Opinie Dolina Szarotek

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 11 grudnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    Hejka a skąd wziąsc uzyzniacz reczny
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    małgoos lubi to.
  3. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    SMOD_Atena lubi to.
  4. kosa1

    kosa1 Forumowy żółtodziób

    dlaczego nie mogę usunąc drzw
    ew w dolinie szarotek
     
    agnieska lubi to.
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Zapewne masz wyczerpany limit magazynowania w kategorii Pnie lub Zielone paliwo, sprawdź w magazynie i zużyj pnie i/lub drewno na rozpałkę aby zrobić miejsce dla kolejnych pni/drewna.
     
    Sookie lubi to.
  6. halina415

    halina415 Ekspert forum

    Nie mogę się doczytać w poradniku ile pól, na wzgórzu słoneczników odblokuje się na 30 poziome
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Fragment poradnika mówi, że:

    "Na łące Wzgórza Słoneczników można umieszczać drzewa, zagrody, warsztaty i przedmioty ozdobne. Niemożliwa jest na niej uprawa roślin - funkcja układania poletek uprawnych jest nieaktywna.

    Z ww. wyjątkiem na Wzgórzu znajdziecie dokładnie te same budynki, jak w przypadku Głównej Łąki. Działają na nim również te same funkcje, w tym dotyczące menu górnego i bocznego czy dostępu do paska sąsiadów. Aktywne są na nim wszystkie rodzaje bonusów obejmujących Obszar Farmy.

    [​IMG]

    Polana jest podzielona na 6 segmentów. Ich odblokowanie następuje automatycznie wraz z osiągnięciem określonego poziomu w Dolinie Szarotek:

    [​IMG]

    Po uzyskaniu dostępu do wszystkich segmentów, na łące będzie można umieścić max 202 przedmioty o rozmiarze 1x1."

    Czyli na moje oko po osiągnięciu 30. poziomu w Dolinie, na Wzgórzu będzie powierzchnia 100 małych pól.​
     
    Ostatnie edytowanie: 28 grudnia 2023
  8. rajskafarma

    rajskafarma Mistrz forum

    Dzis (po 24 dniach) osiągnęłam 30 poziom i na odkrytym kawałku wzgórza umieściłam 3 poccolo. W planie jest zakonczenie zlecen na placu jeszcze w tym roku
     
  9. mania1967

    mania1967 Czeladnik forum

    Witam, czy ktoś oprócz mnie nie może dzisiaj wejść do Doliny.
    Próbuję już któryś raz z kolei i od rana nie mogę otworzyć tylko tej doliny.
     
  10. Wrzosowisko3

    Wrzosowisko3 Naśladowca mistrzów

    Gdy gram "przeglądarkowo" do doliny wchodzę, ale nie mogę przejść do zleceń, czy otworzyć konwertera. Od wczoraj loguję się na klienta i dopiero wtedy mogę otworzyć zlecenia czy konwerter.
     
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Wrzuciłem po nowym roku na luz.
    Dwa dni w Alpy nie zaglądałem.
    Wczoraj się przemogłem, pozbierałem zrobiłem zlecenia i wbiłem 29 lvl - Symfonia świstaków.
    Faktycznie jak Dzień Świstaka.
    Codziennie to samo co 1,5 h.
    Strasznie to monotonne a efekty...
    Mam dosyć Alp, ale rano dostałem taki bodziec (z 3 skrzyń XI):
    [​IMG]

    No i muszę dobić do 30 lvl, żeby zrobić miejsce dla nowego nabytku (podstawa w pasku też jest, nawet dwie:p).
     
  12. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No wreszcie.:)

    [​IMG]

    Długaśny był ten poziom dla mnie, od 19 listopada do 9 stycznia, czyli 51 dni, chyba pobiłam rekord.xD
     
  13. 7jessy75

    7jessy75 Wyjątkowy talent

    Poziom 30ty wpadł mi juz przed świętami.
    Cukierków sporo wykorzystałam. Ale nie warta skórka wyprawki. 3 duże pola, nawet nie widać i nic poza tym. A teraz to juz w ogóle się nie chce. Alpy zamulają strasznie. Klikam po kilka razy, żeby wejść do klientów czy konwertera i ostatecznie czekam od minuty, nawet do trzech i więcej, żeby któreś sie otworzyło.
    Nuda straszna. Nie ma żadnej motywacji, żeby dalej w to grać.
    Na początku były całkiem spoko. Dopóki nie wgrali ogrodów. I wypadajki były dla klientów. Teraz bez kombajnu nie uzbiera nawet na podstawe ( bez cukierkowania).
    Item, pnącza - fajne nagrody, więc codziennie się wchodziło - wpadnie, nie wpadnie poziom.
    Teraz wlecze się jak ślimak, a po drodze żadnego okruszka.
    Jade tam z przyzwyczajenia, ale już coraz mniej chętnie.
     
  14. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    A ja się bardzo cieszę, że wreszcie mam miejsce, gdzie mogę sobie spokojnie podłubać i w którym zawsze jest coś do podłubania xD
    Ogarniam z rana farmę i fruuu w Alpy. Grę mam otwartą na nich cały czas i tylko czasem (bardzo niechętnie) zjeżdżam na dół gdy jakąś eventówkę trzeba zebrać, czy "cóś":music:
    Trochę mnie martwi, bo poziomów jest tylko 35 i powoli, powoli zbliżam się do końca...
    upload_2024-1-10_8-14-8.png
     
    Miśkowo i KsiądzxD lubią to.
  15. halina415

    halina415 Ekspert forum

    nie mogę na placu wiejskim wykona Iwana 26 mam 4 odznaki ogrodnika III stopnia zwiększyłam magazyn materiałów do tworzenia na 1200 szt ?
     
  16. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Problem z Doliną Szarotek jest taki,że wymaga dużo pracy, magazyny są beznadziejnie małe, gra polega na sadzeniu,sianiu,ścinaniu ,obrabianiu pni a w zamian nie dostajemy kompletnie nic. Nuda i beznadzieja. Wspinanie się na kolejne poziomy jest nic nie warte. Wygląda na to,że ktoś coś zaczął i następnie kompletnie porzucił temat. Może się zwolnił? Albo umarł z nudów?
     
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    To, że masz na stanie 4 odznaki ogrodnika III stopnia nie spowoduje zaliczenia zadania. Odznaki trzeba wyprodukować po aktywowaniu się zadania.
     
  18. halina415

    halina415 Ekspert forum

    Dziękuję. ło Matko i córko, nie wiem ile wyprodukowałam przed chyba 1
     
    tereska1108 lubi to.
  19. kaska1979

    kaska1979 Forumowy żółtodziób

    Bardzo mnie nudzi Dolina Szarotek, dlaczego nie wpadają punkty za sadzenie tylko za zlecenia na które trzeba bardzo długo czekać i nie ukrywam jest ich bardzo mało. To że jest tam bardzo ciężko się dostać to już odrębny problem. Może pora zacząć robić jakieś Eventy, aby szybciej przybywało punktów, a myślę że wszyscy byli by zadowoleni. Pozdrawiam
     
    tereska1108 i ajlowdisgejm lubią to.
  20. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Osobiście nie byłabym zadowolona. Wystarczy mi eventów na Farmie. Czasem aż za bardzo wystarczy...