Opinie Gra w kości VIII

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 19 września 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. monire13

    monire13 Czeladnik forum

    Dzięki za porady. Muszę szybko wprowadzić je w życie. O nieoficjalnym poradniku wcale nie miałam pojęcia. Jestem na 226 poziomie. Jeszcze raz dzięki.
     
  2. suzi971976

    suzi971976 Mieszkaniec forum

    powodzenia ,udanych zbiorów :)
     
  3. michal01096

    michal01096 Wyjątkowy talent

    81 gier i 10570 punktów. I na tym kończy się moja przygoda z eventem, wracam do robienia misji w spółdzielni. Wszystkim walczącym życzę powodzenia w zrobieniu całości :D
     
  4. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Każdy zakładając w konto grze zaakceptował takie, a nie inne warunki OWH i Regulamin gry. W tym punkty dotyczące danych logowania. Jak wspomniałaś, przypomniałam o tym, ponieważ taki mam obowiązek i chcę również uniknąć nieporozumień.

    Cześć dyskusji na ten temat usunęłam i proszę już nie wracać do tego tematu, ponieważ nie jest to istotą tego wątku.

    Event się toczy, kości raz sprzyjają raz nie. Widzę jednak spore szanse na ukończenie całości.
     
  5. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    prawa 78/100 :music::)

    z pikolaka parasolka w kropki :inlove:
     
  6. melody28

    melody28 Wielki mistrz forum

    Pnącze mam i ja. 65gier, 10240punktów (średnia 157,5) pokery mnie średnio lubią, coś jeszcze będę siać, ale na pewno nie dojdę do piccolo
     
  7. szary_ludzik

    szary_ludzik Wielki mistrz forum

    Pnącze udało się złapać.
    Tak bardzo nakręciłam się na te samogłowy, że tu polałam, tam polatałam, a jeszcze dyniowy i +1 z koła wpadło.
    Jednak o 22 weszłam i nadal staram się obsadzić główną łąkę. Pnącze po 3 logowaniach udało się zebrać.
    Trzy razy się musiałam zalogować, aby udało się zebrać i na nowo posadzić chwałę gracza.
    Dramat.
    Miałam plan na samogłowy, dzisiaj kolorowałam, pół dnia liczyłam złote kości wpadały średnio 1 na 10 hodowli.
    Nie wiem jak jutro będzie działać?
    Poker jeden na dwójkach...
     
  8. bogusiania

    bogusiania Analityk forum

    95 gierek zaliczonych, z prawej strony 53 krok, jeszcze tylko 20, czyli 5 tys. pkt. do skrzynki Piccolo. Powinno się udać, czego wszystkim jeszcze zapracowanym farmerkom i farmerom życzę :)
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Kubków starczyło na 2 gry, ale za to jakie - trójkąt z szóstek i kareta z piątek wreszcie zdobyte:inlove: Zostały kareta z czwórek i wszystkie pokery oprócz tego z czwórek - taki chichot losu:p
     
  10. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Ja też skończyłam:
    event.png

    Średnia bez bonusów 118 pkt., z bonusami 132 pkt., czyli mniej więcej tyle, ile zakładałam:
    Szczęśliwe kości bardzo pomogły, dużo dzięki nim zaoszczędziłam, dzięki czemu event poszedł sprawnie przy w sumie niewielkim zużyciu nawozów:)
     
  11. pbkl

    pbkl Nadzorca forum

    Pnacze zdobyte i 43 takze teraz to juz calkiem luz.
     
  12. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Dzień dobry poniedziałkowo:)
    Przyniosłam i ja swoje dzieło coby się statystyką pochwalić:p
    tak miałam wczoraj wieczorem

    [​IMG]

    dziś Mietka w kasynie jeszcze posiedziała - i miała chęci do środy tak się w tym hazardzie nurzać , ale jak jej pokazałam ceny marchewki i rzeżuchy na targu to odpaliła kombajna i orze aż kurz leci od głównej łąki po leśną polanę xD:cry:xD
    - a co do statystyk to nie udało mi się trafić tylko pokera z dwójek (reszta bonusowych zaliczona)
    i w sumie prawą stronę zaliczyłam po 179-ciu gierkach
    tylko zaabsorbowana staraniami przechytrzenia Canalia nawet nie zauważyłam że to już koniec :p
    - średnia z bonusowymi wyszła mi 139,5 a bez nich 123,34 na grę -
    - 176 wejściówek ukręcone po taniości i to jest duża oszczędność - albo przyspieszenie - bez złotych kostek to z rośliny , którą wysiałam byłoby dopiero 123 gry i zrobienie prawej strony w całości raczej nierealne bez dodatkowych inwestycji bonusowo-nawozowych
    a gdzieś tam mi mignęła opinia , że złote kostki aż tak wiele nie dają - pewnie że z kilku sztuk zysk mało odczuwalny, ale w przypadku tych ponad 170-ciu to już jest naprawdę dużo zarówno w ewentówce jak i wypadajkach 8)
    -----------------------------------------------
    a z neonków myszy i rysie się wykluły
     
    Ostatnie edytowanie: 25 września 2023
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ale te kości uparte - kubków starczyło teraz na 3 gry, ale nic brakującego nie wpadło8)xD:cry:xD Bardzo blisko do kroku 35 z prawej, gier rozegranych 71. Ale ponieważ raczej mi nie zależy na tajemniczościach, to jeszcze z 2 - 3 tys. badyla potrzeba, więc na noc może pójść uszlachetniony goździk, bo z drzew te szczęśliwe kości mi marnie lecą a Super Paszy szkoda. Najwyżej będę nim potem jeszcze gonił jak zabraknie kubków.
     
  14. melody28

    melody28 Wielki mistrz forum

    Patrząc optymistycznie to jeszcze tylko 176 gier do piccolo :wuerg: patrząc, że będą wylatywać same pary (40pkt). Kubków mam dużo, eventówke sieję na samym cmj, wodzie i nawozie. Nie mam zamiaru marnować sn ani wejściówek na kole, jeszcze dwa dni to coś wyjdzie albo i nie, minimum i optimum osiągnięte i nie mam po co się zajechać
     
  15. fietole

    fietole Koneser forum

    A mi gra od wczoraj świruje i nie mogę rzucać kości bo od razu jest 3/3 i całkiem się blokuje:cry::cry::cry:
     
    bogusiania, hiacynta oraz krasnoludek10 lubią to.
  16. ola88888

    ola88888 Stary wyjadacz

    Jak mam juz pnacze to mi 100% do stodoly wyskoczylo na kole xDxD

    To nie ma co, bede siac i grac i juz xDxDxD
     
  17. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    ta nowa odsłona kultowej gry farmeramobłąd jest kozacka ! mamy kilka ciekawych leveli do przejścia;
    lvl 1 załadowanie strony startowej - mój ulubiony
    lvl2 załadowanie menu do konta, polecam
    lvl3kręcenie się słonecznika, bardzo fajny jest dynamika
    lvl4 biegnąca owieczka z drugą na taczce, wciągający
    lvl5 przejście z obszaru na obszar oooo to dopiero level od którego zależy czy pogramy dalej, np w kości

    A tak serio BP , nie jest Wam po ludzku wstyd, że nie potrafcie zachować profesjonalizmu, że wielu graczy nie pozostawia na Was suchej nitki? co Nam dacie w ramach rekompensaty, znowu jakieś śmieszne 5 imprezowych i 20 SP???
    większość z Nas chce zebrać , posiać i zająć się czym innym , np życiem a nie odświeżać przez 4 h to co serwujecie. brawo ! od rana zebrałbym już ze 3 razy , to że przedłużycie event co mi zmieni jak wszystko opóźnione przez Wasz brak kompetencji i nieudolność!
     
  18. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Wszystkim graczom, którzy polubili moje posty związane z grą w kości bardzo dziękuję.Posty usunęłam z wiadomych względów/treść postów/Nie chcę dostać bana bo mimo wszystko lubię tutaj zaglądać a Farma to już taki codzienny nawyk.Jeszcze raz dziękuję i życzę wszystkim Miłego poniedziałku.:inlove::)
     
    Ostatnie edytowanie: 25 września 2023
  19. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    Zawsze trochę więcej rzeczy będziesz mogła ze sklepiku wykupić :p
     
  20. 7jessy75

    7jessy75 Wyjątkowy talent

    5 złotych kostek na 132 oazy. Nawet mój pies się śmiał jak mu powiedziałam. o_O
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.