Brak PD

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika IwonaExtra4, 17 stycznia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. IwonaExtra4

    IwonaExtra4 Forumowy żółtodziób

    Dzien dobry Gram na kliencie Przy zbiorach od dzis nie wyswietla mi sie ilosc zbieranych PD z drzew zwierzat pol
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witaj IwonaExtra4.
    Aby pojawiał się pasek z ilością zebranych PD to musi być włączona w ustawieniach zaawansowanych opcja: Włącz animacje zbiorów, na poniższym obrazku oznaczona cyfrą 6:

    [​IMG]


    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. IwonaExtra4

    IwonaExtra4 Forumowy żółtodziób

    Dziekuje To mam wlaczone i dziala Przybywa PD Chodzi o to ze w trakcie gdy zbieram plony z pol zawsze bylo widoczne okresle to tak"jak leci w gore" a teraz nie i o to mi chodzi
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jeśli masz włączoną opcję Włącz animacje zbiorów to po prawej stronie powinien pojawiać się pasek z wypadającymi przedmiotami a na pasku postępu widoczne zebrane PD. Jeśli u Ciebie tak nie jest to odinstaluj klienta, usuń ikonę instalacyjną, pobierz i zainstaluj klienta ponownie. Bezpośredni link znajdziesz w ogłoszeniu: Autonomiczny klient do pobrania.
    Jeżeli po ponownej instalacji problem będzie nadal występował to skontaktuj się proszę w celu sprawdzenia konta z PT, zgodnie z poradnikiem: Pomoc Techniczna.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  5. IwonaExtra4

    IwonaExtra4 Forumowy żółtodziób

    Ok Dziekuje za pomoc
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę i skoro nie masz już pytań to temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.