Opinie Event Romantyczna schadzka

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 17 lutego 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    [​IMG]



    [​IMG]
    Czwartek, 18.02.2021, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 23.02.2021, godz. 22:00


    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  2. ClaireDanvers

    ClaireDanvers Młodszy ekspert

    Kolejny event trwa do 22:00, super :D
     
  3. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Ewent robie 1 skrzyneczka piccolo do zdobycia.
     
    Ostatnie edytowanie: 17 lutego 2021
  4. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Wybierając czekoladową różę do wykonania wszystkich zadań potrzeba...

    Czekoladowa róża(rośnie 8 godzin) - 6380 szt
    Ciasto w kształcie serca- 350 szt

    Serduszkowy kwiat( rośnie 4 godziny)- 7310 szt
    Prezent od serca- 300 szt
     
  5. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Na razie robię do itemu ze słoniem :p dalej się zastanowię...
     
  6. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Przeczytałam i nie wiem czy robić:sleepy: ostatnio ze skrzyni piccolo dostałam magiczne drzewo-.->:(:cry: nasiać się jak głupia albo bardziej prawdopodobne odpalić imprezowe i wykręcić ze 200 wejściówek żeby cokolwiek trafić dla takiej nagrody:sleepy:
     
  7. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    O mateńko, kolejna powtórka z rozrywki. Ledwo zapomniałam o wykopaliskach, a tu masz babo placek drugi taki. To jest dobra metoda, zamiast wkurzać się na błędy, wkurzajcie się na wypadajki. Oczywiście bez względu na zdrowie (moje nerwy) event robię. Chociaż myślałam, że trochę dadzą odpocząć. Te dwa ostatnie eventy tak mnie wynudziły, końca nie było widać. No i teraz wyjdzie na to, że trudno mi dogodzić, jak nie za mało czasu, to za dużo też nie dobrze;). Ostatnio zaczynałam od rośliny dłużej rosnącej, teraz chyba zacznę odwrotnie:p:)
     
  8. Ola_-

    Ola_- Stały bywalec

    Jeżeli wypadajki będą lecieć tak jak podczas wykopalisk, to dalej niż do pnącza na pewno mi się nie uda zrobić. Spróbuję, ale chyba zacznę tym razem od dłuższej roślinki.
     
  9. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Ja rozumiem że event zaczyna się ciut przed sezonem, ale już o niego zahacza punkty mogli dać, - byłaby większa motywacja, a tak to aż mnie ciut rzuca po wykopaliskach jeszcze. :p
     
  10. kruszynka63

    kruszynka63 Książę forum

    Grecia pięknie wyliczyła, dziękujemy:inlove: . Skrzynka piccolo i zbrojniki motywują o_Owięc decyzja , robię .Czy się uda o_O:pzobaczymy .
     
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ten podział na dwie rośliny ma na celu tylko jedno: zmniejszenie efektywności bonusów do stodoły.
    Przy jednym badylu na dwóch łąkach, wykręcone 100%/24h daje mocnego kopa.
    Przy obecnej mechanice efektywność w porównaniu z "normalną" wynosi 25 % (połowa dostępnych pól, jeden badyl z dwóch).
    Pogoń za PD zakończyłem, więc pewnie zrobię wg wyliczeń Grety, ale mam opór.
    Jeśli już, to na pieszo, szkoda impów.
    Marchewka słaba (m.in. brak PNS), a pamięć o wykopaliskach wciąż żywa.
     
  12. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Bez żadnego bonusu lub zapasów SNawozu będzie ciężko zrobić całość. Event trwa 5 dni.
     
  13. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Po takiej motywacji, to chyba sobie dam luz.;)
    xD:cry:xD
     
  14. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Oj nie bądź taki, dają nam wybór gdzie sobie siać będziemy :DxDi dobrze, bo mi się demolować nie chce - będę siać na głównej, a w zasadzie będę leżeć w eventówce, czekając na wypadajki xD

    Nie przeliczaj a będziesz szczęśliwszy ;):DxD:cry:
     
  15. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Rysiu, dasz radę, siej.
    Długo w nocy siedzisz to nazbierasz eventówki więcej niż trzeba do zadań xD
     
  16. darbus1961

    darbus1961 Zaawansowany

    Czytam ten poradnik i zauważyłem że wypadajki w tym evencie nie polecą z magicznych drzew , aż tak kurek przykręcony
     
  17. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Nie dam się wciągnąć w pogoń za skrzynką Piccolo,o nie,nie tym razem. Pnącze i zbrojniki to mój cel. Pasuje mi sianie tej dłuższej rośliny. Trzymam kciuki za tych co idą na całość;)
     
  18. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Musiałbym jakąś ramówkę zaplanować.:oops:
    A mi się tak chce...o_O
    xD:cry:xD
     
  19. martyna209

    martyna209 Forumowy żółtodziób

    Ktoś ma jakieś rady odnośnie tego eventu? Chciałabym zdobyć skrzynie Piccolo ale na wykopaliskach dotarłam cudem do pnącza...
     
  20. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Robimy jak zwykle ale chyba skuszę się na różyczki 8 godzinne bo kwiatu nie zdołam uzbierać :p kusza mnie zagrody zagadkowe zobaczymy jak będzie pozdrawiam wszystkich którzy będą walczyć z tym eventem ;) :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.