Ogłoszenie Konkurs na Nowy Rok

Temat na forum 'Oficjalne ogłoszenia - ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 22 grudnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. BA_Czerwona

  BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

  Witajcie, Farmerzy!

  Do studia talk-show Lizusa Presluja, znanego w farmerskim świecie podstarzałego komika, zaproszony został wyjątkowy gość - lider grupy Tfurcy gry. Nikt dotąd nie poznał ich tożsamości, choć śledztwo w tej sprawie prowadzą wszystkie ośrodki medialne oraz niezadowoleni Użytkownicy na własną rękę.
  Gość opowiadał śmieszne historie związane ze swoją pracą. Zapytany o sposoby na zachowanie anonimowości skwitował tylko: "Poproszę o inny zestaw pytań". I dostał co chciał. Gospodarz zapytał ostro o przyszłość gry w 2020 roku, tylko bez takich pustych obietnic jak w biuletynie. Gościowi zaczęły trząść się ręce, a strużka potu spłynęła po jego szyi. Kiedy zaczął wypowiedź słowami "To będzie koniec pewnej epoki" od nadmiaru wilgoci odpadła mu maska i oczom widzów ukazała się twarz Borsty'ego. Publiczność zamarła, a Gość w tym czasie zdążył opuścić studio w popłochu, nie dokańczając swojej wypowiedzi. Już następnego dnia w prasie ukazały się obszerne dywagacje na temat tego czy to na pewno był prawdziwy Tfurca gry? Borsty przecież znany jest ze swoich oszustw. No i wreszcie czy to co mówił jest prawdą i o jakim końcu właściwie mówił? Próbowano dowiedzieć się tego od Wyroczni, ale zapadła się pod ziemię. A może Wy, drodzy Gracze widzicie coś w szklanych kulach? Opowiedzcie nam co Waszym zdaniem stanie się w grze w nadchodzącym roku.
  lizus.png
  • Konkurs potrwa od 22.12.2019 do 01.01.2020. Wyniki zostaną podane do 6.01.2020 r.
  • Każdy z Uczestników może przedstawić tylko jedną pracę.
  • W konkursie mogą brać udział wszyscy użytkownicy forum farmerama.pl z wyjątkiem członków Ekipy.
  • Udział w konkursie jest dobrowolny.
  • Praca powinna być tworzona przez samego Użytkownika i nigdzie wcześniej nie publikowana. Dyskwalifikowane będą wszelkie przejawy plagiatu.
  • Prace w żaden sposób nie mogą naruszać Regulaminu forum.
  • Zadaniem Uczestników będzie zamieszczenie historii opisującej przyszłość gry w 2020 roku.
  • Każda z prac zostanie oceniona przez członków Ekipy w skali od 1-10, gdzie 10 oznacza pracę najlepszą. Takie same noty może otrzymać kilka prac. Zwycięzcami zostaną Gracze z najwyższą sumą punktów. Oceniana będzie kreatywność, styl, nawiązanie do gry, wrażenia ogólne.
  Nagrody
  I miejsce: Dom pomocnika Mikołaja VI, Bonus do stodoły - uprawy (100% na 24 h), Szekspiryn
  II miejsce: Chomicza muchołapka, Bonus do plonów z drzew (+3 na 24 h), mrowisko
  III miejsce: Wizja przyszłości, Wzmacniacz żniw - rośliny akcji, Fabryka jedwabiu

  Prace konkursowe prosimy zamieszczać w >TYM< wątku.

  [​IMG]


  Pozdrawiamy,

  [​IMG]


  Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
   
  inek1954, kasik778 oraz MOD_Marion lubią to.
 2. BA_Czerwona

  BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

  Witajcie, Farmerzy!

  Dziękujemy za wszystkie prace konkursowe, choć przyznamy, że spodziewaliśmy się większej konkurencji biorąc pod uwagę bonus itemu stanowiącego nagrodę główną. Tym większe słowa uznania dla tych, którzy poświęcili swój czas i podzielili się z nami swoimi szalonymi wizjami.

  Czas poznać zwycięzców!

  I miejsce: Marrylan (98 punktów)
  II miejsce: gosiagosia60 (86 punktów)
  III miejsce: Dorotka8888 (82 punkty)

  Gratulujemy laureatom i prosimy o kontakt z pomocą techniczną podając swój nick z forum i ID w grze.

  Zachęcamy do udziału w kolejnych zmaganiach konkursowych.

  Pozdrawiamy,

  [​IMG]


  Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.