Opinie Gra w kości VI

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 2 marca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -jizik-

    -jizik- Młodszy ekspert

    Dzięki. Nie udało mi się zdjąć roślinek do ostatnich rozgrywek ;( i wydać części talarków ;(
     
    krasnoludek10, Viola_07 oraz hiacynta lubią to.
  2. zibi1958

    zibi1958 Czeladnik forum

    Ilość zadań do wykonania wyssana z palca 0 atrakcyjnych zagród.

    Twoje posty połączyłam, ponieważ na forum nie piszemy swoich postów jeden pod drugim. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj" przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->Edycja posta
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 9 marca 2021
    krasnoludek10, Viola_07 oraz hiacynta lubią to.
  3. Aisha1969

    Aisha1969 Nadzorca forum

    ja nie mogę narzekać z sadzonek kupionych u oszustów dostałam 3 x pielgrzany 2 x drzewo z tule i 1 x tęczowy eukaliptus a z zagród te warte pisania to 2 x modrosójki i 1 x koszatka więc jestem zadowolona :)
     
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Zaczęło się zgrzytem, ale myślę, że kto chciał to mógł spokojnie zrobić całość, a niektórzy i więcej.:)
    Fajny pomysł ze szczęśliwą kostką, bez niej byłby bardzo ciężko. Grałam do końca, tsy dojrzewają jeszcze w pasku, a skrzyneczki oprócz kijka pogo, bajkowego źródła i kumpla niedźwiedzia dały kwieciste melodie i wymarzonego florenowca.:)
    Borsty to oszust ale sympatyczny, dał mi ugrać wszystkie kombinacje.
    Koniec ewentu tak u mnie wygląda. :)

    [​IMG]
     
  5. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A ja po cichu robiłam,bo deklarowałam,ze nie robię-i....Całość skończyłam :D Ze skrzynek 2 x cylinder,wieczne poszukiwanie skarbów,nieumarły i coś,co 1 SN daje,florenowca,niestety,niet...-.- No ale trochę florków przybędzie8)
     
  6. kornik1

    kornik1 Cesarz forum

    Moje zdobycze ze skrzynek to: zabawa w wodzie, wielozadaniowiec, muchołapka i dziś doszły dwa sliczne muchomory - parasolki :)
     
  7. Viola_07

    Viola_07 Okazjonalny autor

    Podsumowując:
    Zastanawiałam się od początku czy robić i zrobiłam, od początku do końca. Nie było pnącza, a one mnie ciszą, nagrody nie powalały, a grę w kości lubię, więc rozegrałam ponad stan i jakoś nie specjalnie jestem zadowolona. Reasumując mogłam nie robić bo straciłam "trochę" zasobów a korzyści marne. Najbardziej liczyłam na p...go* (czyt. poszukiwanego) florenowca bo 5 skrzynek, ale moją farmę omija co lepsze i z zakupionych zagród też nic specjalnego.
    Tak że tak;)
     
    kornik1 i krasnoludek10 lubią to.
  8. wiesmanokubo

    wiesmanokubo Młodszy ekspert

    Ufff, zrobiłem do końca, już przez chwilę myślałem, że nie zdążę, ostatnie gry tuż przed 18 :p Już tyle razy sobie mówiłem, że farma ma mnie relaksować, a tu znowu taka spina pod koniec xD Ale moim zdaniem warto było, ogólnie jestem bardzo zadowolony :music:

    Z nagród wyrosły mi wszystkie 4 drzewka, których mi brakowało z tych najnowszych TSów - graviola, pielgrzan (nawet 2:p), tęczowy eukaliptus i drzewo z Tule, no i kilka nowych zagród też zdobytych.

    Z Piccolo nieumarły skarb, bajkowe źródło, opryskiwacz:inlove: i 2x kijek pogo. Bajkowe mi się jakoś bardzo wizualnie podoba i pasuje mi do koncepcji mojego ogrodu ozdobnego :p Kijki pogo wiem, że inni kręcą nosem, ale mi się przydadzą farmarki w sumie:p, a inne rzeczy przy następnych eventach może wpadną :)
     
    kornik1, agniecha$ oraz krasnoludek10 lubią to.
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja robiłem po cichu, ale Borsty - łachudra jeden - nie dał mi ugrać wszystkich kombinacji w tych zaledwie kilkunastu gierkach:pxD
     
  10. madziales

    madziales Naśladowca mistrzów

    Ja dzisiaj ze skrzynki piccolo dostałam drzewo florenowe, zaskoczenie był duuuuuuuże.
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Czas eventu minął, dziękujemy za opinie. Temat zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.