Opinie Żegnajcie, kilogramy!

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 2 lutego 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Brakuje 12 talarów do pnącza. O 1 w nocy zbiór badyla i będzie brakować 9, ale i tak na egzamin na 10 bez trudu wstanę jak nie zmienię dźwięku na wibracje w telefonie:p;)
     
  2. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    właśnie kupiłam pnącze,,trzymam kciuki aby Tobie :inlove:się udało:)
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Te na wyspę są do zdobycia w równoległym evencie: Zeszłoroczny śnieg.
     
    hiacynta, krasnoludek10 oraz KsiądzxD lubią to.
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Zbiór nieudany. Na Puffinie skończyła mi się cierpliwość, nawet spółdzielnia się ładuje ruski rok a to moje jedyne źródło kuponów, wszystkie z eventu idą na bieżąco. Mogliby przywrócić wersję na telefon, bo raczej mało kto zasypia z komputerem/laptopem w ręce...

    W takim razie zbiór o 8 rano a SG na kupno nawozu poszły [ciach] Nie dokończę, aby nie polecieć na wczasy.

    To lepiej nawet nie zaczynaj, wykropkowany wulgaryzm usunęłam,

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 8 lutego 2021
  5. darbus1961

    darbus1961 Zaawansowany

    Event powoli dobiega końca wykupuje ze sklepiku co się daje a było sporo fajnych rzeczy jestem super zadowolony nie potrzeba było mega ilości dopalaczy sieję cały czas eventówkę z wodą i prawie wszystko do zebrania na leżąco , dzielnie pomaga mi mój kot często budząc mnie na nocne zbiory dzisiaj w nocy zwaliła choinkę także przyśpieszyła jej rozbiórkę powodzenia walczącym , w Świnoujściu mróz i naprawdę sztormowo na Bałtyku , gram na Kliencie czasami się przycina ale to sekundowe "mielenia" do przełknięcia wszystkim życzę miłego dnia
     
  6. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Na telefonie i tablecie gra mi śmiga ale na Firefoxie. Ktoś tu na Forum podpowiedział - i zainstalowałam go sobie i rzeczywiście świetnie działa. Wypróbuj :D
     
  7. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Pnącze jest
    [​IMG]
    pracujemy jeszcze nad monetami
     
  8. rajskafarma

    rajskafarma Mistrz forum

    zainstalowalam FF, ale gra sie laduje i nie moze zaladowac... tel ma 3 lata
     
    hiacynta i krasnoludek10 lubią to.
  9. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Nie wiem jak to jest, ja mam Androida, ma 2 lata, tablet też Android (nowy), może to dlatego?
     
    hiacynta i krasnoludek10 lubią to.
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Przypominam, że wątek ten służy do rozmów o evencie i do dalszych rozmów na temat gry na telefonie zapraszam do wątku, który nie zostanie po evencie zamknięty tak jak ten i informacje zostaną na stałe: Farmerama na urządzeniach mobilnych.
     
  11. pelargonia70

    pelargonia70 Okazjonalny autor

    nie kumam z tą zamiana potrzebuje niebieskie a mam więcej różowych bo stale wypadają mi różowe albo pomarańczowe czyli najpierw klikam w różowe a potem niebieskie czy odwrotnie by nie stracić niebieskiego? poproszę o pomoc jak zdobyć niebieskie potrzebne do pnącza
     
    hiacynta i krasnoludek10 lubią to.
  12. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Po lewej stronie klikasz te monety, których chcesz się pozbyć - czyli np. różowe, a po prawej te które chcesz otrzymać - czyli niebieskie:
    wymiana 1.PNG

    Później przyciskami w dolnej części okna ustalasz liczbę monet podlegających wymianie.
    wymiana 2.PNG

    Ja mam wykupiony współczynnik 1:1 i w podsumowaniu widać, że oddając 2 różowe monety monety otrzymam w zamian 2 niebieskie. Jeśli mi to pasuje, klikam przycisk - Wymień się.
     
  13. pelargonia70

    pelargonia70 Okazjonalny autor

    Ślicznie dziękuję za podpowiedż udało się super
    Miłego dnia życzę

    Połączyłam posty i trochę uporządkowałam cytat;)
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 8 lutego 2021
    hiacynta, BA_Marion oraz krasnoludek10 lubią to.
  14. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    hiacynta, KsiądzxD oraz krasnoludek10 lubią to.
  15. ania5757

    ania5757 Baron forum

    Sieję zbieram
    karmię
    wymieniam monety
    w sklepiku wykupiłam co chciałam
    a z tajemniczosci-klony migdalowce i inne pomaranczowe pawie
    na tyle dobra zeby chociaz 1 nowe drzewko
    niestety
    jeszcze 4 szanse na koszatki sa
    drzewa sie nie popisaly to moze stajenny
    oby
     
  16. gosiunia007

    gosiunia007 Wyjątkowy talent

    A ja właśnie się zorientowałam, że na żetony można było postawić więcej niż jeden zestaw itemów. 8)
    Postawiłam komplet i zadowolona -.-.
     
  17. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Też miałam zebrać o 1, ale coś mi się za dobrze przekładało na drugi boczek xD
    Trudno - jestem jeden zbiór w plecy
     
  18. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Kolejny event kończy się o 22, nie wiem czyja to zasługa, ale zmiana na plus, dużo lepiej niż o 14, dziekuję dobranoc. :)
     
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Super, że przypomniałeś.:) Siedzę i kombinuję ile razy jeszcze dam radę posiać do 14, a tu proszę, spokojnie do 22 można.;)xD
     
  20. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Wiedziałem, że się przydam :D także jak z rana szybko zasieję to do 22, cztery razy zbiorę więc powinno być dobrze :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.