Gra-klient

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika LIROY84, 4 marca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Klient, to taka okrojona przeglądarka, przystosowana do łączenia tylko z Farmeramą.
    Więc jak każda inna posiada ciasteczka.
    Są w tym folderze:
    [​IMG]
     
  2. Karakuliambro

    Karakuliambro Stary wyjadacz

    Bardzo dziękuję, zajrzę tam.
     
    hlnrys lubi to.
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    hlnrys dziękuję za pomoc.

    Problemy zostały zgłoszone wczoraj do działu technicznego nie tylko od nas. Pozostaje cierpliwie czekać na znalezienie przez informatyków ich źródła i jak najszybszą naprawę.

    Ja dzisiaj korzystam z przeglądarki Chrome i po wyczyszczeniu pamięci (od początku) ładuje się już lepiej, aby obrobić wszystkie plansze musiałam odświeżać tylko 2 razy.

    gladus Twoje posty niczego do tematu nie wnosiły, usunęłam. Przypominam również, że dział Pomocy nie jest działem dyskusyjnym a pisanie swoich postów jeden pod drugim jest zabronione.
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  5. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Klient do tej pory działał bezproblemowo. dzisiaj sie zbiesił. F5 kilka razy trzeba uzywać , bo nie zapisuje.
    moje zdanie jest takie: nic nie poprawiaja , a co może poprawiaja to inne psują.

    Dopytajcie czy w centrali wszyscy zdrowi, bo to jakieś objawy pocovidowe
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Aniu, skoro informatycy szukają przyczyny problemów to raczej logiczne, że klient może się zbiesić bo niestety nie u wszystkich działał do tej pory bezproblemowo, dlatego też informatycy zaczęli działać już wczoraj. Trzeba czekać, nic innego zrobić nie możemy.
    Pozdrowienia przekażę i proszę o cierpliwość.
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    -VIPFarmer- Twój post usunęłam jako spam. Proszę nie zaśmiecać wątku nic nie wnoszącymi postami.
     
  8. kudlaty147

    kudlaty147 Komandor forum

    u mie dzieje sie to samo od wczoraj ciagle sie zawiesza
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    kudlaty147 u wielu Graczy są takie problemy ale nie ma już konieczności pisania o nich bo zostały już wczoraj zgłoszone do działu technicznego i informatycy się tym zajmują.
     
  10. Metressa

    Metressa Czeladnik forum

    Co daje klawisz f5? I jak go używać ?
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Metressa klawisz F5 odświeża okno gry w przeglądarce, w autonomicznym kliencie również. Wystarczy wcisnąć ten klawisz a gra załaduje się ponownie.
     
    AnnDżelina lubi to.
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Nowych pytań nie ma, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.