blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    22,0%
  6. dopiero teraz ?

    29,2%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    mmm takie prosto z krzaka najlepsze :inlove: xD Ja mogę tonami ogórki jeść takie świeże prosto z grządki :inlove::music:Plewienia nie pamiętam, ale zbieranie ziemniaków pamiętam :p Jak się to do koszyka szybko upychało bo maszyna odjeżdżała xD

    xDxDxD cierpliwość trzeba mieć nie lada:D takie żelkowe domino, jeden zrobi fik i łup wszystkie xD Na ciekawe pomysły można podczas kwarantanny wpaść xD A jeszcze ilu ciekawych rzeczy się można dowiedzieć ;)

    [​IMG]
     
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj pyszne :)
    A też czasem podjadałam ale no je zdecydowanie mniej niż truskawki :)
    Oj pomysłów teraz mase nawet na necie widać :) :)
    xDxD No prosze okazuje sie że przez dwa dni można bardziej rodzinę poznać niż przez lata xD
     
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    [​IMG]
    No można się zdziwić, z kim się mieszka :p;)

    ten smak do sklepowych się nie umywa :)

    truskawki jak jest sezon też podjadam :) Porzeczki i agrest jeszcze bo rośnie kilka krzaczków :D Pycha :)
     
    agucha31, hlnrys oraz -mala159- lubią to.
  4. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Bry
    Jak tam leżankowcy ? Beniu, musisz zarządzić obowiązkowe spacery dookoła leżanki;)
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    leżakujemy :p ;) A w przedszkolu tak tego nie cierpiałam :cry: Jak to się może zmienić xD No ale spacerki i biegi wokół leżanki obowiązkowo trzeba, żeby nie było potem, że drzwi się skurczyły i ciężko wyjść ;) Tak, że ćwiczymy ;)

    https://img3.demotywatoryfb.pl//uploads/202003/1584358812_VoKH2Q.mp4

    Misja zaliczona :D Drzewka wróciły na bahamę :inlove: Tylko ten badyl na PST strasznie mozolnie rośnie :sleepy:;)
     
    aankaa_66, agucha31 oraz agniecha$ lubią to.
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj tak i nagle po 2 dniach sie okazuje ze tak naprawde człowiek sie nie znał choc kupę lat pod jednym dachem żył ;)
    zdecydowanie :)
    Porzeczki mniej ale agrest bardziej :)
    Przebiegi między gabinetami xD;)
    Gratki, mi jeszcze minimalnie brakło
    Oj to prawda -.-
     
  7. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Porzeczki? Ależ bym zjadła... czarna porzeczka... w jakiejkolwiek postaci... Uwielbiam:inlove: Rzadko kupuję przetwory z nich, bo przy mnie jednego dnia nie wytrzymająxD Słoik dżemu czy konfitury w jednej ręce, łyżeczka w drugiej i znikają z szybkością światłaxD
     
    aankaa_66, Marrylan oraz agucha31 lubią to.
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Aj tam teraz jak czyms człowiek sie zajada to ma wymówkę ze zajada z nudów lub dla pocieszenia w tym trudnym czasie :)
     
    Marrylan i BA_Marion lubią to.
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Niestety, teraz nie czas na takie wymówki... Siłą rzeczy mało się człowiek rusza, to trzeba wyrzucić z menu wszystko co zbędne i mało wartościowe... Ale obiecuję sobie, że nadrobię. Kupię zgrzewkę konfitur i...xD:cry:
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Hmmm no niby masz racje choć niektórym pare kg nie zaszkodzi :) Ja to jestem inny typ człowieczka i za wieloma potrawami itp nie przepadam, dla mnie drzemy czy inne konfitury mogą nie istnieć bo ich nie jadam :)
     
    BA_Marion i Marrylan lubią to.
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dżem z czarnej porzeczki pycha, ale taki słoik dżemu z agrestu i kiwi z Łowicza to potrafię wszamać na raz :inlove: Nie mówiąc o takim agreście w syropie domowej roboty :inlove:
    xDxD między gabinetem a piwnicznym schowkiem na trunki Doktora :p xD

    Ja za słodkimi daniami też nie przepadam, zupa owocowa to w ogóle brrrr. Na chlebie też dżemu nie zjem, ale taki sam łyżeczką :inlove:

    dzięki :D Jeszcze jest trochę czasu, na spokojnie doczłapiesz :)

    ja tak sobie mówiłam i... w sobotę kupiłam pudło amoniaczków :cry::cry::p;) Ale jak potem dorwę ten dżem...;)
     
    BA_Marion i agucha31 lubią to.
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Przypuszczam ze jak byśmy już dobrali sie do schowka Doktorka to i on by sie szybko pojawił xD;)
    Haha, no każdy lubi co innego :)
    A no jasne że tak :)
     
    Marrylan i BA_Marion lubią to.
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    a jak się je metalową to się podciąga pod święto xD

    w razie czego będziemy mieli przewagę liczebną i więcej broni butelkowej do rzutu na odległość :pxD;) No dobra jeden kieliszek się mu zostawi ;)

    I na dzisiejsze święto :)

    [​IMG] xD
     
    AladdinSane, agucha31 oraz aankaa_66 lubią to.
  14. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    a ja ze słodyczy to najbardziej schabowego lubię8)
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    xDxD o widzisz xD
    O ile zasłuży bo jak narazie to za nieobecność ogromny minus ma ;)
    NO nie wiem jak to 0 punktów i 1, no za takie trafne odp. Jak tak można? xD;)xD
    O widzisz, sama słodycz, no tez lubie xDxD
     
    gretag, Marrylan oraz aankaa_66 lubią to.
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxDxD ta słodycz to nie do przebicia ;) taki z kapuchą jeszcze i ziemniakami :music:
    no zupełnie też nie rozumiem xD Przecież jak byk charakterystyka metalowca xD:p I to jeszcze tak z nazwy i w ogóle :p
     
    gretag, agucha31 oraz aankaa_66 lubią to.
  17. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Mój DP świętuje ;)
    No cóż...
    Myślę, że w drugim pytaniu chodziło o kapele metalowe. Też bym nie zaliczyła ;)
    Pytanie trzecie jest mało precyzyjne ;)

    Jakbym moje dziecko słyszała.
    Z owoców Młoda najbardziej lubi kurczaka 8)
     
  18. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    ej ciiii bo zmuszasz mnie jutro na zakupy :p
    Taa i jeszcze tak szczegółowo opisana :)
    O nooo właśnie, no to najlepszego dla niego, choć w tym roku to świętowanie takie kruche :(
    Hahaha o takim owocu to nie słyszałam :)
    Mam ale bedzie do odpalenia za niecałe 26h to jak to bywa pewnie i tak zapomnę :(
     
    gretag, Marrylan oraz hlnrys lubią to.
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    ech mam, tylko się odpaliło rano i będzie dopiero za 3 dni :sleepy: Ale sobie zapisałam i jak coś to sprawdzę ;)

    :D Najlepszego dla niego :)
    w sumie to można trochę poświętować w domu, bo sąsiedzi nie bardzo mogą na skargą przyjść skoro lepiej nie wychodzić :p;)

    chyba za bardzo :p Może jakby faktycznie te nazwy kapel a nie tak z imienia to by przeszło xD;) A taki obcykany był :)

    xD młody też zwłaszcza jedne nuggetsy w 6 gronowych kiściach ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 29 marca 2020