INFO:Konkurs graficzny "Trudne pytania"

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 1 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    Z: - Jak tam?
    G: - Znaczy u mnie?
    Z: - No, co słychać?
    G: - Ale gdzie?
    Z: - Wiesz o co mi chodzi?
    G: - Co ty kombinujesz?
    Z: - No to chyba nie ja jestem od kombinowania?
    G: - A od czego?
    Z: - No to właśnie chyba się pytam?
    G: - O co Ci chodzi?
    Z: - Nie wiesz?
    G: - A możesz precyzyjniej?
    Z: - Co powie tata?
    G: - Że co???
    Z: - Czytać nie umiesz?
    G: - Musisz mnie irytować z samego rana?
    Z: - To Ty dopiero teraz wstałeś?
    G: - A czego się spodziewałeś?
    Z: - No więc?
    G: - Co znowu?
    Z: - To może niekończąca się opowieść?
    G: - Czy jesteś pewien, że piszesz do właściwej osoby?



    Jejku. Same pytania. Każdy chce pytać ale nikomu się nie chce odpowiadać.

    Tak po prawdzie to pierwsze pytania pojawiły się już na początku sierpnia. Wtedy każdy chciał odpowiedzieć, choć nikt odpowiedzi nie znał. Z początkiem września odpowiedzi były już znane ale z kolei nikt nie chciał zabrać głosu. Decydującego. Aż wreszcie Z przydusił G, G spytał M, Z udał się do B a koniec końców w szeregu ustawiła się i T. I tak oto wyklarowała się kolejna edycja.

    [​IMG]
    Tak, tak. Zaczynamy trzecią już edycję konkursu graficznego. Wątkiem przewodnim tym razem będą trudne pytania. Opracowaliśmy listę najtrudniejszych pytań dręczących ludzkość i chcielibyśmy poznać na nie odpowiedzi. Żadne z nas na pewno się tego nie podejmie, postanowiliśmy przeto poprosić, żebyście to Wy zrobili. Ale zanim zabierzecie się do malowania, zapoznajcie się z zasadami:

    • Konkurs rozpocznie się 5 października 2014r., a planowo zakończy 14 grudnia 2014r.
    • Etapów będzie 10, a pytań mamy 53, więc sami będziecie losować to, na które będziecie odpowiadać przez tydzień. Dla ułatwienia lista pytań. Poszczególne wiersze będziemy odsłaniać po każdym wyborze. Każde pytanie będzie zadane maksymalnie jeden raz.
    • Wyniki każdego z etapów będą podawane w ciągu dwóch dni od zakończenia danego etapu.
    • W konkursie mogą brać udział wszyscy użytkownicy forum farmerama.pl z wyjątkiem jury konkursu. Serdecznie zapraszamy do udziału członków ekipy moderatorskiej i administracji.
    • Do konkursu można przystąpić i zrezygnować w każdej chwili. Nie ma obowiązku zapisywania się. Udział w konkursie następuje tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność uczestnika.
    • Przedmiotem każdego etapu jest wykonanie sygnaturki o maksymalnych wymiarach: szerokość - 500 pikseli, wysokość - 200 pikseli w formacie jpg, png lub gif (statyczny lub animowany). Autorzy prac o wymiarach większych niż określone maksimum będą zdyskwalifikowani z udziału w danym etapie.
    • Rysunki mogą być wykonywane zarówno przy pomocy komputerowych programów graficznych, jak i odręcznie. W tym drugim przypadku należy rysunek zeskanować lub zrobić jego zdjęcie a następnie nadać wymiary określone w poprzednim punkcie.
    • W poście z pracą należy zamieścić nick autora na forum oraz w grze. Po zamieszczeniu postu nie można go edytować.
    • Prace należy składać do niedzieli do godziny 20:00 wg dat ustalonych na każdy z etapów. Prace zamieszczone po terminie nie wezmą udziału w konkursie.
    • Rysunki muszą posiadać cechy pracy własnej (napis, kolaż rysunkowy, etc). Korzystanie z gotowych banerów dyskwalifikuje w danym etapie osobę, która ją zamieściła. Podczas umieszczania pracy konkursowej należy dołączyć plik/rysunek źródłowy (o ile praca nie jest wykonana w całości przez uczestnika). Każdy z uczestników wykonuje tylko jeden obrazek na danym etapie. Dla każdego etapu określone jest pytanie, lecz odpowiedź na nie zależy wyłącznie od uczestnika konkursu.
    • Prace w żaden sposób nie mogą naruszać Regulaminu forum.

    W tej edycji nagrody główne sponsoruje firma Bigpoint i są to:

    • za zdobycie I miejsca w klasyfikacji ogólnej - 300 florenów i item “armata strzałów marzeń”
    • za zdobycie II miejsca w klasyfikacji ogólnej - 200 florenów i item “armata strzałów marzeń”
    • za zdobycie III miejsca w klasyfikacji ogólnej - 100 florenów i item “armata strzałów marzeń”
    Za pierwsze 3 miejsca z każdego etapu, w ramach nagród, przyznane zostaną produkty z dzielnicy rzemieślniczej na farmę i wyspę, super pasza, pasza dla pand oraz wiele innych pożądanych przez każdego aktywnego farmera.

    Nagrody zostaną dopisane do kont po zakończeniu konkursu.​

    Jury konkursu:




    prosimy umieszczać prace

     
    Ostatnie edytowanie: 4 października 2014
  2. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    yeyeyeye :D :D :D uwielbiam ten konkurs i bardzo się cieszę, że ruszyła kolejna edycja.
    Oczywiście prace będe podglądać. Jedyne z czego jestem niepocieszona, że Marek jest w jury, bo jego prace też lubiłam oglądać
     
  3. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Iza mi zmalała O o_O

    Monika, Ty nie podglądaj, tylko bierz pędzel i maluj :)
    W pierwszej edycji wszyscy narzekali na trudne tematy. W drugiej były jeszcze trudniejsze. Za to teraz... są tak trudne, że nie będziemy zbytnio surowi w ocenach umiejętności graficznych. Za samo to, że ktoś się odważy namalować odpowiedź, będzie już sporo punktów :)

    A i nagrody też są dużo lepsze niż dotychczas. Bigpoint w każdym etapie sponsoruje składniki rzemieślnicze, pakiety z SP i SN, a w klasyfikacji generalnej nawet floreny.
     
  4. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    Haha, Zgredziu tym razem skoro nie jestem w jury, postanowiłam się "zemścić" i właśnie coś Wam namalować. Odpaliłam już program graficzny (paint) i będziecie zmuszeni oglądać moje prace :D :p Oj biedactwa :D Jak Wy to przeżyjecie :D
     
  5. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Pytania są megatrudne. Tak trudne, że Iza po przeczytaniu skomentowała nononoo!! i to fioletową, pogrubioną czcionką xD
     
  6. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    A fioletowa pogrubiona czcionka to pikuś z czerwoną (tu następuje ten zgrzyt, bo nie mogę użyć czerwonego :p ) tutaj :D. Weź najpierw zapdejtuj tego painta, żeby mieć wypasione funkcje, takie jak rysowanie gwiazdek i strzałek... :p A jak to nie pomoże to kredka w rękę, druga strona rachunku za prąd... :D aparat foto i... czekamy na pokaz arcydzieła :D
     
  7. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    No to pobije Cię xD. Mój pant pozwala na malowanie obrazków xD xD A raczej na dokończenie tego obrazka po swojemu :p

    [​IMG]

    Dla utrudnienia są linie, a to wielka sztuka nie wyjechać poza nie xD
     
  8. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Chętnie zobaczymy tego painta w użyciu ;)

    Przejechanymi liniami się nie przejmuj. Jakość wykonania nie będzie najważniejszym kryterium oceny. Najistotniejsze będzie sam pomysł na rysunek. Dlatego lepiej już zacznij myśleć nad odpowiedzią na jedno zarąbiście ważne pytanie "co chcę namalować?" i zacznij to malować :p
     
  9. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Zgredek mówisz,że mam robić konkurencje innym haha xD?
     
  10. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    Muska jak Ty to zrobiłaś? Ja tego w swoim Paincie nie mam :) Oj jak ja bym miała coś narysować własnoręcznie, to chyba byście padli ze śmiechu :D
     
  11. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Im większa konkurencja, tym lepsza zabawa. A pytania są takie, że od samego czytania można pęknąć, więc obrazki podobne stylem są wskazane :p
     
  12. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Ja mam specjalnego painta dodatkowo i mam takie bajery.
    Ręcznie czegoś takiego też bym nie namalowała.

    Zgredek zastanowię się czy robić konkurencje innym :p
     
  13. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    hahaha ja nie mogę , poprzeczka poszła w górę ..oj będzie się działo :) Musa nie bądź taka skromna :p, przecież robiłaś coś tam w grafice :)..hmmm będę kibicować, a jak znajdę "odpowiedź na pytanie" może coś tam wstawię ??? kto wie :oops:;)...strzelać nie będę - w ostatniej edycji strzeliłam sobie w stopę xD..dobrze że nie w głowę...:oops:...już się cieszę - lubię oglądać graficzki:)
     
  14. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Co to za zastanawianie się? Proszę przestać ściemniać, tylko rozgrzewać swoje painty i gimpy :)
    Zabawa polega przede wszystkim na wymyśleniu odpowiedzi na pytania. Namalować te odpowiedzi to dopiero dalszy etap ;)
     
  15. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Brałam w pierwszej edycji udział, ale teraz to nawet nie wiem czy dam radę cokolwiek zrobić. Nie mam czasu na zabawę z grafikami, już długo nie odpalałam programów graficznych.

    A przede wszystkim brak cierpliwości do tego xD :p
     
  16. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Malować każdy może.
    Trochę lepiej lub troche gorzej.
    Ale nie o to chodzi,
    jak co komu wychodzi.
    Czasami człowiek musi,
    inaczej się udusi
    ;)


    Poza tym jakie nie masz czasu?
    Znajdziemy Ci czas. Ty się zajmiesz malowaniem, a my pokrzyczymy na modków za Ciebie :)
     
  17. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Leżę i proszę nie podnosić.
    No to ja się chyba uduszę haha xD
     
  18. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    dopsz, damy pędzelek do ręki i będziesz malowała na leżąco :p
     
  19. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Ja tak nie umiem :(
     
  20. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    zobaczymy, ocenimy...
    pozwól nam się tym zająć ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.