NASTKA.BURAN oraz gosiagosia60 lubią to.
  9. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    heheh Onka wodzionka na Śląsku też bardzo dobrze znana ..chętnie skosztowałam tej wirtualnej ..:) nie odpuszczaj ostatniego etapu - dasz radę - trzymam kciuki :)

    PS. na szybko dziubdziuba robiłam bo też mało czasu i ból nie dał nawet siedzieć :(
     
    JMJH, NASTKA.BURAN oraz gosiagosia60 lubią to.
  10. Alairë

    Alairë Generał forum

    Ja również gratuluję zwyciężczyniom :D
    Bardzo Wam Dziewczyny dziękuję :D, często idę inną drogą,
    bo mnie ponosi fantazja ;), nie daję rady jej okiełznać i tak mi wypełznie... xD
    Zgadzam się, wykonanie również. Lubię demoty :)


    To mamy ostatni etap, co my będziemy robić po zakończeniu konkursu?
    Jakoś tak nudnawo będzie...
     
  11. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    no dokładnie, może szanowne jury pomyśli o części 2 konkursu :D
     
    JMJH, NASTKA.BURAN oraz gosiagosia60 lubią to.
  12. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ja myślałem o czym innym :)
    Ale to już na pewno nie w tym roku :p
    Muszę wpierw ubrać myśli w słowa, a potem popracować trochę nad zmiękczeniem kogoś :music:
     
    JMJH lubi to.
  13. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Cześć , i gratki !! i powodzenia...i pa....
    PS. Tęskno mi do mojego lenia...
     
    JMJH i gretag lubią to.
  14. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Witam.. tak, przez tydzien spiewalam (sluchalam) ta piosenke od Kaczek z nowej paczki, czytalam jej slowa i kiedy ciagle nie bylam madra z prac innych na temat, ciagle nie wiem, co to jest ten "Dziubdziub", to z ostatnich slow tej piosenki zrozumialam, ze ten spiewak jest "Dziub Dziub" (mysle, ze to jest to samo jak "Dziubdziub" w pytaniu konkursowym) i dlatego ten Dziubdziub wyglada tak samo, jak ten spiewak..
    To wedlug tego zrobilam swoja prace.. Nowe rzeczy przy tym nauczylam sie w tych "swoich" programach, myslalam, szukalam, probowalam, wyrzucalam... i mam nadzieje, ze w koncu udalo mi sie odpowiedziec jak z nut (slowa tego spiewaka sa z literek z nutami tez).. i lepiej juz nie moge..
    Innego juz nic nie wymysle i nie zrobie, etap sie konczy, caly konkurs sie konczy, to teraz bede juz robic w realu.. pracy jest dosc.. i pralka mi nie dziala..

    Dziekuje wszystkim za wszystko.. ladne prace zrobiliscie, jury mialy i maja ciezka robote..
    Zycze milej niedzieli i kto jeszcze nie spal, zycze dobrej nocki (tez jeszcze nie spalam, ale teraz nie moge)..
    Zwierzatka w b. domkach juz zjadly superpasze i smakowala im.. :)
    Wszystkiego dobrego.. pa..
     
  15. Shira999

    Shira999 Komisarz forum

    No i godzina W wybiła:)
    Ta ostatnia niedziela.....
    albo
    To już jest koniec, nie ma już nic, jesteśmy wolni - hahahahahahaha:D:D:D
     
    JMJH i stokrotka76 lubią to.
  16. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    Witam

    Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszym konkursie. Prosimy o cierpliwość na czas ocen ostatniego etapu oraz podsumowanie, tak punktowe, jak i merytoryczne całości.

    Pozdrawiam
    MRT_Greg
     
    JMJH lubi to.
  17. Shira999

    Shira999 Komisarz forum

    Hahahahaha - tak czekam czy nikt z rozpędu pytania nie ustrzeli :D:D:D:D
     
    JMJH lubi to.
  18. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Niezła zabawa była ,przynajmniej dla mnie :)sporo śmiechu ,ale i niepotrzebnych przepychanek
    ogólnie gratuluję tym najbardziej wytrwałym i powodzenia wszystkim xD
     
    JMJH lubi to.
  19. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Witam.. Tez myslalam o tym, jesli jeszcze ktos cos wstrzeli, Aniu.. :)
    Ale dziewczeta, tyle ladnych prac.. to widze, ze dziubdziubem moze byc wlasne dziecko, dorosly maz (moze tez wlasny), rozne ptaki.. i tez cos z roznych ptakow, zwierzat i czego jeszcze.. ??
    Co wszystko wlasciwie znaczy to slowo Dziub Dziub (albo Dziubdziub)? Czy ktos wyjasni mi tego jak malemu dziecku, abym zrozumiala?? Albo nikt??

    Tez myslalam, jesli mam zrobic statyczna sygienke. Ale nie wiedzialam, z ktorych obrazkow i jak.. dlatego zrobilam animowana.
    Znalazlam jeszcze wiele roznych ptakow, o ktorych tez w piosence spiewaja, ale nie wiedzialam, gdzie ich dodac na tej malej sygience, zeby nie bylo za wiele wszystkiego.. Dlatego w koncu wybralam tylko wrone na drzewie, pingwina dyrygenta i kaczki, bo w tej piosence spiewaja Kaczki z nowej paczki.. to mysle, ze sa im najblizej.. :)
    To ta piosenke jeszcze moge sluchac dalej (dziekuje bardzo za nia), ale bedzie mi troche smutno, ze juz nic dalej nie bedzie do robienia sygnaturek - co jeden temat na tydzien..

    Dziekuje jeszcze jeden raz za wszystko...
     
  20. Alairë

    Alairë Generał forum


    Dla mnie też to była zabawa, cieszę się, że wystarczyło mi zapału i dotrwałam do końca.
    10 tygodni zmagań za nami, ogromu pomysłów przetworzonych na piksele...
    Szkoda tylko, że w zasadzie byliśmy sami sobie, nie było tych emocji, które dostrzegałam w poprzednich etapach, gdzie kibice się ujawnili i stanowili ważny element zabawy.


    Trzeba uczcić ten czas... I te xloliopexusy kliknięć myszką ...:p
    Dla wszystkich uczestników i szanownego jury ;)

    [​IMG]
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.