Opinie Droga do złota

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 2 marca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    skończone:) a to tylko dlatego ze wpadło 2x100 % inaczej pnącza by nie było
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No to nasiałam, nazbierałam, 27 godzin przed końcem.:)

    [​IMG]
    Spokojnie mogę wybrać się w drogę do złota.;)xD
    I po ewencie.:)

    [​IMG]
    Sianie precyzyjne udało się na medal.:) Orkiestra gra.;)xD
     
  3. Karakuliambro

    Karakuliambro Stary wyjadacz

    Ten event od początku nie budził we mnie entuzjazmu. Zaczęłam z dużym opóźnieniem. Zbiorów nie pilnowałam. Na kole nic nie wykręciłam. Ze stodoły żadnego bonusu nie użyłam. SN nie wychlapałam. Wysiałam stokrotki i drugi pełny zasiew lukratywnego kontraktu. Eventu oczywiście nie skończę. I całkiem dobrze się z tym czuję. Proszę BP o takie następne eventy. Może wreszcie przejdę na zasłużony odpoczynek od farmy. Gratulacje dla tych co skończyli, co skończą, i którym jeszcze się chce.
     
  4. -Gargamel-

    -Gargamel- Analityk forum

    Dokładnie. U mnie mała różnica, zbieram zielsko w miarę regularnie ale i tak nie mam szans skończenia tego eventu. Raz udało mi się wykręcić na kole +100% ale zużyłam na to ponad 100 imprezówek. O wypadajkach raczej nie warto wspominać. Dawno nie było takiej beznadziejnej sytuacji. Ale oczywiście pozdrowienia dla walczących i gratulacje dla tych, którzy już skończyli walkę.
     
  5. beata3696

    beata3696 Okazjonalny autor

    Roslinek pod dostatkiem ale brakuje mi jeszcze 249 wypadajek wiec nie wiem czy uda mi sie skonczyc
     
    Ostatnie edytowanie: 7 marca 2022
  6. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    No tak.:)
    Jak się :
    1. zaczyna z dużym opóźnieniem,
    2. nie pilnuje zbiorów,
    a do tego:
    3. na kole nic nie wykręci,
    4. ze stodoły żadnego bonusu nie użyje,
    5. SN nie wychlapie.
    To co tu narzekać na BP???;):p
    Mimo wszystko spokojnego dnia.:)
     
  7. Karakuliambro

    Karakuliambro Stary wyjadacz

    Błędna interpretacja mojego postu.
    Nie narzekam na BP. Po prostu mi się nie chce. Gdyby mi się chciało i uznałabym, że warto:
    wychlapałabym parę tys. SN,
    wstawałabym w nocy aby zebrać,
    zużyłabym parę bonusów ze stodoły.
    Na koło nie mam wpływu, więc nie znaczy to, że nie kręciłam. Owszem kręciłam, ale bez rezultatu.
    Mój post znaczy tylko tyle, że dobrze się czuję z nieskończonym eventem. I tylko tyle. Reszta to nadinterpretacja.
     
  8. Alex

    Alex Czeladnik forum

    o_O
    1.moze ci ktorzy pracuja
    2.Ewent z budzikiem aby pilnowac zbiorow, gdzie wiec tu zabawa i radosc z gry?
    3.Jest obowiazek kreceniem kolem dla bnusu, aby mozna bylo ukończyc ewent?!
    4. nie kazdy ma bonusy,..
    5. od kiedy musimy juz oprocz rozmnazania siewu,.. wylewc SP dla mozliwosc ukonczenia ewentu aby sie wyspac czy isc do pracy
    moze wlasie to narzekanie zmienilo wartosc Pnacza:p?
    Spadam8)


    Milego dnia farmerzy:)
     
  9. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Myślę, że to jednak nie moja nadinterpretacja. Po prostu przytoczyłam to co sama napisałaś.
    A, że ci się nie chce, też mi się czasem nie chce.:) Dlatego szybko robię eventy, bo mi się nie chce robić ich długo.:)
    A ciebie to już w ogóle nie rozumiem i dlatego nie podejmuję się polemiki.:)
     
  10. siersciuch69

    siersciuch69 Czeladnik forum

    Ja jeszcze dzielnie walczę ale przyznaję, że event nie należy do łatwych. Użyłam już sporo SN i Zośki. Z koła +100% ze zborów i raz +1ze zbiorów + dodatkowe % doświadczenia. Rośliny prawie skończone jeszcze tylko 1000 ostatniego. Gorzej z wypadajkami. Brakuje ok 250. Jak by ktoś miał do wymiany to mogę też wysłać. Więcej już nie użyje SN bo zostanę z niczym :(.
     
  11. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Skończyłam :music: (wpadł bonus 100% z koła i pilnowałam zbiorów) Ale chyba z odpaleniem pnącza trzeba poczekać na jego aktualizację ?
     
  12. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Coś mi się kalkulator pomylił...na szóste zadanie pewny byłem że "nagrobne pnącze "potrzebne xDa tu lipa potrzeba"Lukratywny kontrakt"8) dobrze że mam 800 na zapasie to na noc wysieje na dwóch polach i rano....tadam i koniec eventuxDxDxD a pnącza ponad dwa tysiące w zapasie;).Dobrze że zaczełem szybciej oddawać wysiane roślinki ...bo jutro było by nie fajnie;)
     
  13. szary_ludzik

    szary_ludzik Mistrz forum

    Jeszcze walczę o ten nocny dąb, nie mogę znaleźć innej możliwości zdobycia go.
    Wydaje mi się, że ewent byłby do zrobienia.
    Roślinki już mam, tylko z wylotkami trudno. Brakuje 44. Może jakoś się dozbiera...
    Pomożecie?
    Z góry dziękuję za pomoc
     
    Alicjanastka, Aisha1969 oraz MaraAcoma lubią to.
  14. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Ja też jeszcze walczę do końca z roslinkami .Napisz sówkę wyślę wypadajkę .
     
    Alicjanastka i Aisha1969 lubią to.
  15. zuzia-zuzia

    zuzia-zuzia Zaawansowany

    rany - brakuje 200 kostek do gry .... jak to możliwe przy wysianiu całego zielska?
     
    Aisha1969 lubi to.
  16. kencik1983

    kencik1983 Wielki mistrz forum

    Przy następnym g&t napisz do mnie to ci podeślę Nocny dąb
     
  17. szary_ludzik

    szary_ludzik Mistrz forum

    Kochane Farmerki i Farmerzy!
    Chciałam bardzo podziękować za pomoc z kostkami oraz za wszelkie rady.
    Przyznaję szczerze, że kilka błędów popełniłam...
    Wyszło na jaw, że długo nie grałam oraz to, że poradnik ewentowy się CZYTA, a nie przegląda obrazki.
    Wrony i nietoperze... stały.
    Ale na farmie, a nie w oazie...
    Jeszcze raz dziękuję, że zawsze mogę na Was liczyć.
    I mam dąb! :)
     
    Alicjanastka i aleksandra lubią to.
  18. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Rośliny mam wszystkie, ale brakuje 600 wypadajek.... nie da rady, niestety pnącze nieosiągalne :cry:
     
    bogusiania lubi to.
  19. anka87a

    anka87a Młodszy ekspert

    Mozliwe mozliwe za duzo w młynie na roślinki poszło xD
     
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jeśli masz zapas SP to może warto uruchomić hodowlę wron i nietoperzy w oazie, z każdej wypadnie 1 mistyczna kostka.
     
    Aisha1969, Alicjanastka oraz alekar lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.