Opinie Dożynki 2022

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 22 listopada 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    zasada ta sama..;)
     
  2. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Dawno nie miałam tyle czytania... a że zaległości mi się po drodze zrobiły to i miałam co nadrabiać i trochę się zeszło xD
    Trzymam kciuki za wszystkich walczących i gratuluje pięknych napisów :)

    Iza, ta sama liczba punktów = to samo miejsce. Lista oczywiście graficznie tego nie pokazuje, bo tak jest ustawiona, że technicznie wyświetla miejsca jako kolejne, a nie ex aequo, ale w praktyce działa tak jakby wszystkie osoby z tą samą liczbą punktów były na tym samym miejscu.
    Od strony osoby zainteresowanej wygląda to tak, że jak jak kilka osób wpłaciło dokładnie tyle co Ty, to każdy z poziomu własnej farmy będzie się widział na najwyższym miejscu z tych "równorzędnych", zaś pozostałe osoby będą wyświetlały się w losowej kolejności. Ale to tylko kwestia wyświetlania. Jeśli wartość wpłaty była ta sama co dla miejsca 500, 1000 czy 3000 to wszystkie dostaną nagrody za zajęcie miejsca w danym przedziale.

    Nie wiem czy nie namąciłam, ale starałam się możliwe łopatologicznie ;)
     
  3. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    BA_Rock świetnie wytłumaczyłaś
     
  4. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dziękuję

    I o taką łopatologię chodziło ,dziękuję GosiuxD
    A w czytaniu to trzeba utrzymywac constans,żeby literek nie zapomnieć:)
    My przeciez jak dzieci ,cieszymy się z listków sałaty czy morsów to zawiłości wyższej matematyki są dla tuzów tej gry,mnie łopatologia wystarczy.
     
  5. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Bry :)

    Przepraszam, że przerywam dożynkowy nastrój ale przypominam tym co zapomnieli, że jest już 3 runda typowań mundialowych ;)

    A w temacie: wypadłem z setki w topiku :cry: ;)
     
  6. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    No to się cieszę, bo się bałam, że po mojej łopatologii to już nikt nie zrozumie xD
    Czytać, czytam, pisać, piszę, liczyć też liczę, tylko nie zawsze tam gdzie trzeba... w sensie jakoś ciężko ostatnio na forum trafić, a przeczytać wątek dożynkowy to prawdziwe wyzwanie... normalnie stare czasy się przypominają :D.

    Swoją drogą patrząc na top, to dobrze, że ja nie startuje... to nie na moje skołatane nerwy o_OxD. Postawa zrobiona i koniec 8).

    Krzyś, no to na co czekasz! Do wora...w sensie do boju!! xD
     
  7. zielonygroszek83

    zielonygroszek83 Baron forum

    Co zrobić jak wpłacam i mi tego nie zlicza :cry:
     
  8. elwira17

    elwira17 Stary wyjadacz

    Doliczy później, już tak było w któryś dzień.
     
  9. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Dorzucę zaraz drobnicę eventową a potem z ręką na pulsie tj na myszce ;)
     
  10. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    Odkąd śledzę dożynki, każdy kolejny TOP bije poprzedni, niezależnie od nagród.
    Nie sądzę, by teraz tradycja została złamana.
    Rok temu kilka ostatnich wpłat to było ponad 0,5 mld i jak zauważyłaś, do końca ewentu jeszcze daleko:
    [​IMG]
     
  11. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Węgierscy farmerzy również mają problem z wpłatami.
    Ciekawe co z tym fantem BP zrobi.
    Widać, że serwery przepełnione.
     
  12. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Witam wszystkich :)
    Jak myślicie starczą te moje 5 mld, żeby utrzymać się w 500? czy rozbierać już stodołę, deski zbierać i gwoździe prostować?
    Jestem teraz na 272 pozycji.
     
  13. zielonygroszek83

    zielonygroszek83 Baron forum

    Przelogowałam się kilka razy, wyczyściłam dane, uruchomiłam komp na nowo i bez zmian
    Wszystko u mnie stoi w miejscu, cały TOP :cry:
    Nie zlicza mi wpłat :cry:
     
  14. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Powinno Olgo starczyć.
    Trzymam kciuki :)
     
  15. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Greciu, trzymaj mocno :) chciałabym, żeby Twoje słowa były prorocze :)
    Pozdrawiam ciepło :***
     
  16. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Oczywiście masz rację, tylko osobiście obstawiałam, że o 14 (kiedy miał się pierwotnie zakończyć event) wpłaty będą duuużo wyższe, stąd moje zaskoczenie, ale wcale nie narzekam ;)

    Trzymajcie się mocno, jeszcze trochę do końca :)
     
    Ostatnie edytowanie: 29 listopada 2022
  17. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    A o tej porze miało być już po wszystkim... xD
    A tak serio, fajnie, że posłuchali Waszych próśb i przedłużyli event, zawsze wieczorem łatwiej będzie obserwować rozwój sytuacji, a zapowiada się jak zawsze ostra walka do końca.


    Już poprawiają, coś tam się zawiesiło i nie widać aktualizacji listy, ale działają i powinno wkrótce wyświetlać się prawidłowo.
     
  18. incasent

    incasent Ambasador forum

    Olga, tak na wszelki wypadek... jaki masz nr targu?
     
  19. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Piotrze, mało popularny i bardzo drogi :D - 18 :)
     
  20. incasent

    incasent Ambasador forum

    Ehhh, ... niestety.
    Ale jeśli ktoś potrzebowałby pomocy, to ja mam targ 25. Chętnie pomogę, jeśli będzie trzeba :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.