agucha31

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika agucha31, 18 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    o_Ooo jak miło dziękuje kochana No a tu tyle kurzu było ze podczas sprzątania chyba na szczęście sie podusiły bo w takim stanie zastałam brrrr [​IMG]
    Tak wiec sztywny choc i tak dłuuuuugo sie zastanawiałam czy oby na pewno i czy podchodzić
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A weź - fuuj:wuerg: To zdjęcie nie nadaje się raczej na forum:wuerg: Powoduje koszmarne sny u dzieci:p
     
  3. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Weszłam tu powiedzieć dzień dobry, a Ty mi tu takie straszne grafiki pokazujesz... jak tak można? :)
     
  4. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    Też się zastanawiałem czy nie uciec w popłochu. Czy to nie podpada pod jakiś punkt regulaminu? Cenzura ppowinna sie tym natychmiast zająć! :p

    Niemniej życzenia świąteczne zostawiam, niech żadne szkaradzieństwa nie zakłócą spokoju świąt a radość, miłość i pokój będzie między Wami...
    ;)
     
  5. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Ja też życzę, żebyś przez święta nie wpadła w żadną pajęczą sieć :)
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jeee! Jestem pierwszy w 2017 roku:D !! Spóźnione, ale szczere:) Wesołych Świąt;)

    I Szczęśliwego, Nowego Roku:) !
     
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    oj no nie znowu chyba jakos o własnym domku zapomniałam :( Ech ile pająków i kurzu tu :(
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam nocą, wpadam z rewizytą :)

    Pajączków nie posprzątam bo [​IMG] szybciej Ci domek rozwalę xD;)


    Ale pozamiatam trochę [​IMG]


    Spokojnej nocy i miłych snów życzę :)
     
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    O dziękuje za wizyte jak miło jest zobaczyć i u siebie gościa :) No troszkę zamiecione to i pajączków troche juz mniej :)
     
  10. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    brrrr... ale straszysz na początku strony... aj..aż się wzdrygnęłam...

    miłego dnia życzę :)
     
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech tam zaraz straszysz NO co ja zrobie ze takich lokatorów zastałam
     
  12. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    jeszcze może trochę za zimno, żeby pająki opanowały chatkę :) jeden z plusów zimy ;)
     
    agucha31 lubi to.
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    A no chyba i tak :) No ale wiesz różnie z tymi bestiami bywa zawsze może jakiś gdzies sie pojawić :)
    A tak ogólnie to dziękuje za odwiedziny :)
     
  14. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    fakt, że czasem takie zaskoczenie uknują, że się pojawią mimo zimy ;)

    jak event idzie?
     
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    A jakoś pomału do przodu :) Chwilowo wszystko gromadzę Jeszcze nawet młyna nie odpaliłam :) Wczoraj wypadajek dość sporo poleciała dziś jut trochę mniej No ale bez paniki jeszcze nie mineło nawet 24h :) Choć jutro mało co czasu bedzie na ferme ale może jakoś pójdzie :)
    A jak u Ciebie?
     
  16. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    bardzo powoli...co prawda wypadajek dużo, bo drzewek nie chciało mi się usuwać, za to wysiewanie eventówki cierpi ;) zobaczymy, ile się uda zrobić :)

    a jutro balujesz? odpoczywasz? pracujesz ciężej?
     
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    chwilowy wyjazd ale tylko na niecały dzień No ale to zawsze sporo godz odpadnie
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie do 14:00 było chyba z 192 - 200 eliksirów a 1 zbiór i zasiew lilii sobie dziś darowałem na rzecz 1 tylko zbioru tegoż badyla. 13 h będzie królować w nocy, lecz z wodą!
     
    agucha31 lubi to.
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    U mnie tylko ewentowy badyl chwilowo gości :)
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dobra - jednak na noc poszły czarne jagody, bo mam na pierwszą a nie drugą lekcję:)
     
    agucha31 lubi to.