Opinie Droga do złota

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 2 marca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    Dzien dobry szukam wypadajek chyba zabraknie zaspałam komu zbywaja to do mnie
     
    dantic3 lubi to.
  2. Dominik.4

    Dominik.4 Forumowy żółtodziób

    pisz sówkę
    eventu nie robię za wysokie progi :p
     
    bogusiania, Aisha1969 oraz dantic3 lubią to.
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Słuchajcie, jeśli komuś chcecie coś wysłać, to po prostu to zróbcie. Wyślijcie sowę, dodajcie do znajomych, obdarujcie. Po co wchodzić do wątku eventowego i mnożyć posty zawierające tylko "napisz do mnie", "wyślij do mnie sowę". Już pomijam fakt, że do próśb o przedmioty eventowe mamy odrębny wątek...
    dantic3, usunęłam Twoje posty. W żaden sposób nie nawiązywały do eventu.
     
  4. eurb1

    eurb1 Aktywny autor

    no przy tak mizernie wypadających kostkach mane szanse były na skończenie. szkoda florków bo pnącze średnio atrakcyjne więc...
     
    mysza199710 i Aisha1969 lubią to.
  5. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Pisz sówkę .
    Ewent skończony przed chwilą .
     
    Alex i Aisha1969 lubią to.
  6. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    Komu zbywaja wypadajki
     
    Aisha1969 lubi to.
  7. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    ile ci brakuje?
     
    dantic3 i Aisha1969 lubią to.
  8. bogusiania

    bogusiania Stary wyjadacz

    1.Zaczęłam punktualnie.
    2.Pilnowałam zbiory co do minuty.
    3. Na kole wykręciłam - łał - 1x100% z upraw, ale jak to się ma do kosmicznych ilości.
    4.Ze stodoły działa tylko "łaskawie" chjm.
    5. SN wychlapałam tyle, ile się dało - ale o niebo za mało.
    6. Zrobiłam połowę zadań ze spółdzielni.
    7. Zużyłam bidne fl, na co tylko się dało.
    8. Na targu "na wariata" sprzedawałam i kupowałam do zadań, żeby zrobić event.
    9. Hurra - kostek w nadmiarze - ale niestety do pnącza brakło dokładnie 151 nagrobnego pnącza :( :( :(
    10.Więc mimo ogromu pracy będę narzekać na BP i zdania nie zmienię, że to gra dla bogaczy :( :( :(
    11.Z racji, że należę do optymistów - cieszę się, że nocny dąb mam - bo wcześniej zdobyłam :) :) :)
    12.Zmienię zdanie o BP, jakby przedłużyło event np. do 22, albo do jutra - ile graczy byłoby wdzięcznych, szczęśliwych, uradowanych :) :) :)
     
    Ostatnie edytowanie: 8 marca 2022
  9. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Zabraknie płatków :cry:
     
    mysza199710 i Aisha1969 lubią to.
  10. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    duzo ale czekam konca dokupie mam fl Dzieki za pomoc juz mam
     
    Ostatnie edytowanie: 8 marca 2022
    dantic3, aleksandra oraz Aisha1969 lubią to.
  11. zuzia-zuzia

    zuzia-zuzia Zaawansowany

    rany ... tylko dzięki podpowiedzi, że oaza może produkować kostki udało się - koszt ... cały zapas SP :) ale dąb stoi, pnącze pracuje
     
    Aisha1969, dantic3 oraz aleksandra lubią to.
  12. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    No to mi przykro, że pomimo takich wysiłków się nie udało.:oops:
    Coś jednak musiało "nie zadziałać" tak jak powinno, bo okazuje się, że można było zrobić, bez bonusów, bez chlapania SN - tak jak to zrobiła Ela >klik<.

    PS - nie rozumiem jednak co kupowałaś do zadań? pkt. 8 - oddawaliśmy przecież tylko roślinę eventową i wypadajki.
     
  13. bogusiania

    bogusiania Stary wyjadacz

    Dziękuję za pocieszenie, nie ja jedna niezadowolona. Nie wiem, jakim cudem można było zrobić to zadanie, a jeszcze dużo przed czasem. Przecież eventy są non stop, bez przerwy, i nie można mieć olbrzymich ilości zwłaszcza najbardziej upragnionej zośki i SN. Robiłam te zadania do spółdzielni, które dawały właśnie te w/w dobra. Staram się, jak mogę, ale chyba bez zakupów koszyczków nie da rady skończyć tego eventu. I jeszcze BP pisze, że stopień trudności "średni". Niech dalej BP "dokręca śrubę", a z pewnością zdobędzie większe grono fanów :(
     
  14. hana82

    hana82 Hrabia forum

    Pierwszy event którego nie skończyłam . Jakim cudem nie wiem . Coż bywa gramy dalej
     
  15. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    Poległem...:sleepy::( 169 wypadajek zabrakło, za FL mogłem nabyć 113 więc finalnie duuużo w plecy. i tak robiłem co mogłem od 15ej do 5ej rano zrobiłem 6,5 kroków (+100 na 24h i + 100 na 24 h do stodoły + CMJ wszystko niemalże na SN i SNZ), bałażan nie pomógł , szkoda mi tego pnącza i przeszło 2 k SN:eek:
     
  16. yvonnege_

    yvonnege_ Baron forum

    Nigdy nie kupuję żadnych koszyczków i rzeczywiście ten ewent można było skończyć przed czasem. Brakowało mi trochę wypadajek, ale szybko dorobiłam dłuższymi mrocznymi roślinami. SN i ewentualnie SNZ używam tylko do rozsiewu roślin na starcie. Coś robisz źle, nie wiem czy masz małe pola i CHMJ ? to podstawa każdego ewentu, oczywiście na rozsiew duże pola.
     
    bacowa70, bogusiania oraz Aisha1969 lubią to.
  17. mysza199710

    mysza199710 Forum Pro

    Nie każdy ma czas by siać zbierać na non stopie farmę.
     
    bogusiania i Owieczka311 lubią to.
  18. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    No i poległam :cry: Ogólnie to niesprawiedliwe, że ewent zaczynający się w czwartek konczy się we wtorek o 14.
    Ta gra robi się dla bezrobotnych albo dla bogatych, którzy wspomagają się wszelkiego rodzaju "bonusami:" za realną kasę i koszykami. Jak ktoś pracuje i nie ma ochoty tracić realnej kasy w wirtualnej grze to te obecne ewenty są co najmniej bardzo trudne.
     
  19. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Dlatego bardzo lubię i najważniejsze jest śledzić opinie zaraz przed rozpoczęciem eventu, już na pierwszej stronie, kolejne po sobie wpisy dały do myślenia:
    I odczucia po przeczytaniu też miałem podobne, po trzech łatwych eventach, bez użycia jakichkolwiek wspomagaczy, przyszedł czas na bardziej wymagający (super drzewa naprodukowały trochę SN i SNZ) więc dlaczego nie? a dlatego, nie bo (mając dejavu: czyt. odczucie, że tak już było wcześniej) jeśli ktoś nie ma drzew i wejściówek (i nie może żyć bez zrobienia kolejnego eventu) to będzie miał ciężko bo zaraz poprawią go kolejnym ciężkim eventem nie do odrzucenia a jest to zawsze albo gra w kości albo ta z szukaniem tych 60 przedmiotów (gdzie dorzuca jakieś skrzyneczki albo florka i jesteśmy już ugotowani), że grosza na kolejne dobra nie pożałujemy ;)
    I zaraz pojawił się dla mnie kluczowy wpis a zarazem podpowiedz Ani, jak szybko wybrnąć z ciężkiego eventu.
    Próbujemy: dziesiąta imprezowa wejściówka dała +200/12h a więc do tego +100/24h ze stodoły plus około 800 SN i z 400 SNZ i do pójścia spać już mieć długorosnacą i to praktycznie ustawiło kolejne dni siania. W dzień krótka, na noc 12h. Dyniowy też był w pogotowiu, ale zakręciłem i wpadło +1, także trochę farta, ale i trzeba mieć trochę tych dóbr farmerskich. Czasem dobre takie wyzwanie ;) pozdrawiam.
     
    olgs3, aleksandra oraz bacowa70 lubią to.
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Czytam ten Twój post w tą stronę i z powrotem i pojąć nie mogę jakim sposobem nie udało Ci się zrobić tego ewentu.
    Ewent był trudny ale nie do niezrobienia, jeśli miało się do dyspozycji dwie mroczne łąki, możliwość zebrania kilka razy w ciągu dnia, SN i SNZ na rozsiew.
    A na Twoim miejscu, skoro zabrakło Ci tylko 151 nagrobnego pnącza, to poświęciłabym 51 samolocików i cieszyłabym się skończonym ewentem.

    Cudu nie było, raczej zaplanowanie, rozpisanie, policzenie i konsekwentna realizacja.
    Zaczęłam z lekkim opóźnieniem, pilnowałam zbiorów ale z tymi minutami to nie przesadzałam, kilka razy miałam opóźnienia, co skutkowało kilkoma zbiorami koło pierwszej w nocy. Na kole niestety nie wykręciłam bonusów mimo, że zużyłam ponad 100 imprezówek, ze stodoły stosowałam cmj, nawóz i wodę. SN użyłam na rozsiew 10 stokrotek, 12 kontraktów i 4 nagrobnych pnączy, SNZ na rozsiew i po kilka, kilkanaście do precyzyjnego wysiania ewentówek. Do wysiania potrzebnych ilości ewentówek potrzeba było ok. 88 godzin (stokrotka 45, kontrakt 29, nagrobne pnącze 14), mnie zajęło ok. 93, ewent trwał 120 godzin. Z wylotkami problemu nie miałam, bo we młynie zużyłam niezbędne minimum kostek.
    Nie mam olbrzymich ilości SN (dwa drzewka) i SNZ (trzy drzewka), dlatego staram się każdy ewent robić oszczędzając maksymalnie te dobra.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.