Farma Nie Działa

Temat na forum 'Pytania techniczne' rozpoczęty przez użytkownika minio65, 28 kwietnia 2026.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. 53klasa

    53klasa Książę forum

    Pomyslam i odpaliłam na mega niewygodnym sprzęcie dotykowym ☺️. Zrobienie czegoś bez myszki jest koszmarne ,ale przynajmniej dotrzymam zobowiązań wobec sąsiadów. Przez jakiś czas,zanim coś postanowię. Chrome mi nie zgłaszał braku aktualizacji i nic innego nie padło. Ale to już inna sprawa. Myślę że miliony ludzi robi to co ja, czyli trzyma się starych dobrych systemów,zamiast nowych koszmarków. Kiedyś przyjdzie pora ,by się pożegnać i znów żyć tak analogowo ,jak się da. Tak,tak. Są dziwacy na tym świecie, którzy telefonują bez smartfona, a zamiast grać lubią zwyczajnie poczytać. Dziękuję ekipie za próbę wyjaśnienia problemu.

    Ale… całodniowe problemy z logowaniem sprawiły, że przepadły mi golyszki . Taka aktualizacja powinna być robiona w momencie, gdy na farmie w sumie nic się nie dzieje. A są takie momenty. Nie zaś w czasie tylu akcji naraz.

    zresztą gra wciąż się wylogowuje, choć system najnowszy. Mam wrażenie że to przez te reklamy ładujące się po prawej strony tablicy z logowaniem do farmy.
     
    Ostatnie edytowanie: 28 kwietnia 2026
  2. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Przypominam, że to nie jest dział dyskusyjny.
     
  3. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    jendrula58, poczytaj watek i skorzystaj z porad Ekipy. Post usunąłem ponieważ nic nie wnosił do tematu.
     
  4. newland83

    newland83 Czeladnik forum

    Na Win7 klient u mnie dalej nie działa na lapku mimo paru reinstalacji także dziękuje dobranoc account delete paru latach grania
     
  5. LaDy-DaGa

    LaDy-DaGa Zaawansowany

    coraz lepiej ....już się odechciewa grać czy naprawią to dzisiaj ? nie ma żadnej informacji od bp
     
    ekot57 lubi to.
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Kilka postów, które niczego do tematu nie wnosiły, a były obraźliwe lub wulgarne - usunęłam.

    jendrula58 Ciebie ostrzegam. Za kolejne posty w takim obraźliwym tonie otrzymasz punkty karne i blokadę konta.


    Jeśli jeszcze ktoś nie zapoznał się z otrzymanymi od Producenta informacjami to proszę: OGŁOSZENIE.

    Do dalszych rozmów zapraszam np. tutaj: Prace konserwacyjne, problemy z grą.

    Ten dział do dyskusji nie służy i w związku z tym temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.