Opinie Aquamania

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Rock, 21 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam :)
    To tak jak u mnie. Drugi dzień bez pereł a obdarował mnie skrzynkami ze złomem i imprezówkami dzisiaj. W dalszym ciągu brakuje mi 2 sztuk bo 10 się nazbierało
     
  2. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    ja to chyba sznur pereł sobie zrobię jedno pnącze już mam a na drugie całe 17 pereł aż zaczynam się bać ile ich zdobędę do końca iventu
     
  3. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    O, skoro on taki skąpy w perły to idę dziś łowić, odpuściłem łowienie od dwóch dni, więc dziś będzie co najmniej 21 przynęt :).
    Skrzynki dały 22 przynęty - 11 zwykłych, 6 premium i 5 luksusowych.
    Ze zwykłych udało się uzbierać na karpia koi, 2 ośmiornice i jednego marlina - sukces, nie dostałem perły :p.
    Z premium wyłowione 2 razy rozdymki, 2 razy ośmiornice, karp koi i raz marlin - rozdymki i ośmiornice dały po jednej perle :(.
    Z luksusowych 2 razy rozdymki - dały jedną perłę, raz ośmiornice - bez pereł i dwa razy marliny - też dały jedną perłę.
    W sumie dziś 4 perły:mad: i 9 ponad stan.
     
  4. -grubaberta-

    -grubaberta- Czeladnik forum

    Oj bardzo skąpy od 2 dni ani jednej perełki a brakuje mi do pnącza 1 szt. marnie to widzę, może uda mi się kupić w sklepie. Ta losowość zawsze mnie przeraża bo nie mam szczęścia :cry: jedni mają nadmiar a innym brakujeo_O
     
  5. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Dwie jedna po drugiej , czy dwie naraz ;).

    [​IMG]

    Ciekawe. czy ktoś wyłowił 3 perły przy jednym zacięciu :) ?
     
  6. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Wyłowił:)
    nie ja ale Ewa - klik
     
  7. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Ostatnio pochwaliłem się połowem i to był błąd ....od dwóch dni nic ciekawego a jednej perełki jeszcze brakuje-.-
     
  8. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Mnie sie trafily przy najwyzszej przynecie 3x morfiny daly 3 perly


    Połączyłam posty z cytatem i odpowiedzią.

    Zapoznaj się proszę z >>tym poradnikiem<<, a >>TU<< można poćwiczyć cytowanie z odpowiadaniem i nie tylko:)
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 12 sierpnia 2020
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Wpadnie i będziesz prosić Miśka "wszystko, tylko nie perły"xD
    U mnie dzisiaj się spisał i żadnej nie wyłowił:) Pominąwszy niepokojąco długie czekanie na pierwszą perłę, Misio całkiem nieźle sobie radzi. Np. często wyławia 20 SP. Jak pomyślę ile się czasem trzeba nabiegać po polach, aby zgarnąć taki pakiecik, a tu jedno zarzucenie wędki:D Krytykowaliście ten event, a dla mnie to bardzo miły bonus do nagród z "normalnych" eventów, które przecież są tak czy siak.
    Lubie takie bonusy:)
     
  10. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Dzisiaj znów zero pereł. Misiek złowił turbonawoz, Zoskę i farmarki. Z 7 skrzynek 3 zwykłe przynęty i 4 premium.
     
  11. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    [​IMG]

    bedzie ładny naszyjnik ;)
     
  12. -Agnieszka.s-

    -Agnieszka.s- Czeladnik forum

    Zdobyłam właśnie komplet pereł na drugie pnącze. Tak szczerze to obawiałam się, że będą one słabo leciały, a tu proszę, jaka niespodzianka! Ale fajna się teraz czuję. 8):D

    Co tam naszyjniki! Jak nazbieram perełek, to zrobię sobie szkatułkę zdobioną masą perłową jak te malborskie albo gdańskie, albo lepiej - całą perłową komnatę! :inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 12 sierpnia 2020
  13. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Mój Misiek może już odpocząć i nie starać się tak bardzo o perły. Mam już nadmiar.:)
    Siedem perełek czeka, aż odblokuję pnącze.
     
  14. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    dzisiaj osatnie 2 brakujace perelki do 2 pnacza wpadly:)
    jest komplet:)
    teraz moge uruchomic pierwsze pnacze i niech pracuje na zielony pasek, nie za duzo tych pd, ale zawsze cos:):):)
     
  15. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Mam już 2 pnącza. N a r e s z c i e :music:
    Misiek już pracuje w nadgodzinach.;):)
    [​IMG]
     
  16. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Po namyśle stwierdziłam, że nie chce mi się na koniec tyle łowić z ponad stu skrzynek, więc otwarłam już to co mam, czyli

    [​IMG]

    dało

    [​IMG]

    Szału nie ma :p A teraz idę łowić, mam nadzieję, że komary mnie nie pożrą xD



    Edit:
    Wypadło mi 5 pereł czyli akurat mam 12 szt, zatem zapowiada się nadmiar pereł :sleepy: (bo co najmniej drugie tyle skrzynek jeszcze uzbieram). Plus jest taki, że złowiłam 55 SP :D
     
    Ostatnie edytowanie: 12 sierpnia 2020
  17. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ostatnie pnącze zdobyte. Teraz już tylko łowić będę. Mam nadzieję,że same skarby:)
     
  18. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

    drugie pnącze działa i perly zostały powodzenia wszystkim
     
  19. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Wszystkie kłódki zdjęte, teraz mogę łowić bez stresu.

    [​IMG]
     
  20. elwira17

    elwira17 Stary wyjadacz

    I mnie drugie pnącze działa, teraz tylko połowy :)
     
    GoskaK lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.