blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    O ta, tylko i tak jest tego minus bo na ten stos bedziemy patrzeć a ja jej jeszcze na oczy nawet nie chce widzieć xD NO normalnie wredna po nocach mnie nawiedzała w tych doniczkach :cry:
     
    magdusia668, Marrylan oraz hlnrys lubią to.
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    No paskuda przebrzydła, było tłuc te donice we śnie ile wlezie ;)
    Puścimy ją najpierw przez wytwórnię farb. Indory przemalują na fioletowo, będzie za wrzosy robić czy inne fiołki to nie będzie się nam kojarzyło, jak będziemy ją palić /na stosie/ :p;)
     
    magdusia668, -MarekW- oraz agucha31 lubią to.
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    O tak , tak juz lepiej :) Zdecydowanie :) A no widzisz moglam kicie w te donice puścić
     
    magdusia668 i Marrylan lubią to.
  4. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    heloł robaczki....

    sezon dopiero 50 - do końca pewnie nie dotrę
    _______________________________________

    zanotowałem lekki nadmiar konewek, ale nie miałem wyboru - 400% do stodoły na 10 kręceń !!!!

    zmieściłem 4 zbiory torby !?!??!!
    haha
    w przerwie gryka....
    8)8)

    [​IMG]

    to już nie kurek odkręcony, ale awaria magistrali....


    ...taka sypka, ze spada z widelca, ugotowana "w punkt"...
    i nie tylko jako dodatek do gulaszu

    kotlety gryczane lub chleb....palce lizać !!
     
    Ostatnie edytowanie: 3 stycznia 2020
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    xD:D no i same, samiusieńkie by się roztrzaskały w drobny mak :p, nawet by ich pazurkiem nie tknął :pxD;)

    ale ulepszenie jest i to najważniejsze :D;)

    o taki bonus to wymaga szczególnej troski ;) gratki :) Ja niedawno zakręciłam 4 razy i +100% wpadło to ciut podgonię ;) Tiaa te torby na polach xD W sumie jakby tak damskie torebki i buty rosły na polach czy drzewach to by nie było źle :p:pxD
     
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    NO pięknie. Gratulacje
    Nie, dziękuje z żadnym dodatkiem jej nie jadam. Gulasz wole z ziemniakami :)
    No jakby inaczej, kicia zawsze przecież grzeczny i niewinny :)
    No i gratulacje :)
     
  7. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    A mi ostatnio 2x 100% do stodoły wpadło i raz +1 roślinka, przy poprzednich eventach to mój limit się wyczerpał i znowu koło omija bonusy.

    Bry:)

    Edycja:

    No na farmie z Tsów nie było tyle szczęścia. Żadnego nowego drzewka, tylko 3 wolemie
     
    Ostatnie edytowanie: 4 stycznia 2020
  8. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam :)

    wystawiłam wczoraj TS na wyspie i dostałam:3x paproć,2x nowe drzewko,róża pustyni xxl,machoniowiec xxl i asymina xxl,to chyba całkiem nie źle ;),rano wystawiłąm na farmie zobaczymy co bedzie 8).

    Event po mału do przodu-królik na ostatnim zadaniu czekam na rosline i bedzie koniec i zostanie ten nieszczęsny ostatni gdzie jest na pierwszym stopniu 8)

    EDIT:

    odkryłam TS na farmie,szału nie ma,raptem 1szt nowego drzewka i ...reszta na focie

    [​IMG]

    wczoraj koło nie chciało dać zadnego bonusa ale za to dało:

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 4 stycznia 2020
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dzięki Aguś :)

    ja tego wiewióra teraz najpierw męczę w całości, potem reszta /znaczy mają po 1 poziomie, kura na 2/ ale teraz chcę mieć wiewiórę z głowy, zaraz na 3 poziom wskoczy.

    mi na wyspie 3 te nowe wyskoczyły, kilka mahoniowców xxl i 2 fasolodowe. Na farmie też ciut gorzej, ale 1 nowe jest :)
     
  10. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    te bonusy z koła to przedziwna sprawa - czasami dłuuugo NIC, a potem nagle bonusy w stadzie
    jak w nazwie: Koło Fortuny....

    TS-sy na wyspie NIC !! z nowości
    TS-y na farmie - 4 nowości !!!, 6 czerwonych olch !! + kilka z poprzedniej edycji + kilka z 2 pokoleń wstecz

    i całe niezłe stadko wysokich XXL-ek - judaszowiec, wierzba całolistna, tulipanowiec

    topola kanadyjska - jest moc....
    zarówno PD jak i "do stodoły" bardzo przyzwoite

    Benia....
    ....oj drzewo "torebkowe" i drzewo "obuwnicze" to jest myśl....
    wrzucasz do ogrodu botanicznego, podganiasz Zośką i "do wyboru do koloru"
    ;):p
     
    Ostatnie edytowanie: 4 stycznia 2020
  11. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    O jak miło wpadło 100% do stodoły, trochę nadrobię chociaż
     
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    o tak, koło jest dziwne i chodzi własnymi ścieżkami. :p Jak przez chwilę miałam całe nic, to potem stado ;) Może one mają jakiś okres odlatywania do farm? xD:cry:xD;)

    Ładne zdobycze na farmie :) gratki Michaś :) XXL u mnie ładnie leciało, na wyspie i na farmie :inlove: Topolę mam w dendrologicznych upchaną :p Bo moc ma :D

    mmm:music::music: takie Armani czy Versace na drzewach, tylko rękę wyciągnąć i zrywać :inlove: Wypacykowałabym te ogrody i rozbudowała, że oko by zbielało :p

    O i super :D gratki. Całkiem ładnie się nadrobi, a to zielsko długo rośnie i się ciągnie czekanie na zbiory:sleepy:
     
    magdusia668, AladdinSane oraz agucha31 lubią to.
  13. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Koło po setnym kręceniu powinno dawać nagrodę gwarantowaną, wybieraną przed kręceniem.
    Wczoraj 113 imprezowych wykręciłem zanim wpadło 100% do stodoły.
    Drogi gips.
    Kolejny siewny chyba przyjdzie na pieszo robić.
     
  14. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Jestem za
    dopracuj i wrzuć pomysł xD

    Dobry w zachęcającym locie
     
  15. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

  16. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Benia . Gratulacje. I namów tę krowę na badanie i zwiększenie wartości. Może obiecaj jej diamentowy kolczyk?
     
  17. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    no jasne !!!!....
    chociaż produktowe też niczego sobie....

    człowiek już nie ogarnia wszystkiego
    monokultura od wieków
    _____________________________________________________________

    [​IMG]

    .....................................GRATULACJE ! ! ! ! .......................................

    już człowiek nie ogarnia wszystkiego (bis)


    pomysł rewelacja
    ma szanse....
    113 !?!?
    norbi coś tam pisał, że średnia mocno poleciała w dół
     
    Ostatnie edytowanie: 4 stycznia 2020
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    o pomysł rewelacja. :D Miałam parę razy takich, że grubo poza setkę wykręciłam i było całe zero bonusów :cry: Jakiś Jacek bonusowy po setce to tak w sam raz myślę ;)
    dzięki :D ale o_Oo_O totalnie się nie spodziewałam :D

    dzięki Ewa :D o to jest myśl, diamenty to wieczny przyjaciel kobiety :p powinna się skusić :pxD;)

    Gosi i Dorotce również serdecznie gratuluję miejsca na podium :D A także pozostałym uczestnikom :D Zabawa z Wami była przednia :inlove:
     
  19. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Łał !! :D
    Bernadko, pięknie ... gratuluję !! :D


    Dzień dobry :)
     
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    :D:D:D Marku, bardzo dziękuje za piękne gratulacje :D Muzyczka wpada w ucho :music::);)

    [​IMG]

    zatem dla wszystkich

    [​IMG] ;)

    można bezkarnie się najeść;)

    Uff zmęczyłam wiewióra w całości, pnącze jest. Teraz reszta po kolei do końca :)