INFO:Konkurs graficzny "Trudne pytania"

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 1 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Jak to"1 fotka na 24 godziny"?Tam nie ma ograniczenia ilości o_O
     
    NASTKA.BURAN lubi to.
  2. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    No nie mogę 2 wersji zrobić..... może to ja mam dość na dzisiaj...
     
    empatyczna lubi to.
  3. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    To znaczy,jak już zapisałaś,to poprawiać nie można raczej za wiele :eek:Mi jak coś się nie uda,to drugi raz od początku robię :p
     
    NASTKA.BURAN lubi to.
  4. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    wszystko mi się zgadza i wiem o co cho - znowu degustowaliście MRT nouveau :)

    edit:
    ten ptaszek powyżej jest świetny xD
    siedzę i się gapię na niego
     
  5. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ptaszka schowałam na troszkę,bo kotki mi w oko wpadły :pAle będę go co jakiś czas wstawiać-też mi się podoba :inlove:
     
    aweva55 lubi to.
  6. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    te koty to chyba mają wariację na temat bąków i jeszcze ta mucha śmierdziucha :D
     
    NASTKA.BURAN lubi to.
  7. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No właśnie xDTroszkę się spóźniły ale są w temacie ;)
     
    NASTKA.BURAN lubi to.
  8. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    ach to MRT Nouveau :p
    A cho o to, że w sygnaturce z bąkiem dodawałaś elementy i suma wyszła Ci większa niż składniki ;)



    Ale co tu wszyscy tacy nieśmiali?
     
  9. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Ahaaa, to bylo to MRT Nouveau.. Zgredek juz jest tez modem... hihihi.. to nie przyszlo mi do glowy.. :)
    No Zgredku, nie wiem, jak reszta, ale ja pracuje na sygnaturce konkursowej.. jakis pomysl jest i szukam obrazki do niego i ciagle jeszcze nie mam to, co bym chciala...
    i aby nie bylo tyle tych obrazkow w animacji, zeby Gres nie uciekl w polowie ogladania.. to musze jakos wymyslic.. jesli otrzymam potrzebny pomysl.. :)

    Dziekuje bardzo za oceny mojej poprzedniej sygnaturki, glownie . wiecie ktorym.. :)
    I tak samo dziekuje za wyjasnienie Grzeska, co podobalo mu sie i co nie i dlaczego.. i wszystko..
    I tez za tabelke poprzednich prac konkursowych..

    I Moni - dziekuje za odpowiedz.. tylko ciagle nie wiem to, na co mi nie odpowiedzialas Ty, ani kto inny.. co pytalam..
    I jesli chodzi o banowanie - jesli juz nie pamietasz, moglas widziec w tabelce, ze 2 etapy bylam zbanowana - za prace konkursowa, ktora robilam tak, jak mi gralo w duszy... i kosztowaly mnie wiele czasu, sil, pracy... wszystkiego... Te traumy z tego wszystkiego jeszcze nie byly uzdrowione, sa ciagle zywe.. dlatego... :(
    Ale, wedlug Twojej rady zrobie, jak mi gra w duszy - w sercu - w mysli.. Ale jesli mnie potem ktos z was zbanuje za to, bedzie Twoja wina..

    I jeszcze ciagle czekam na sygnaturke konkursowa Edi.. mnie sie bardzo podobaja sygnaturki Edi i Kami.. i wiele innych tez mi sie podoba, ale ciagle mam w glowie, ze Edi i Kami (i Marek jeszcze) sa na 1. miejscu.. :)

    Marku, czy tez jestes juz modem???

    Jeszcze tez mam wiele wszystkiego w realu, dlatego nie wiem, jak co bedzie mozliwe dla mnie..
    Wczoraj bylam jakis czas bez lapka.. Kiedy go wlaczylam, najpierw nie dzialal internet, potem monitor zostal czarny i nic nie moglam, niech robilam cokolwiek, nic nie bylo.. Probowalam stary lapek, lecz ten chcial nowe data i czas - w angielskim.. co nie rozumialam bardzo.. Probowalam wiele.. ale nic nie bylo.. i dalej nie moglam.. Dlatego musialam wziec oba lapki do lekarza.. I dosc dlugo chodzilam nadarmo.. tam, gdzie wczesniej byl, juz nie byl.. Po jakims czasie mi ktos poradzil, wrocic sie kilkadziesiec metrow (z tym ciezkim plecakiem i 2 gulami).. jeszcze troche szukalam.. i potem znalazlam, sprobowalam.. i pomogli mi chlopcy.. Zdolni, zreczni.. i bardzo fajni.. zadarmo... Modle sie za nich...
    Teraz pisze i pracuje na tym nowym, bo w tym starym chcialo haslo, ktore zapomnialam... juz dlugo nie pracowalam z nim.. to musze probowac jeszcze...
     
    Ostatnie edytowanie: 15 października 2014
  10. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    MRT Nouveu to faktycznie nawiązanie do Beaujolais nouveau. Grzegorz mieszka kilkadziesiąt kilometrów ode mnie i byłem u niego w ostatni weekend. Było pysznie ;)


    To może postaraj się, żeby w duszy zagrało Ci regulaminowo i nikt nie będzie Cię wtedy banował :)
     
    gosiagosia60 lubi to.
  11. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Dziekuje, Zgredku, za wyjasnienie.. to mnie cieszy, ze bylo pysznie.. :)
    Ale postarac sie, zeby w duszy mi zagralo regulaminowo.. to nie wiem, jak.. Albo moge pracowac na tym, co mi gra w duszy, albo studiowac regulamin, do ktorego glowa nie bardzo mi dziala.. i oboje nie moge ... Jakos mam w glowie na pierwszym miejscu inny Regulamin, niz RT.. :(
    Ale mozesz mi pomoc i poradzic.. jesli scigne zrobic sygnaturke do konca etapu...
     
  12. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    o wartości dodanej słyszałeś? :p
     
  13. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Dobry wieczór :)
    Nie Hana, nie jestem modem :)
     
  14. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Witaj Hana.Jestem tu nowa i jak zapewne czytałaś zupełnie zielona w kwestii grafik,sygnatur itp.Biorę udział w konkursie dla zabawy ale czytam Twoje posty i nie rozumiem zupełnie,dlaczego Ty bierzesz w nim udział?Z tego,co wiem,robiłaś sygnatury,brałaś już udział w konkursie a zadajesz tyle pytań,masz tyle wątpliwości,jakby o życie chodziło...Myślę,że albo jest pomysł i się robi sygnaturę albo go nie ma i wtedy się odpuszcza. o_OBo przecież konkurs jest dla zabawy właśnie...Pozdrawiam :)
     
    NASTKA.BURAN, ankagdw oraz MOD_Magiczna lubią to.
  15. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    no właśnie tak Hani chciałam odpisać, ale Zgredek mnie ubiegł i ładniej ubrał w słowa. Dokładnie tak. Czy jest to trudne? Nie sądze...

    I Gosia też ma rację, chodzi o zabawę, to nie jest konkurs na śmierć i życie... Gdyby tak było, w ogóle nie brałabym udziału



    Ha, już się naumiałam wstawiać gify :D :D:D oj bójcie się :D:D:D
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 16 października 2014
  16. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Coś się stało z hostingiem www.iv.pl Mamy nadzieję, że to chwilowa awaria, ale w tej chwili nie działa ani strona główna, ani nie wyświetlają się obrazki zamieszczone na nim. Zniknęły m.in. prace Nastki i Katgad. Jeżeli macie kopie na swoich komputerach, wrzućcie je na inny hosting i wstawcie w tym wątku. Być może serwis wróci do działania, ale lepiej się zabezpieczyć.
     
  17. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Witam wieczorowa pora..

    Zgredku
    , mialam jeszcze otwarta stronke ze sygienkami konkursowymi, gdzie widzialam te obrazki..
    Nastka Buran ma tutaj: http://i61.tinypic.com/xx9p2.gif
    Ale Katgad nie moglam zapisac na lapku - cos nie dzialalo i nie wiem co i jak.. Tylko moglam zrobic screena.. Jesli go chcesz..
    http://i61.tinypic.com/fns37o.jpg

    Marku, dziekuje za odpowiedz..

    Gosiu witaj, jesli dobrze czytalas moje posty, musialas czytac tez o tym ze mi czesto glowa malo dziala.. Robilam sygnaturki, bralam udzial w konkursach, lecz to juz bylo. To juz dawno.. i od tego czasu zapomnialam wiele i tez pytam o to, co nie rozumie.. Tez wtedy wiecej rzeczy nie rozumialam i dzis tez.. Kiedy cos nie wiem, to pytam. To zrozumiale, czy nie?
    Wiecej juz pisalam i nie bede juz powtarzac..

    Moni, dzieki, ale o tym juz tez pisalam wczesniej.. Jesli chodzi o zabawe, nie banuje sie. Jesli sie banuje, chodzi o moje zycie..
    Dla mnie banowanie nie jest zabawa.. Wiecej juz nie bede powtarzac.. czytajcie..
    pa.. i dobranoc..
     
  18. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Hejka wszystkim,
    wreszcie wturlałam się na forum...no wczołgałam ...
    Czy chcecie, czy nie... i tak po zakończeniu tego etapu uraczę was wersją jaka miała być, a nie wyszła...Muszę, bo się naumiałam. dzięki pomocy Gosi i Gabi, wstawiać animacje....
    Wcześniej nigdy mi się nie chciało szukać...robić....sygny to nie moja bajka..
    Haniu...całe to ble, ble, w regulaminie jest......a że anioł i diabeł nie jest symbolem religijnym ....dobrze, że mój guru małpą jest...

    Zgredku wtopa... nie ma prac konkursowych...jest Dark Orbit.
    PS.
    Poczekajmy. już chyba działa
     
    Ostatnie edytowanie: 16 października 2014
    gosiagosia60 lubi to.
  19. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    Haniu,
    zapomnij o banach i rób pracę na konkurs. Widziałam Twoje obrazki - są fajne ;)
    I nie bój się banów. To nie koniec świata, tylko czas na odpoczynek od forum - moderatorzy w ten sposób o nas dbają ;) A wiem co mówię, bo sama miałam ich kilka - banów znaczy.

    sio, do roboty ;)
     
    NASTKA.BURAN i gosiagosia60 lubią to.
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    :DTeż się załapałam-na pół roku gry,to chyba dobrze? :pxD:cry:Ale żeby za pracę na bana się załapać,to trzeba się porządnie by było" postarać" ;)Widzę,że sobie pętlę na szyję ukręciłam-gify,to była moja specjalność-.- xD:cry:xD:cry:(oczywiście żart-fajnie,że mogłam pomóc :music: )Czekam na następne zadanie z wielką niecierpliwością :pMiłego dnia
     
    malinarp lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.