Opinie Cukierek albo psikus!

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 18 października 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    [​IMG]
    Skończone i u mnie, w skrzynce nocy było Leże kałamarnicy. Oczywiście liczyłam na coś czego nie ma w Sklepie Jacka. Teraz spokojnie robię porządki i nadrabiam braki, a jest ich sporo. Powodzenia walczącym:)
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Plan wykonany:
    [​IMG]
    Braknie chyba 10 wylotek, ale to dostanę po 14:00 od "sąsiadów".:)
     
  3. MiszkaM

    MiszkaM Koneser forum

    Został mi środek: dwie czaszkowe torby i kociołek do ukręcenia. Sieję powolutku, wczoraj koło dało 100%, ale przy sobocie ciężko było wykorzystać bonus na maksa. Wylotki zbieram, dzięki sąsiadom bez stresu, że nie zdążę. Bardzo dużo tych itemów, fajnie bo w nawiedzonym domu mam nie potrzebny luz. Przy okazji nowości na mrokach odkryłam że nie posiadam nocnego dębu, a myślałam że mam już wszystko w komplecie ( nie wliczając ulepszeń). Ćmiaki już nakarmione ale demoniczny dąb daleko za horyzontem...
    Miłej niedzieli dla wszystkich.
     
  4. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witajcie :)

    ja sieję na piechotkę ale skończę bez problemu :)
    zostało mi nasiać na 3 torby z czachą i jedną z eliksirami :)
     
  5. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    3 doby od rozpoczęcia ewentu, stan wylotek 662 na 655 potrzebnych.
    Ani razu nie siałem bakłażana, nawet na wejście.
    Na noc 8h, później paszowe i co tam potrzebne. A tego, waszego ulubionego bakłażana, akurat najmniej potrzebuję.
    Z dopalaczy, woda, upiorny bukiet, pnącze -10% do wzrostu 24/48 i sporadycznie gnojem obrzucone uszaki.
     
  6. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Pograsz jeszcze trochę, to polubisz bakłażana. :)
    Bardzo dobrze sprawdza się w Alpach, dużo też go potrzeba aby wykupić demoniczny dąb xxl w sklepie Jacka.
    Wszystko jeszcze przed tobą, na razie siej drobnicę.:p
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Około 18:30 albo nawet później (raczej to drugie) będzie dopiero po 2 czaszkowych torbach - teraz to ten event się ciągnie a jeszcze dodatkowo jesienna deszczowa aura człowieka usypia a rano powoduje, że nie chce się wstać:sleepy:
    Czy ja wiem czy dużo... Wymagają 1250 a ja siejąc mam go już około 30 tysixD:cry:xD
     
    Ostatnie edytowanie: 22 października 2023
  8. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    Do Alp trochę mi brakuje, fakt.
    Oświeć mnie proszę zawczasu, jaką ma wartość bakłażan w Alpach i ile tego trzeba.
    Siejąc bakłażana między pełniami uzbieram więcej niż narobię ćmiaków na tego dąbka xxl.
    A że w nowych mrocznych misjach szału nie ma z nagrodami, toteż mogą poczekać.

    Ewentówka ładnie się zgrywa z uszakiem.

    Ewentówka 3:36 +woda, nawóz. Uszak bzowy 3:38 + woda, bukiet, pnącze -10% 24/48

    Wartość i użyteczność uszaka jest oczywista, chyba że bakłażan w Alpach lepiej wychodzi.

    Czy bakłażan w Alpach jest konieczny???
     
    Ostatnie edytowanie: 22 października 2023
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Finito.
    Nie wiem czemu zafiksowałem się na wylotki od "sąsiadów", przecież lecą z mroków.
    Miałem wcześniej komplet z nadwyżką.
    Ważne, że wszystko poszło zgodnie z planem:

    https://board-pl.farmerama.com/threads/cukierek-albo-psikus.92807/page-2#post-2595820

    Jakby tak zawsze była pod ręką odpowiednia ilość dyniowych, to robienie ewentów nabrałoby nowego wymiaru.
    3 dni z rana po 3h i po sprawie.:p
    I bez strat PD. 8)
     
  10. skretnik

    skretnik Koneser forum

    U mnie słabo z wypadajkami :cry: więcej poleciało z manioczka niż z bakłażana a i tak sopro potrzebuję.
     
  11. suzi971976

    suzi971976 Mieszkaniec forum

    Witam , widzę swiatło w tunelu przekonałam się że mając mało czasu ale go dobrze organizując można skończyć event . Tak jak Yabolek sadzę to co mi jest potrzebne a nie koniecznie bakłażana mam sporo wlotek. Gratuluję zakończenia , a walczącym powodzenia:)
     
  12. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    Jest to możliwe jeżeli bakłażan długo stał nie zebrany. Mógłbyś podać czy coś takiego miało miejsce i jeśli tak, to ile czasu czekał bakłażan.
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jednak etap 2 x czaszkowa torba zaliczyłem teraz.
     
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    To nie ma znaczenia.
    Ważny jest czas podstawowy i tyle.
    Możesz go skrócić o 20%, 30%, czy o 50%.
    Ilość wylotek powinna być taka sama (+- losowość).
    Tak samo nie ma znaczenia ile dojrzały badyl poleży na polu.
    Czy go zbierzesz od razu, czy będzie czekał 3 dni.
    Te wszystkie różnice w ilości wylotek przy takich samych warunkach (badyl, areał, dopalacze) wynikają z losowości.
    A jak ona jest, to każdy widzi.
    A BP nigdy nie poda wartości, bo dopiero by były szopki.
     
  15. ShaGGy778

    ShaGGy778 Analityk forum

    Gdyby czas zbioru po dojrzaniu miał znaczenie to byłoby super. Teraz zbieram bakłażan 2 razy dziennie i dostaje po około 50 wylotek ze zbioru, to wystarczyłoby zebrać go raz na 2 dni i byłoby może ze 200, mniej roboty a efekt taki sam... ;) a tu czy zbiorę od razu czy za kilka godzin to i tak jest około 50.

    Ja sobie ciułam powoli wylotki i badyl, jestem na etapie przedostatniego zadania, czasu jeszcze mnóstwo. :)
     
    Ostatnie edytowanie: 22 października 2023
  16. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    Dobrze wiedzieć.

    Źle zrozumiałem goglowe tłumaczenie z niemieckiej strony.
     
    Ostatnie edytowanie: 22 października 2023
  17. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    do końca brakuje mi 1 czaszki 1 kociołek :music: pnącze już działaxD
     
  18. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Pnącze już mam :)
    Do ostatniego zadania brakuje 40 wylotek, ale to już jutro ;)
     
  19. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    Zazwyczaj wahania (u mnie) są w okolicy +-10%.
    Przyjmując że średnia to 6 wylotek/h, to w przypadku skretnika bakłażan dał poniżej 50% tego co powinien dać.
    Albo manioczek dal + 100%.

    Może przedobrzył z bakłażanem i jakiś skrypt ustawił go do pionu.

    A może mamy w grze dodatkową losowość :) losowości.
     
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Pomalutku,rano powinnam skończyć.Przez pomyłkę torba eliksirów zrobiona,zamiast drugiej czaszki/z trzech.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.