Opinie Aquamania

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Rock, 21 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    na tym etapie zbieramy kompasy, ktore posluza do odblokowania kolejnego bombelka. meduzy beda w ktoryms z kolejnych
     
  2. danabog

    danabog Mieszkaniec forum

    U mnie 8 perełek, kompasu jeszcze nie mam
     
  3. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    czy tylko ja mam takie szczęście?

    [​IMG]
     
  4. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Masz farta , gratulacje :)
    U mnie 2 szt na stanie :)
     
  5. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Masz wyjątkowe szczęście.:)
    Mnie dzisiaj marliny i ośmiornice dały imprezowe wejściówki.
    Gratuluję.:)
     
  6. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Nadal tylko jedna perła u mnie, chyba jednak na pierścionku z perłą się skończy.:wuerg::cry:xD
     
  7. kruszynka63

    kruszynka63 Książę forum

    To tak jak u mnie ,też tylko dwie perełki :p.Kiedy będzie więcej ? o_O tego nie wie nikt .xD
     
  8. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    dziękuje,mam na stanie 8 pereł i wzięte juz jedno pnącze ;)
     
  9. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    wow, niezle:):)
    pewnie dlatego,ze juz nie potrzebujesz to tak jak wypadajki leca po skonczeniu eventu:)

    gratuluje, znaczy, ze poza pnaczem uzbierasz jeszcze na jaki wypasiony naszyjnik:)
     
  10. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    A ja czekam na 2 perełki aby odblokować pnącze. Mam już dostęp i tylko 4 perły.:)
     
  11. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    u mnie podobnie, tez do pnacza brakuje 2, ale moge dopiero jutro wyruszyc na lowisko i sprobowac szczescia:)
     
  12. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    I u mnie perełek przybyło - już mam 5:) - jest nadzieja;)
     
  13. sikire

    sikire Czeladnik forum

    Mam 6 pereł, nie mogę dostarczyć na pnącze?
     
  14. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    super:D tez raz tak miałam pereł mam 6 ale pnacze zablokowane -.- dlaczemu :music:
     
  15. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    musisz je odblokowac dostarczajac kompasy.
    sa do zdobycia w obecnym evencie w zadaniach poz. 33
     
    talarek1961, kruszynka63 oraz gretag lubią to.
  16. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    [​IMG]

    W przypadku pnącza po prawej stronie musi być odblokowany bąbelek pod ikonką pnącza (zaznaczony na czerwono).
    Pnącze po lewej stronie będzie dostępne dopiero po odblokowaniu bąbelka nad nim.
     
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A ja sobie zbieram co dzień moje 3 skrzynki i coś tam zawsze z nich wylata :p
     
  18. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Od dzisiaj zbieram już cztery skrzynki. Jednak pereł nadal całe dwie sztuki :p
     
  19. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    pierwszego dnia zebrałam 3 skrzynki i jak nic nie wyleciało, to potem poczekałam 2 dni i wyleciały 2 perły (z 6 skrzynek), wiec na następne skrzynki poczekałam dłużej , otwarłam jednocześnie 9 skrzynek i wyleciało z nich 5 pereł, w tym dwie z jednego marlina :)
    wniosek nasunął mi się taki - trzeba cierpliwie poczekać, aż trochę skrzynek się uzbiera, a nie otwierać po jednej skrzyneczce - oczywiście to są tylko takie luźne przypuszczenia....
    teraz mam 4 nieotwarte skrzynki ale poczekam dwa dni, jak będzie 12 to otworzę :)
     
  20. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dziekuję bardzo:) no tego jeszcze bąbelka nie mam
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.