Opinie Dolina Szarotek

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 11 grudnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Potrzebuję łopat do obuwika aby zrobić zadanie na placu i chyba od trzech tygodni nie wpadła mi ani jedna..... jak mam zrobić zadanie przy tak słabej wypadalności? z czego one w końcu wypadają? Już tracę cierpliwość do tych Alp, ciężko wszystko idzie jak po grudzie, ciągle są jakieś braki, a to brakuje pni, złotych kluczy i teraz łopat >:(
     
  2. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Ja doszłam do jednego wniosku -jak się wykupi na 1 m-c pomocników to wtedy wszystko leci w dużych ilościach,na stanie mam 67 łopat i ciagle produkuje obuwnika,może warto na ten jeden miesiąc wypróbować 8)
     
    Honorat. i AngelGina lubią to.
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Przyjdzie czas, że będziesz mieć tych łopat za dużo. U mnie też kiedyś wciąż były braki ale teraz zdarza się, że muszę po kilka lub kilkanaście usunąć bo magazyn przepełniony.
    A łopaty wypadają z alpejskich roślin podobnie jak inne przedmioty na farmie, czyli losowo i zasada też jest taka, że z tych dłużej rosnących jest większa szansa. Warto może siać te dłużej rosnące rośliny, przyspieszać ich wzrost tak żeby były częstsze zbiory a w efekcie większe szanse na łopaty.
     
  4. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Z dłużej rosnących sieję ciągle borowika..... a na noc wiechlinę alpejską i szarotkę, (jeżeli mam akurat nasiona) i nic nie wpada. Za dużo nie mogę przyśpieszyć wzrostu roślin, bo mam permamentny brak drewna, co zetnę drzewa, to robię drewno, ale ono "rośnie" 4 h, więc też nie mogę zaszaleć. Złote klucze...... 10 szt, dodaję slot i czekam parę dni, az uzbieram następne 10. Pomału mi ręce opadają. A poza tym uważam, że tam nudą wieje....... robię tam tylko cokolwiek , aby powiększyć Wzgórze Słoneczników.
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No to już nie poradzę, może częściej trzeba tam zaglądać. Ja jak sobie trochę te Alpy odpuściłam to później też ciągle czegoś mi brakowało.
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  7. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Szok !!!
    Kolejna zośka XXL wpadła !!!.
    Otwierałem właśnie skrzynki, jak co tydzień.
    Było po x2 skrzynie farmerskie XI
    Ładnie żre, oby nie zdechło.
    Teraz mam w pasku komplet śmigieł, dwie podstawy i dwie nakładki XXL.

    Tylko do powiększenia polany strasznie daleko.
    Przy dobrych wiatrach - miesiąc.:(
    Kolejny miesiąc durnego zbierania co 1:30.
    Wejdź, zbierz, posiej/posadź.:wuerg:
    I to dla miejsca na 3 baobaby.
    Tyle wytrzymam, ale jak pomyślę, że tak ma być dalej (przy 30k APD miesięcznie, potencjalne odblokowanie kolejnej części pól słoneczników (35 lvl) - za następne ~8 miesięcy), to nie wiem czy tę monotonię wytrzymam.
    I czy będzie sens tyle czasu się katować dla kolejnych 19 poletek 1x1.

    No, trochę miodu, trochę dziegciu - mogę spadać.;):p
    xD:cry:xD
     
  8. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Rysiek , Ty tak poważnie co 1,5 godziny? W nocy też?xD
     
    antonina-farmerska, dantic3 oraz hlnrys lubią to.
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    xD:cry:xD
    Mój dzień na farmie trwa od ~9:30 do ~23:00.
    Wtedy pilnuję zbiorów co 1:30.
    Chyba żeby był jakiś ewent wymagający ostrego siania, to mogę posiedzieć do 2:00.
    Ale to już bez Alp.
     
  10. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witam :)
    na polu gry mam umiescić 10 modrzew europejski i 10 moreli mandzu czy musze wszystkie wystawic czy mozna pojedynczo :music:
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam.
    Możesz umieszczać pojedynczo, zadanie będzie zaliczone po umieszczeniu wymaganej ilości tych drzew w dowolnym czasie.
     
  12. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    bardzo dziękuję Atenko :)
     
  13. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Dzień dobry. Pytanko mam- jestem na 27 lev i do tej pory nie miałam mozliwości sadzenia czereśni. Tymczasem dzisiaj jeden z klientów zażądał ode mnie czereśni- czy była jakaś aktualizacja ?
     
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  15. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

  16. Kasiunia13

    Kasiunia13 Książę forum

    To dokładnie tak samo u mnie. Też nie odblokowałam czereśni, bo nie zauważyłam, że mogę. A dzisiaj klient zawołał 56 szt czereśni. Już rosną, a że klient 15 godzinny, to pewnie zdążą dojrzeć
     
    AngelGina, dantic3 oraz hlnrys lubią to.
  17. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Czy przewidywane jest dodanie zadań na Placu Wiejskim ponad te podane w ogłoszeniu ? Zarówno Alicja jak i Ian zostali już zaspokojeni i na Placu pojawiła się fontanna..... Szkoda, bo leciały punkty i dodatkowe fanty.
     
  18. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witam :) pytanko :) jak mam na polu umiescić 20 wiechliny jak miesci sie tylko 16 o_O
     
  19. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Sukcesywnie. Nie wszystko naraz.
    Jak już wysiejesz wszystko to zadanie zaliczy.
     
    AngelGina i dantic3 lubią to.
  20. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dziękuje Aniu:) jakos te Alpy dla mnie nie kumate ;)
     
    tereska1108 lubi to.