INFO:Konkurs graficzny "Trudne pytania"

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 1 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    A narysujesz za mnie?8)
     
  2. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    hahaha Zgredku jak Ty lub Grzegorz pytaniem strzelicie to raczej odpowiedzi nie znajdę - nadal mi się śni gilosz :pxD
    no czasem odpalam Gimpa bo mnie dusi :p..
    łooooooo co Ty piszesz - jeśli masz cierpliwość do userów - to tym bardziej do graficzek :) ...
     
  3. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Agata, podpuszczasz mnie, ale w zasadach zapisaliśmy, że sami nie możemy brać udziału :sleepy:
    no i że każdy maluje na własną odpowiedzialność o_O


    Gabi, tym razem nie ma gilosza :)
    Tylko sygnaturki. I nie będziemy wymagać żeby użyć jakiegoś koloru, albo nie uzywać innego itp.
    Pełna dowolność w technice.
     
  4. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Mówię jak jest, do bawienia grafikami nigdy cierpliwości nie miałam i nie będę miała. Coś tam zrobię, ale ile przy tym nawyzywam.

    Do gimpa to już w ogóle miliony podejść miałam, otwierałam i zazwyczaj po 2 min zamykam, za trudny jak dla mnie.

    Zgredek, ale nikt nie musi wiedzieć,że to Twoja praca xD
     
  5. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    xD

    Rozumiem ..:) ja to bym userów pozagryzała na odległość- brak cierpliwości :p;)xD...ale Gimp nie straszny ..chociaż znam tylko podstawy i ...troszkę ..już mało go "rozgryzam" ..bywają dni że lubię coś zrobić - a czasem jak tydzień długi to go nie odpalę ..:)
    a Zgredek może ma jakieś konto inne to niech da pracę :pxD

    hahaha Zgredku no bo ja z kolorami to sam wiesz - ni to niebieski , ni to zielony :pxD

    coś pomyliłam i mi wskoczył post pod postem ...ale chyba już dobrze..:)
     
  6. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Mojej kreski nie da się pomylić z niczyją inną. Linie proste falują, falowane się łamią, łamane zaokrąglają, okręgi zamieniają w prostokąty, prostokąty przechodzą w romby...

    Uwierz mi, każdy się zorientuje, że to malował Zgredek :D
     
  7. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Dla mnie gimp straszny, odpalam go raz na jakieś 3-4 miesiące.

    Zgredek a może nie? :p
     
  8. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Chyba jednak tak :)
     
  9. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    No cóż próbowałam :p
     
  10. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    A kto Ci każe gimpa uruchamiać? :eek:
    I proszę tu nie grymasić - jak BA podchodzi bez entuzjazmu, to jak mamy zachęcić innych użytkowników?!:mad::sleepy:
     
  11. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    No chyba nie myślisz,że coś narysuje?? o_0
    Nie będę się kompromitowała swoimi rysunkami xD

    Ktoś musi pogrymasić8)
     
  12. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Początkowo były 54 pytania. To wykreślone brzmiało:
    Jak malować, pani administrator? Jak malować?

    Odpowiedź:
    [​IMG]
     
  13. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum


    bo mi się zmieniało na emotkę :p
    przepraszam Zgredku, mogę poprawić...albo w ramach rekompensaty zaprosić Cię na kawę :p
     
  14. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    No dobrze, Szanowni Jurorzy, prac nie ma. Co będziecie oceniać?
     
    BA_Izolda* lubi to.
  15. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Konkurs od 5 października rusza według OO ;)
     
  16. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    ups :oops: a więc jest szansa, że prace będą 8)
     
  17. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    no ja liczę też na Twoją pracę :)
     
  18. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    jest jeszcze trochę czasu do pierwszego pytania ;)
    Liczę na Twój udział :p
     
  19. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Witam.. Dziekuje za konkurs i link do niego.. Jeszcze moglo by byc w pierwszym postu wszedzie napisane, o ktory watek tam chodzi (prace konkursowe, dyskusja, itd...), zebym nie mylila sie, kiedy tam wlaze i wszedzie jest to samo... :eek:

    I mam nadzieje, ze pytania nie beda takie, abym musiala odpowiadac niezgodnie z regulaminem BP.. jak kilka razy bylo w poprzednich etapach i za wiele pracy otrzymalam tylko bana i wszystko zle.. :cry: W takim razie lepiej tylko podgladac prace innych.. :(

    I mysle, ze Marek mogl by nam dodac swoja prace tutaj, abysmy widzieli jego sygienki i mogli oczka nacieszyc.. i inspirowac sie.. :)

    I Zgredku, dziekuje, ze gilosz nie bedzie.. to bylo najtrudniejsze dla mnie, mysle.. hmm.. i jeszcze herb, mysle.. i juz nie wiem.. zapominam duzo.. tylko traumy nie zapominam :((
     
    Ostatnie edytowanie: 4 października 2014
  20. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    W ostateczności rozlosujemy między siebie. Na zasadzie:
    Trumf, trumf, misia bela,
    Misia, Kasia, Konfacela.
    Misia BA, Misia Te,
    Misia, Kasia, Zet, Gie, eM

    300Fl wygrywa pan w bereciku...

    Hana - jeśli zapamiętałaś gilosza, herb i traumę to i tak dwa do jednego na korzyść konkursu :D a co za tym idzie - masz w sobie więcej dystansu niż sama mogłabyś przypuszczać ;) A poza tym - więcej luuuzu dziewczyno ;) Patrz na -kangoo- - luz pod płaszczykiem kpiny w rzeczywistości może skrywać osobę o całkiem odmiennym charakterze :p

    Dobrze, że forum ruszyło. BiPi zrozumiało, że mamy tu konkurs zapowiedziany i wszelkie obsuwy są niedopuszczalne :p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.