Dyskusje

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika ZgredzioO, 16 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. padre_pp

    padre_pp Forumowy żółtodziób

    Czemu zmieniono format gry? Stara wersja chodziła dużo lepiej. Te nowe udogodnienia tylko pogarszają jakość grania.
     
    kawonar lubi to.
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  3. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    Mam 2500 zapałek a przy nagrodach wiszą kłódki, jak to odblokować? zielone zrobione , kończę żółte ( świąteczne przyjęcie)
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    stoone1, fajne sobie miejsce znalazłeś do zadania pytania związanego z eventem. Osobiście wolałabym to zrobić w Dziale pytań lub w wątku tematycznym, ale co kto lubi... Zajrzyj do Poradnika. Jest tam plansza, na której ponumerowano wszystkie pola i napisano coś takiego:
    Zadania na ścieżce danego koloru wykonuje się kolejno. Zależnie od stopnia ich wykonania uzyskuje się dostęp do trzech dwukolorowych pól oraz do pola centralnego z główną nagrodą - rząd pnącza.
    * pole 16 - dostępne po zakończeniu zadania nr 1 i nr 9;
    * pole 17 - wymagane odblokowanie pól 6 i 14;
    * pole 18 - aktywne po wykonaniu zadań 11 i 4;
    Dostęp do zadania z pnączem (pole 19) będzie możliwy po zakończeniu wszystkich trzech ścieżek.
     
  5. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    O masz.... wybrałem jak wybrałem, o grze?o grze, więc wszystko się zgadza, po co zatem robić problem tam gdzie go nie ma? xD wcale nie jestem zobligowany znać wszystkich zakamarków forum. Nie sprawdziłem w poradniku tu się zgodzę, sądziłem, że jak to najczęścej bywa zakończenie jednego "koloru" odblokowuje nagrodę z zapałkami. Dziękuję za podpowiedzi , pozdrawiam .
     
  6. sumatra74

    sumatra74 Czeladnik forum

    Nie wiem teraz gdzie to napisać, tylko napiszę że już gram ok 10 lat, ale teraz jak zrobili "nową" farmeramę to takiej badziewie nie widziałem - miało być szybciej, grafika lepsza i co ? Nawet nie można zrobić na cały ekran tylko powiększyć można %. Zacina się, oni sami jeszcze nie nauczyli się.
     
  7. sabiba15

    sabiba15 Baron forum

    dzięki za zamknięcie tematu "kraina pełni księżyca" :inlove: Już sie nie można wypowiedzieć na żaden temat? to po co to forum dyskusyjne w ogóle istnieje? Fajnie traktujecie graczy. Winszuję.
     
    czechu79 i puniak3 lubią to.
  8. Łochowski

    Łochowski Czeladnik forum

    dlaczego nie ma poradników do eventów które się jutro zaczynają
     
  9. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Bo się nie zaczynają? Nie ma ogłoszenia , że jutro się zaczyna jakikolwiek event to nie ma poradnika.
    Doczytaj TL :Informujemy, że wszelkie przedstawione poniżej dane mają charakter orientacyjny. Daty, nazwy, a nawet sugerowana mechanika wydarzeń mogą ulec zmianie. Potwierdzone informacje zostaną przekazane w szczegółowych ogłoszeniach przed ich rozpoczęciem.

    edit:
    już jest ogłoszenie
    https://board-pl.farmerama.com/threads/opowieści-z-zagrody-iii.78554/#post-2319213
     
    Ostatnie edytowanie: 5 stycznia 2021
  10. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    dziękuję :)
     
    czechu79 i ankagdw lubią to.
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Zapytam tutaj, żeby nie śmiecić w technicznych.

    Oboje dobrze wiemy jak to jest z tymi itemami.
    Nie raz taki mały przycupnie za większym i można go szukać do śmierci, nie napiszę jakiej.:p
    Głównie chodzi mi o wytłuszczone zdanie.
    W kontekście tamtego tematu ja to odbieram tak:
    Jeden item znajdziemy, nie ma sprawy, ale dwunastu szukaj sam.
    Mam nadzieję, że to nie tak.
     
    olgs3 i izabell2468 lubią to.
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    hlnrys wiem jak jest, dlatego ja staram się takich itemów od Franka nigdzie nie wystawiać od czasu kiedy te itemy otrzymują rzędy chmur, zresztą nawet dla tych "luźnych" brakuje już miejsca. Rozumiem jednak Graczy, którzy mają tych itemów mało i chcą wykorzystać też te zdobywane na bieżąco ale w takim przypadku to też albo się pamięta, albo nie ma za wiele miejsc do przeszukania i itemów do sprawdzenia. I głównie chodzi o to żeby zanim napisze się do PT to chociaż przejrzeć powierzchnie, na których wystawiamy różnego rodzaju itemy i spróbować samemu je namierzyć a nie zrzucać całą "robotę" na PT samemu nie robiąc nic.
     
  13. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    E, no trochę więcej wiary w farmerów.
    Myślę, że próbują zanim napiszą na forum.
    *****
    Ja to piszę dopiero, jak nawet przeinstalowanie systemu nie pomaga.
    xD:cry:xD
    Ale to wiesz.;)
     
    olgs3, izabell2468 oraz ankagdw lubią to.
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    To wiem i w farmerów (pracowitych) wierzę, ale Ty też już wiele różnych wpisów na forum przecież czytałeś, sam często odpowiadasz na różne pytania. I o ile są to cenne odpowiedzi czy podpowiedzi to widzę, że i Ciebie niektóre powtarzające się pytania irytują, zwłaszcza jak z łatwością można samemu znaleźć odpowiedź albo deczko się wysilić i wpisać to czego szukamy czy chcemy wiedzieć w wyszukiwarce forum albo chociażby zajrzeć do OO czy FAQ.
    Mnie przynosi satysfakcję jeśli moja odpowiedź czy rada będzie pomocna i po to tutaj jestem ale też widzę kiedy komuś nie chce się kiwnąć palcem tylko wymaga gotowca na tacy od innych, szczególnie kiedy jest "co robić".
    Co innego jak ktoś sam próbuje i stara się znaleźć rozwiązanie ale nie radzi sobie, w takich przypadkach ja i cała Ekipa z chęcią pomagamy, zresztą to chyba widać a jeśli nie widać to zapraszamy w nasze szeregi, może po ciemnej stronie mocy będzie to bardziej widoczne.
     
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  16. ala1

    ala1 Forumowy żółtodziób

    jestem załamana nową formą gry na unity aż odechciewa się grać
     
    krasnoludek10 lubi to.
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    krasnoludek10 lubi to.
  18. yogi16296

    yogi16296 Wyjątkowy talent

    hejka. troszku już gram w owa farmę ale to co się porobiło to zaczyna dobijać. gram obecnie na kliencie żeby nie było. jest poprawa ale do tego co było to nadal brakuje wiec pytam po co eventy skoro jest jeszcze sporo do zrobienia. sprzęt mam dobry ale to tak jak całkiem do niedawna z drogami co z tego, że mogę i 250km/h skoro nie ma gdzie ;)tak i tu. koło lata jak szalone, zbiór ręczny masakra jakieś przeskoki kursora, minimum 2 x klikać coby wejść a i często po 1 łące trzeba odświeżać. dobrze, że kupony jeszcze są to ogarniam ale jak przyjdzie evencik ze zręcznościową to leżęęęę. pozdrawiam zapracowanych, poddenerwowanych farmerów i życzę cierpliwości.
     
    .stokrota2. i krasnoludek10 lubią to.
  19. siasia48

    siasia48 Naśladowca mistrzów

    Nie wiem czy to właściwy wątek, ale muszę się "pochwalić" bo koło dzisiaj pobiło swoisty rekord. Na siedem kręceń imprezowym dwie żółte strzygalnie owiec. To się nazywa mieć farta...
     
  20. Roamntyk1982

    Roamntyk1982 Stary wyjadacz

    jaki sposob poradziliscie sobie z farmerama z fotki na klienta przełączyc co do logowania nick z haslem pomozecie .?