Opinie Dożynki 2022

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 22 listopada 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. bumbo2

    bumbo2 Forumowy żółtodziób

    Jesteście W I E L C Y !
    To moje drugie dożynki z Wami. To był tydzień świetnej zabawy. Grafiki, rymowanki, napisy i ta pamięć o Marku - to jest COŚ.
    Dziękuję i do zobaczenia za rok :inlove:
     
  2. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No dobra. Dożynki dożynkami ale po pierwsze- dzisiaj Andrzejki więc Andrzejom wszystkiego naj.... ( tu wpisać sobie co ma być naj) dzień lania wosku i ogólnie wróżb i.. w zasadzie to ostatni dzień miesiąca. I ja się pytam- Gdzie kalendarz na grudzień ????
     
  3. Mamcia493

    Mamcia493 Mistrz forum

    BrawoTopowicze, wielki sukces polskich graczy... jesteście Wielcy:D:D:D
     
  4. AladdinSane

    AladdinSane Półbóstwo forum

    Niezapomniana atmosfera w wątku....
    Jedna Wielka Farmerska Rodzina
    coś nieco jak za dawnych, niewinnych lat

    WODZU !!!!
    trafione przewidywania co do ostatniego zapchlonego miliona!!!!
    koło jakoś łaskawe było i szarłat ogarnął całe Doźynki...))
    a niestety nie mogłem śledzić postępu w worze - ostatni wrzut był o 16:00
    wylądowałem na 164 pozycji
    lekki niepokój był
    do 22:00 spadłem o 272 miejsca
    wystarczyło na 1-500

    zapraszam na Wielką Ognistą Wodę....
    należy się
     
    Ostatnie edytowanie: 30 listopada 2022
  5. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ja mam 24 targ i jesteś na nim z wystawionymi produktami.
     
  6. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    A ja dzisiaj błąkam się po farmie, zaglądam do stodoły ( jeszcze nie pustej ;)), popatrzę na pola, młyn się kręci i nie wiem co dalej robić.xD
    Emocje opadły, na spokojnie zerkam na listę i cieszy oko jak widzę ilu sąsiadów i znajomych jest na upatrzonych miejscach.
    Niestety nie wszyscy - Ewa, Olga, Monika . . . Tak dużo towaru wrzuciły i nie udało się.:oops: Monika była tak blisko - 514 pozycja i gdyby nie "ego" jednego gracza z ponad 20 farmami wprowadzonym do 500, to by się zmieściła.

    Natomiast jestem pełna podziwu dla Piotrka (incasent) - wrócił na początku roku do gry po 10 latach przerwy, w pięknym stylu wskoczył wczoraj na 234 lvl i jeszcze jest na 86 miejscu w "Rankingu Piękności 2022" z wpłatą 12.777.777.777.:)
     
  7. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ty się błąkasz a ja słucham wykładów . I się błąkam
    A poza tym -ostateczna wersja listy pewnie będzie po sprawdzeniu,więc może jeszcze ktoś do góry podskoczy
     
  8. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Tak mi chodziło po głowie że 24, dzięki zapisze sobie.
    Jak tobie coś będzie potrzebne ślij sówkę.
     
  9. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Mnie brakuje;)
    Az polazłam sprawdzić czy mnie nie wykopali:p
    Wciąż na 426 pozycji:D....kotek1505
     
  10. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Gratulacje dla wszystkich, którzy znaleźli się na liście, a jeszcze większe dla tych, którzy dzielnie walczyli do końca a się nie udało. Jak zwykle wiele osób ma mieszane uczucia, wiele się złości, niektórych dopada zrezygnowanie, ale nie zapominajmy, że to tylko gra. Ja mam ochotę ją rzucić średnio raz na miesiąc, kiedy jest event, którego nie lubię, tak jak ostatnio przy układaniu potworków czy szukaniu przedmiotów, które nigdy mi nie wychodzi. Jak zawsze towar do stodoły "tłukę" dopiero w czasie trwania dożynek, co nie znaczy, że nie przygotowuję się do nich cały rok. Nie kończę eventów w kilka godzin, bo oszczędzam SN, SNZ, niebieskie wejściówki, nie odpalam dyniowych bez potrzeby (mam tylko dwa i dbam o nie jak o skarb ;)). Nie kupuję niczego poza pomocnikami i premium, odpuściłam też nabijanie PD. Farmę boczną mam i owszem, ale leży odłogiem, wchodzę raz dziennie, odbieram prezent od Franka i zbieram nawozowe. Żadna siła nie zmusiłaby mnie do tego, żeby ją ręcznie obrabiać.
    W dożynkach startuję co roku od nie wiem kiedy i do tej pory zawsze się udawało zmieścić w pierwszej grupie. Tak szczerze mówiąc to nigdy nawet nie wiem co jest nagrodą, bo nie o to tu chodzi.
    W tym roku najbardziej cieszę się, że pamiętaliśmy o Marku, bo do tej pory mam go w sąsiadach i nie mam sumienia go usunąć. Oko cieszą też napisy i to, że na zawsze na liście zostanie nasze RAZEM.
    Ależ się rozpisałam... Podsumowując: Farmerzy!! W gumiaki i na pola, bo za rok też dożynki!!:inlove:
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Serdecznie Cię przepraszam. Faktycznie kilka osób wcięło, już poprawiam.
     
  12. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Absolutnie nie ma za co:)
    3 tys nicków...oczopląsu można dostać i łatwo przeoczyć
    Dziękuje:music:
     
  13. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Czyli jak 30 osób ma w pierwszej 500 taka samą kwotę to nagrodę dostaną te 500 osób + 30, które było poniżej?
     
  14. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Wojtku wg mnie to tak nie będzie - jak w 500 będzie np. 30 osób z tą samą wpłatą, to zajmują 30 miejsc.
    Inną sprawą jest to gdyby one były na poz. 500 i kolejnych - to wtedy wszystkie pozostają na poz.500.
     
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    no nie bedzie bo te 30 osob moze zajmowac poz np 300-329
     
  16. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    O tym właśnie piszę w pierwszym zdaniu.
     
  17. miswaki

    miswaki Czeladnik forum

    Gratulacje dla tych, którzy znaleźli się na liście i dla tych, którym się to nie udało. Wiem, jak to jest wrzucać do wora, by być w 3000 i się tam nie znaleźć. Mimo sporego stażu w grze po raz pierwszy udało mi się wskoczyć na listę. Teraz stodoła praktycznie pusta, ale to się odrobi. A nawet jeśli nie to na szczęście tylko zabawa, z torbami nie pójdę ;)
     
  18. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    tak wiem;) chcialem tylko potwierdzic
     
  19. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Naliczyłam w przedziale 500 ( nie dodawałam gracza jako pierwszego z taką samą wpłatą )
    ok 50 takich samych wpłat

    czyli 50 graczy z przedziału 1000 wskoczy wyżej

    według tego co pisała BA_Rock
     
  20. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Ja tez się opierałem na tym co napisała Rockowa
    Idę już lepiej bo za dużo myślę xD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.