Gra się nie ładuje

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika gera2010, 18 marca 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gera2010

    gera2010 Zaawansowany

    Dzień dobry,
    czy ktoś jeszcze ma problem z dostępem do serwera farmeramy?
    Nie chce się załadować. Klient też nie.

    Przeważa komunikat:
    Przekroczono limit czasu połączenia

    Podczas łączenia z serwerem „www.farmerama.com” wystąpił błąd.
     
  2. pepe2013

    pepe2013 Książę forum

    Ja nie mam problemu. Podejrzewam, że raczej to problem z Twoim netem. Może zresetuj kompa i router i sprawdź ponownie.
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witaj gera2010.

    Jeśli grasz na przeglądarce to wyczyść proszę co jakiś czas historię przeglądania, upewnij się czy podczas czyszczenia pamięci podręcznej zaznaczone zostały wszystkie konieczne opcje dotyczące usuwanej zawartości i przedziału czasowego. Na koniec zamknij system i ponownie uruchom komputer.
    Warto sprawdzić działanie gry na różnych przeglądarkach (Chrome, Edge, Firefox, Opera) oraz połączenie z internetem.

    Jeżeli program klienta został już wcześniej pobrany i pojawiły się problemy to trzeba odinstalować aplikację, usunąć plik instalacyjny z folderu, do którego został pobrany, pobrać i zainstalować ponownie. Wszystkie informacje wraz z bezpośrednim linkiem do pobrania znajdziesz tutaj: Autonomiczny klient do pobrania.

    Jeśli powyższe zabiegi niczego nie zmienią to zapraszam w celu sprawdzenia konta do PT: Pomoc Techniczna.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?

    pepe2013 dziękuję za pomoc.
     
  4. gera2010

    gera2010 Zaawansowany

    Wszystko z powyższych porad sprawdzone. Problem występuje dalej. Teraz się załadowała więc mam dostęp do forum, ale jak mnie wywali to nawet nie mogę nic napisać.
     
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Widzę tu tylko jedną przyczynę - DS.
    A dzisiaj oprócz itemu są pikolaki.
    Multi robią przerzuty i serwer zdycha i tyle.
     
    kalinamala lubi to.
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Zawsze możesz zgłosić problem do PT nawet jeśli nie możesz wejść do gry to link znajdziesz pod drewnianą ramką.

    Czy tutaj masz jeszcze jakieś pytania?

    hlnrys dzięki za pomoc, ale nie wiem czy taka jest akurat przyczyna, te picolaki nie są tanie, no i nie ma innych zgłoszeń ;)
    Ale tak jak napisałam, najlepiej napisać do PT gdzie jest możliwość sprawdzenia konta.
     
  7. gera2010

    gera2010 Zaawansowany

    Pod warunkiem że załaduje się strona logowania. A z drugiej strony co mi po linku jak nie jesteś zalogowany do gry to nie ma pisania na forum.
    A odświeżanie powoduje...
    Niestety… nie można przejść do tej strony

    Witryna www.farmerama.com potrzebowała za dużo czasu na odpowiedź
    Spróbuj wykonać:
    ERR_TIMED_OUT
    Odśwież

    Czcionkę zmniejszyłam do regulaminowej 4
    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 18 marca 2023
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    gera2010 zgłoszenie na forum nie pomoże w rozwiązaniu problemu bo tutaj konta nie sprawdzimy, napisz proszę do PT.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  9. gera2010

    gera2010 Zaawansowany

    Chyba nie. Dziękuję.
     
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę i temat zamykam.
    Jeśli już resetowałaś połączenie z internetem to zrób to proszę jeszcze raz. Po wyłączeniu modemu/routera odczekaj chwilę i włącz ponownie.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.