Gra nie działa

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika amstaff74, 21 sierpnia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. teresa242a

    teresa242a Młodszy ekspert

    To prawda, nowy event i znowu nie można się zalogować czy to klient czy przeglądarka Chrome oczywiście wszystko zostało wyczyszczone
    to jakaś paranoja
     
  2. pepe2013

    pepe2013 Baron forum

    Znowu jest problem z logowaniem do gry zarówno na przeglądarka jak i przez Klienta. Niw ma dnia, żeby coś nie działało. Masakra. Czy BP w końcu zapanuje nad grą?
     
    tess53, marysiad8 oraz wiocha5 lubią to.
  3. tomash_21

    tomash_21 Aktywny autor

    Gra znowu zamula. Nie idzie się zalogować. Z bólami poszło. Może tak by się wzięli za zabezpieczenie serwerów jak należy a nie pchają event za eventem>:(
     
    tess53 i marysiad8 lubią to.
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No niestety gra się zacina i pojawiają się u niektórych Graczy problemy z logowaniem ale jest to już zgłoszone do działu technicznego gry.

    Do dalszych rozmów zapraszam np. tutaj: Notoryczne błędy i awarie.
     
    Ostatnie edytowanie: 23 sierpnia 2023
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Temat ten połączę z wątkiem, w którym Gracze od kilku dni na bieżąco zgłaszają różne problemy z grą aby nie dublować pytań i odpowiedzi.
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    wiocha5 Twój post usunęłam, dział Pomocy nie służy do dyskusji. Z propozycjami, opiniami na temat problemów czy sugestiami zapraszam tutaj: Prace konserwacyjne.

    W tym wątku proszę zgłaszać ewentualne problemy lub pytania.

    Zapraszam również do zapoznania się z Ogłoszeniem.
     
  7. michal01096

    michal01096 Wyjątkowy talent

    Skorzystałem z rady z operą i vpn (lekkie nie porozumienie że musze instaklować nową przeglądarkę by zagrać w gre...) i farma śmiga więc polecam każdemu.

    Ale co do wieku żagli... Na 21:30 miałem zaplanowane zbiór rośliny i oddanie jej do misji po to by zdobyć koła zębate i tu klops farma nie działała czy będzie przedłużenie eventu czy bez szans?
     
  8. pepe2013

    pepe2013 Baron forum

    No właśnie gra się zacina, problemy z logowaniem... czyli eventy powinny być przedłużone również Wiek Żagli II. Od prawie 3h nie mogę wejść i zebrać zbiory również w evencie. Teraz fuksem się zalogowałem i wszedłem na forum ale w grze nic nie zrobię. I co zrobi BP?
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    pepe2013 jak tylko się dowiemy to przekażemy te wieści Graczom.

    agi31 dziękuję za podpowiedź i dla porządku post usuwam, michal01096 jeden z Twoich postów również usunęłam.
     
    michal01096 lubi to.
  10. pepe2013

    pepe2013 Baron forum

    Troszkę to niepoważne. Włączone bonusy 2x po 100% (jeden diamentowy, drugi złoty), kombajn (za floreny kupiony), wygrane 2x 100% zbiory z koła (zużyłem 45 imprezowych wejściówek). Codziennie tracę na uruchamianych bonusach, które nie są za darmo. A rekompensaty to takie, że zawsze mi konie w stajni rżą ze śmichu xD a zwłaszcza, jak za każdym razem po zalogowaniu się do gry wyskakuje mi oferta zakupu w "promocji" florenów (ostatnio aż kobyła w boksie ze śmichu to popuściła w sianko). I pytanie czy BP choć raz w rekompensacie doda "bonus do stodoły 200% na 24h" w zestawie z innymi?
     
    tess53 i marysiad8 lubią to.
  11. bobo171

    bobo171 Młodszy ekspert

    Loguje sie przez Opere i też nie działa
     
    kalinamala i tess53 lubią to.
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    pepe2013 przedstaw swoją propozycję rekompensaty w odpowiednim wątku, z którego opinie są przekazywane. Takie wątki podawaliśmy już wielokrotnie.
    I odpowiedź - trudno przewidzieć jakie rekompensaty Producent uzna za stosowne i czy w ogóle za takie "czkawki" czyli krótkotrwałe problemy z dostępem do gry, zostanie przyznana jakakolwiek rekompensata, ale tak jak napisałam - opinie Graczy są z wątków dyskusyjnych przekazywane.
     
  13. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Krótkotrwałe?
    Ponad 6h bez możliwości zalogowania to krótkotrwała czkawka?
    No coraz lepiej.
    Lada moment się okaże, że to nie błędy, tylko tak ma być.
    Zapewne w celu zwiększenia bezpieczeństwa.
     
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    hlnrys w porównaniu z niedawnymi, które trwały chyba 2 doby to teraz są krótkotrwałe i też nie u wszystkich Graczy, tak że nie wiem jak się Producent do tego odniesie. Jak tylko otrzymamy jakieś informacje to Gracze dowiedzą się pierwsi.

    Spokojnej nocy życzę z nadzieją na lepsze jutro a właściwe już dziś. Dobranoc.
     
  15. a-bara

    a-bara Okazjonalny autor

    We wczorajszym ogłoszeniu było napisane - loguj się przez Operę.
    No niestety właśnie na operze nie dało się zalogować. Na edge zresztą tez nie.

    Więc to nie było rozwiązaniem problemów.
     
    kalinamala i GreenHills lubią to.
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    a-bara być może znalazłaś się w grupie Graczy, u których takie rozwiązanie się nie sprawdziło bo tak jak jest napisane w Ogłoszeniu:

    "Niestety część graczy nie może się zalogować do gry. Dział IT cały czas pracuje nad usunięciem problemu, jednak jego zdiagnozowanie nie jest proste, bo problem występuje przy logowaniu tylko na niektórych komputerach, podczas gdy na innych można na te same konta zalogować się bez problemu.
    Tymczasowym rozwiązaniem jest logowanie się przez przeglądarkę Opera. Mamy świadomość, że nie dla każdego będzie to komfortowe rozwiązanie, ale mamy nadzieje, że przynajmniej dla części z Was okaże się ono pomocne
    ."
     
  17. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Żadna przeglądarka wczoraj nie była "kompatybilna" z grą. W domu kilka komputerów- na żadnym nie udało mi sie chociaż zalogowac na forum,o grze nie wspominając. Możliwość kontaktu z PT- żadna. Nie chciałam PT suszyć glowy,tylko dać znać że występują na moim koncie problemy z logowaniem. Jeśli użytkownicy nie mają takiej możliwości jak PT ma znać skalę problemu ? Tak tylko pytam...
     
    kalinamala lubi to.
  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    GreenHills z PT zawsze można się skontaktować nawet jeśli nie można zalogować się do gry czy przejść na forum. Jest stały odnośnik pod ramką gry:

    pt.png

    W poradniku na forum Pomoc Techniczna jest również bezpośredni link do formularza: http://supotr.farmerama.com/?action=externalSupport. Link dostępny jest dla każdego Gracza, nie musisz być zalogowana w grze żeby z niego skorzystać.
    A nawet jeśliby Gracze w żaden sposób nie mogli zgłosić problemów to są jeszcze we wszystkich krajach Ekipy forum (my też gramy), które zgłaszają problemy u siebie.
     
    IRENOWO lubi to.
  19. a-bara

    a-bara Okazjonalny autor

    No nie zawsze się da. Mnie wczoraj nawet te okienko z farmy do logowania sie nie ładowało.
    Na Forum też nie umiałam wejść.
     
  20. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    U mnie byłą dokłądnie ta sama sytuacja. Nie była widoczna nawet strona logowania. Weszłam nawet na strone BP żeby zgłosić problem,wybrałam jakiej gry on dotyczy,pięknie pokazał się link,oczywiście kliknęłam w niego i co? Nic. Nie ładowało strony z linkiem,był dokłądnie ten sam widok co w przypadku próby wejścia do gry. Więc nie ZAWSZE jest mozliwość kontaktu z PT.
    Jedyna mozliwość kontaktu z innymi uzytkowniakami gry była przez stronę fanowską na FB. Stąd wiem,że u innych wystapił ten sam problem. Żadna z tych osób nie mogła pisać na forum ani zgłosić go do PT.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.