blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dzięki Olga :). Dla Ciebie również dużo zdrowia i aby wszystko poszło sprawnie i gładko :) Musi być dobrze nie ma innej opcji :)
    oby w dobrą stronę mu się przestawiło ;)

    o tak, partyzantka w wydaniu BP, łup i szukaj skąd, czym i dlaczego tak bardzo :p;)

    Najgorsze jak już jesteś na oddziale a musisz jeszcze ileś tam dni czekać, a wiadomo badania trzeba zrobić i tak z marszu nie będzie. Ja to bym się raczej nie bała, że się nie obudzę, tylko obudzę za wcześnie /wiem że na pewno nie ma takiej opcji ale jakoś ja tak na odwrót/ ;)

    Na pewno tak będzie :) Zleci szybciutko i migiem będzie po wszystkim :)
     
    Ostatnie edytowanie: 27 listopada 2023
    hlnrys i agucha31 lubią to.
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No bo juz dawno na złom miało isć
    Ja ostatnio byłam tak mądra ze sobie wymyśliłam ze zobacze jak długo bede w stanie nie zamykać oczów i na siłe próbowałam je mieć otwarte ale nawet na zegarek spojrzałam i na tym sie skończyło bo same sie powieki opadły a z długosci czasu nic nie pamiętałam xDxD
     
    hlnrys i Marrylan lubią to.
  3. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Pewnie,że to jedyna opcja. Powiem Ci,że ja będąc w takiej sytuacji bałam się podwójnie. Bo mamy taki przesąd ,że jak pacjent jest z ochrony zdrowia to prawdopodobieństwo,że coś pójdzie nie tak jest większe.
     
    hlnrys, agucha31 oraz Marrylan lubią to.
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :DxD Chciałaś przechytrzyć szpitalnego Morfeusza? :D Ma moc chłopak widać ;) Ja tylko raz miałam narkozę dawno temu, pamietam tylko, że załozyli mi maskę i kazali liczyć od 10 w dół i nie pamiętam do ilu doliczyłam, ale coś do połowy chyba?
     
    hlnrys i agucha31 lubią to.
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ta myślałam ze na siłe zdołam xD
     
    hlnrys i Marrylan lubią to.
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    przestraszyło się, że go na wachlarz przerobisz i bardzo dobrze ;)

    Ma wielką siłę przebicia więc ciężko xD;)
     
    agucha31 lubi to.
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    A no to niech teraz takie przestraszone pracuje na bonusach xD
    Oj tak, to jest zawsze ekspresowy odlot Nie wiesz kiedy zasypiasz a tu nagle ktoś Cie juz szarpie ze po wszystkim
     
    Marrylan lubi to.
  8. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Benia dużo zdrówka dla Mamci :)

    Olga trzymaj sie i tak jak pisza dziewczyny pozytywne myslenie,bedzie dobrze :) :)

    Chociaż ja zawsze bałam się znieczulenia,gdzieś ta podswiadomośc :(,w sumie źle znoszę narkozy niestety,nereczki szły pod gebę ,echh

    a teraz .....czekam ,w sumie nie wiem na co,chyba na atak bo bardzo się boje a z drugiej strony psy,czekam i oby w sumie sie wszystko unormowało i było jak teraz,to odwlecze jak sie da najdłuzej 8)
     
    Marrylan lubi to.
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    o tak i to tak bez końca xD;)

    i to jest najlepszy moment, jak już po :) Raz miałam znamiona wycinane w znieczuleniu miejscowym to raz, ze zimno a dwa strasznie się dłużyło.

    dzięki Ewa :) Jak dzisiaj nic się nie podzieje to jutro ja wypiszą, udało się laparoskopowo to brzuch nie pociachany przynajmniej. Ewcia mam nadzieje, ze kamyk da Ci spokój jak najdłużej, a jak już będzie trzeba to wszystko pójdzie szybko i dobrze :)
     
    agucha31, hlnrys oraz -mala159- lubią to.
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Ech Ewa to też nie jest takie dobre odwlekanie
    Oj tak u mnie też często nagła ulga bo bez bólu, ból pooperacyjny jest niczym w stosunku do tego przed U mnie niestety ten przed to czesto taki ze po ścianach można chodzić
     
    -mala159- i Marrylan lubią to.
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    coś w tym jest, mama z 2 lata temu mogła być już po. Ale ten strach zawsze jest i się odwleka ile się da.

    jak już jest po to człowiek i ulgę odczuwa i strach już odpuszcza i wtedy się myśli, że on był zupełnie niepotrzebny :) Aguś a ten tam mam nadzieję będzie cichutko siedział albo zniknie całkiem najlepiej.

    Śniegu nasypało ale dużo cieplej niż wczoraj, wczoraj nie mogłam wysiedzieć na zewnątrz a dzisiaj całkiem fajnie było :)
     
    -mala159- i agucha31 lubią to.
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ale czasem tylko można pogorszyć swój stan niestety. Choć sama przeważnie zgłaszam sie na oddział jak juz ból osiąga szczytu ale to tylko dlatego ze wtedy mam natychmiastowe przyjęcie i przeważnie w ten sam dzień ciachanie ale u mnie jest troche inaczej Jak juz trzeba to jestem z tych pacjentek priorytetowych
    Rok sie kończy i jest cicho to mam nadzieje ze tak zostanie a jak bedzie w kolejnym to sie zobaczy Ech zmęczona często juz tym jestem ale chyba w jakimś stopniu przywykłam a może to tylko ta świadomość ze wiem ze może w każdej chwili powiedzieć a kuku wróciłem
    Taaaaaaaa hmmmmm no wiesz no ten tego xDxDxD a co to jest ten śnieg? xD
     
    Marrylan i -mala159- lubią to.
  13. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum



    lubię te skrzynki z obornikiem....czasami niespodziewanie hurtowo sypną bonusami




    [​IMG]


    nadal czwartego opryska brak....:oops::oops:

    planszówki zaliczone, ale bez 1 sek. się nie obeszło - za to wszystko zgarnięte ze sklepiku

    prząść będę, ale tylko po drzewa - pnącze co 2 tyg.....!!!! - postoję
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    To chociaż tyle, ze nie musisz czekać, chociaż wiadomo, ze lepiej by w ogóle nie było potrzeby się zgłaszać.

    teraz zima to niech grzecznie idzie lulu z misiakami i się nie wychyla. Człowiek jak nawet przywyknie to i tak z tylu głowy siedzi, ze może wrócić :oops:

    xDxDxD:cry:xD Ech jakiś strasznie nieśmiały tam u Was, nawet na pasztecika się nie skusił. Albo ma najlepszy kamuflaż na świecie xD U mnie to tak po kostki, kudłaty szaleje :D

    :D ładnie sypnęło, gratki :) te skrzyneczki bardzo lubię. bonus a i nawóz jak nie na sprzedaż to za darmo na pole :p

    Event spróbuje zrobić, tiaaa ten czas pnącza tragedia :sleepy:
     
    hlnrys, -mala159- oraz agucha31 lubią to.
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    NO całkiem ładnie sie trafiło
    NO mam ten plus ze bez zbędnego czekania
    No tak tym bardziej jak coś zaczyna sie dziać jak to było na początku tego roku ale też okazuje sie ze to fałszywy alarm Na szczęście nie lece do szpitala jak tylko coś delikatnie sie zaczyna tylko wiem juz kiedy bez tego szpitala sie nie obejdzie
    Ta u mnie tylko co ciut sie pokazał delikatnie ale nawet małej warstwy nie było taka odrobina poprószyła i juz nie widać Ale jutro przypomnę sobie jak to coś wygląda bo musze podjechać do mamy a u niej jest
     
    hlnrys, Marrylan oraz -mala159- lubią to.
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Nie chciał Mahomet do góry to musi góra do Mahometa ;) Moja mamcia już w domu i odpoczywa :)

    Po tylu latach już zaprawiona jesteś to już wiesz kiedy mus i nie ma wyjścia. Oby jak najrzadziej.

    Szarłat na jutro posiany. No fajne te skrzynki z pnącza tylko ten czas odnowy :cry:
     
    agucha31, hlnrys oraz -mala159- lubią to.
  17. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Beniu to teraz szybko Mamcia dojdzie do siebie,w domku najlepiej :) :)

    Ja eventu nie robie,hamaczek :),młyn pracuje pełną para nad paszą dla wrzosówek -1600 i shire 1400 i nad SP ;),zbieram zbieram i ....cosik może z tego bedzie ;),niebieskich uzbierałam ok.100 szt ,SN ok.7 tysi ;),Zoski 1800-mało.
     
  18. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No i super, teraz dużo odpoczynku i zdrowia
    No to prawda tyle lat i tyle razy co juz byłam to juz nie ma tej paniki i nie biega sie zbyt wcześnie bo może okazać sie tylko fałszywym alarmem
    No ciut długi :(
    To jak i u mnie nie ma odpoczynku
     
    Marrylan, marmlada oraz -mala159- lubią to.
  19. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    a teraz mam pytanie do Rysia ;),czy mamy jakiś kalkulator odnośnie pnącz --zawartość skrzynek na pnączach ?
    kurde jestem ciemna w tych sprawach i przeczesuje wszystkie pnacza a troche ich mam,echh
     
    Marrylan, agucha31 oraz hlnrys lubią to.
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    O niczym takim nie wiem.
    Może Ania miała?

    Są tabele na końcu postu #2
    https://board-pl.farmerama.com/threads/cudowne-pnącze.10423/#post-36253
     
    Marrylan, agucha31 oraz -mala159- lubią to.