Hodowla papug

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika SuperMateo, 14 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Podoba się

  1. Tak

    40 głos(ów)
    75,5%
  2. Nie

    13 głos(ów)
    24,5%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SuperMateo

    SuperMateo Czeladnik forum

    Hodowla papug według mnie:

    -Papuga

    -Ara hiacyntowana Z wartość: 1 900

    -Kakadu żołtoczuba W wartość: 2 400

    -Żabnica palmowa Z wartość: 4 400

    -Kwezal W wartość:6 790

    -Harpia papugowa (harpia wielka wyglądająca ja papuga) Z wartość 7 000

    -Tukan W wartość: 9 000

    -Kakadu indian (kakadu ognistoczuba) Z 1 100

    -Papuga Koliber W 13 000

    Z. zagroda

    W.warsztacik
    I tak to wygląda
     
    Ostatnie edytowanie: 15 listopada 2014
  2. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Pomysł fajny, ale przydało by się żebyś dodał wartości papug, oraz ulepszenia warsztacików i zagród (koszt w materiałach, czas, PD)
     
  3. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    Tak przeglądam pomysły i wydaje mi się że wartości kolorowych zwierzaków są bardzo mocno zaniżone, może warto to zmienić? Na Twoim miejscu porównałbym z innymi i zastanowiła się właśnie nad wartościami. Pozdrawiam :)
     
    malinarp lubi to.
  4. Kesja88

    Kesja88 Mistrz forum

    Może być, można by też do tego pomysłu dodać od razu misję z kolorową hodowlą...
     
  5. saturn43

    saturn43 Okazjonalny autor

    pomysł fajny tylko każda za mało warta ja bym każdej przynajmniej potroił wartość :)
     
  6. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Przy najwyższej nawet pomnożenie przez sto mało da, bo bezie o wiele za mało warta, trzeba o dużo więcej zwiększyć wartość.
     
  7. _kubus1404_

    _kubus1404_ Hrabia forum

    A nawet super bo będzie bardziej kolorowo przy papugach ale wartość o wiele wiele wiele za mała.
     
  8. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Hodowla papug już w grze... :p
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Monia, dzięki za zwrócenie uwagi, jakoś nam to umknęło ;)

    A w związku z tym, że papugi możemy od jakiegoś czasu hodować w oazie miłości - Papuzie pandemonium (hodowla papug) - gratuluję Autorowi pomysłu, wątek zamykam i przenoszę do Archiwum, dodając jednocześnie do spisu Pomysły zrealizowane.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.