panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    A jak wchodzisz do Piotra z głównej, to jaki masz ostatni post?
    Marzena jest ostatnia nie będę jej posta nosić- plecy mnie bolą ;)
    Tym bardziej że jest to post zbiorowy :p
    W zgaduli też Norbi ostatni.
    Wlazłaś inaczej w grę i na forum? -.-

    Przestań oglądać i słuchać wiadomości- połowa z nich jak nie więcej to ściema i się nie nakręcaj - ja to od kilku dni nie mam chwili by poczytać i jestem szczęśliwsza ;) - zajęć w domu mam jeszcze mega dużo.
    A tv to w ogóle wykończy nasz naród - ja nie ma telewizora i jestem szczęśliwsza :pa internetowo mam wybór większy i mniej narzucony ;)
     
  2. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Oj tak, to mnie też irytuje. I jeszcze przycisk "opróżnij menażerię", bo za każdym razem jak chcę zmienić zwierzaki/warsztaty, to usuwam całość, a potem na nowo stawiam.


    Ewa, nie poddawaj się :)
    Ja mam takie odczucia odnośnie mojego klonowania, że na początku szło marnie, ale i tak i tak klonowałam i chyba mogę powiedzieć, że dużo klonuję. W pewnym momencie coś przeskoczyło i to co wcześniej nie dawało efektów (np. miksy), nagle zaczęło przynosić upragnione zyski :)
     
  3. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    u Piotra ostatni post to Miśkowo
    odpowiada Pitrowi

    normalnie lazłam xD:cry:
    też nie mam telewizora ale kompa mam i net :p:cry:
     
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Nie mam zamiaru się poddawać , lubię posiedzieć w oazach .
    Czeka nas ewent hodowlany , więc trochę sp muszę zostawić , żeby nie kupować .
     
  5. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    ślinka leci,tez lubię z kostką ,mam takie przekonanie ,że w kostkach sam smak siedzixD
     
    Ostatnie edytowanie: 29 marca 2020
  6. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    [​IMG]

    A we wtorek obniżki i BB, więc wtedy poszaleję na maksa :D
    A dzięki naszym wróżbitom wiadomo co włożyć na nast. hodowlany
     
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja jeszcze nie wiem , muszę pomyśleć .:p

    Dobrze , że ich mamy . :inlove:
     
  8. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    A zagadka od Norbiego ...Co to jest .... bromaźle
    .
     
  9. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    I wszystko tutaj przeczytałaś dokładnie i wykonałaś :p

    Więcej danych, to może kogoś oświeci co się zadziało,
    ja niestety wróżką czarodziejką nie jestem szklanej kuli nie mam - nie widzę co Ty tam wyprawiasz xD że masz "niewidzialne" posty ;)
    Coś Ci z wczoraj pouciekało i do dziś nie wróciło, ale tylko w wybranych miejscach,
    u Eli i wszędzie indziej widzisz wszystko jak rozumiem hm ciekawe
    może Ty Norbiego i Marzenę wysłałaś gdzieś :p
     
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    jakaś podpowiedź?
     
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dzień dobry.
    Jakimś cudem przegapiłem w kalkulatorze pnącze skracające zboża:oops:, ale Ania czuwa8):
    [​IMG]https://board-pl.farmerama.com/threads/pakiet-rzędów-chmur-dawne-pory-roku.69219/

    Dopisałem, ale nie wiem jak działa, czy odejmuje 5% z ogólnego czasu, czy z pozostałego jak bawarskie.
    Pnącze drogie i cieniutkie, ale gdyby ktoś je miał w swojej kolekcji, to niech sprawdzi, czy czasy kalkulatora są prawidłowe.
    Najlepiej na najdłuższym zbożu z farmy.
     
  12. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Jak dla mnie to za trudne te pytania zadajecie.:oops:
     
  13. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    Zbliżyłam się do finiszu zupy,pozostał mi tylko PicassoxD
     
  14. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Brawo :)
     
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ładnie.:) Tak wysoko nie sięgam.;)xD
    Zamierzam wykorzystać wtorkowe okazje.:)

    Teraz leci w telewizji dokument Ewy Ewart "Koronawirus w Wuhan. Zamknięte miasto". Polecam.
     
  16. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Dzień dobry w nowym tygodniu :)
    Miłego dnia dla Wszystkich :)
     
  17. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dzień dobry,dopiero dziś poczułam zmianę czasu
    uff ciężko było wstać;)
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzień dobry.:D
    A żeby był miły to pachnąca kawka na początek dnia,

    [​IMG]

    a do kawki .....
    Sprawdź swój horoskop na dziś! Co cię czeka w poniedziałek 30 marca 2020?

    Wodnik (20.01 - 18.02)
    Jeśli Twoje łagodne formy perswazji nie będą przynosić skutku, nie miej oporów przed zaostrzeniem sposobów przekazu. Horoskop dzienny mówi, że to słuszny wybór...
    Ryby (19.02 - 20.03)
    Nie trać dzisiaj nadziei w sytuacjach, które na pierwszy rzut oka wydają się... beznadziejne. Horoskop na dziś wyraźnie wróży, że podejmowany przez Ciebie trud ma sens.
    Baran (21.03 - 19.04)
    Wybieraj tylko utarte szlaki i odradzaj innym chodzenie na skróty. Horoskop dzienny na poniedziałek mówi, że stosowanie się do obowiązujących reguł przyniesie Ci korzyści.
    Byk (20.04 - 20.05)
    Pokaż dzisiaj, że potrafisz słuchać tego, co mają do powiedzenia inne osoby. Horoskop dzienny zakłada, że to jest słuszna decyzja.
    Bliźnięta (21.05 - 21.06)
    Przekonasz się dzisiaj, że ludzie na których zawsze możesz liczyć, czasami zawodzą. Horoskop na dziś zapowiada małe problemy.
    Rak (22.06 - 22.07)
    Dzień już u samego progu będzie zwiastował kontrowersje w relacjach z innymi osobami. Horoskop dzienny na poniedziałek wróży troski.
    Lew (23.07 - 22.08)
    Irytować Cię będzie dzisiaj zachowanie innych osób. Horoskop dzienny, to podpowiedź, by unikać ludzi, którzy nie są „z Twojej bajki’. Poświęć jak najwięcej czasu najbliższym.
    Panna (23.08 - 22.09)
    Nie trać dzisiaj czasu na zajęcia, które nie przynoszą korzyści Tobie ani Twoim bliskim. Horoskop na dziś to wyraźna sugestia, by podjąć wyzwania dzięki którym wszyscy skorzystacie.
    Waga (23.09 - 22.10)
    Nie miej pretensji do ludzi, którzy mają inne zdanie niż Ty. Horoskop dzienny sugeruje, że Twoja ugodowa postawa to dobry kierunek. Inne osoby podążą Twoim śladem.
    reklama
    Skorpion (23.10 - 21.11)
    Na przekór wszelkim przeciwnościom, uda Ci się dzisiaj osiągnąć drobny sukces. Horoskop dzienny mówi, że ucieszy to nie tylko Ciebie.
    Strzelec (22.11 - 21.12)
    Horoskop na dziś wyraźnie zakłada, że chętnie pomożesz dzisiaj innym osobom i udzielisz rad pomocnych przy podejmowaniu decyzji.
    Koziorożec (22.12 - 19.01)
    Cechować Cię będzie dzisiaj spontaniczność w działaniu. Horoskop dzienny na poniedziałek ostrzega jednak, aby z tym nie przesadzać.
     
  19. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Dobry,
    ja się dowiedziałam, że od dziś jestem właścicielem swojej farmy xD Nie wiem kto nim był wcześniej :p

    [​IMG]
     
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Wiesz, że przekazywanie farm jest zakazane?
    xD:cry:xD