blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,9%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,9%
  6. dopiero teraz ?

    29,1%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    :( Ech :(
    A na dietę ich ;)
     
    czechu79, draculik34 oraz Marrylan lubią to.
  2. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór :)
    Wpadłam podpisać listę :)

    U mnie nie ma innych problemów z grą poza standardowymi, które występują pewnie u wszystkich. Jestem dobrej myśli, że z czasem wszystko zostanie dopracowane i gra będzie dobrze hulać.
     
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    o ziarnku ryżu na wodzie zostawię :p tych na szczęście można wyciszyć i nie śpiewają "głodnych" serenad xD

    :D I to się chwali, liście jest miło jak się ją podpisze ;) nam też :D U mnie też standardowe, nic nowego czego by wcześniej nie było. Mam nadzieję, że z biegiem czasu będzie coraz lepiej :)
     
    agucha31 i draculik34 lubią to.
  4. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Czyżby firma jakąś czasówkę szykowała? Teraz przy logowaniu jakaś czasówka mi się pokazała tyle,że po niemiecku...
     
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO i dobrze :)
    O tak, no bo jakby juz śpiewali to byłoby gorzej je głodzić xD;)
    Chyba nie bo juz ostatnio tez tak miałam ale to jak wchodziłam w misje do spółdzielni
     
    czechu79, Marrylan oraz draculik34 lubią to.
  6. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Niestety nadal nie mogę wejść przez unity:( . Chyba za bardzo je chwaliłam w testach:(
    Klient mnie wkurza>:(
     
    czechu79 lubi to.
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    zdecydowanie unity ma dziś zły dzień. Oby się szybko poprawiło. :oops: Klienta jak powiększyłam widok to nawet zniosłam jakoś. No i nie cięło na nim więc był jeden plus.;)

    o to ja u siebie pewnie przegapiłam, bo nie widziałam. Ale jak już się pokazywało to pewnie coś szykują. Tylko jakiś falstart mieli i za szybko przez przypadek wskoczyło. Za czasówkami to nie przepadam zbytnio :cry: Ale jak by były dobre nagrody to czemu nie ;)
     
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech co sie dzieje :(
    U mnie nie ma problemu i tylko na Unit gram, klienta nawet nie pobierałam
    Albo jakis błąd sie wkrada
     
  9. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Mam nadzieję,że to naprawią szybko:(
     
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO oby
     
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    No to dziś adorujemy się wzajemnie z gumowymi kaczuszkami polską wódką :music::p;)
    u mnie na przeglądarce, poza zacinaniem jak chwilę na inną zakładkę przeszłam to ok było.

    Też trzymam kciuki, żeby szybko działało. Jak wcześniej u Ciebie było ok to coś namącili :oops:
     
  12. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum


    Bry
    wszystko było ok, klienta nawet nie ściągałam bo nie był potrzebny. Dziś znowu próbowałam i tez nie wpuszcza. Syn mi wszystko sprawdził w kompie, wszystko mam dobrze, parametry nawet większe niż potrzeba a tu zonk:(
     
  13. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    aankaa_66, ten problem masz w przeglądarce, prawda? Spróbuj innej, może Edge?
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    A może faktycznie spróbuj z innej przeglądarki, ciacha też wyczyścić nie zaszkodzi. Sprzęt masz dobry a tu jakieś hocki klocki farma odstawia :oops:
     
    agucha31 lubi to.
  15. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Wybiła 14.00, nowy event i znów na zmianę błąd 502 i 504, choć 5 min wcześniej wszystko działało jak trzeba....to już będzie taki standardik?
     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    tiaa dopiero mnie wpuściło i posiałam 8) Event bez błędu na starcie to event stracony 8):sleepy:

    Parafrazując klasyka


    Jest event, to musi być błąd :p8);)

    i jeszcze mnie stresują, i pokazują, że z pola szarłatu 15 nożyczek i 15 szpulek wyleciało -.- Ale młyn powiedział prawdę :p
     
  17. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  18. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    No to coś mi sie zdaje ze ktos tu jednak do konca miesiąca nie wróci z tego Sylwester xD;)
    Może spróbuj tak jak dziewczyny pisały
    Tyle dobrego ze wcześniej nawet nie miałam czasu zajrzeć to choć nie musiałam sie :mad:
     
  19. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Hmm...próbuje otworzyć skrzynie, ale po każdej jednej gra się wiesza.

    Bry:)
     
  20. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Mod_Marion, dziewczyny i chłopaki dzięki piękne za rady. Syn ogarnął je wszystkie i na szczęście wszystko wróciło do Unity. klienta już wywaliłamxD. Mogę zacząć event, z poślizgiem ale mogę;)xD