Śląskie

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika kamel98, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Hanysy ze Świętochłowic, Zagłębiacy z Czeladzi, Medaliki z Częstochowy, wszyscy górale - niskopienni z Bielska i Cieszyna, wyżej zamieszkali w Korbielowie, Szczyrku i Wiśle, i cała reszta wiary z województwa Śląskiego i okolic. Jeśli ktoś chętny na spotkanie, to zapraszam jutro (27.12) o godz. 11 do pijalni czekolady Wedel w Galerii Katowickiej :)
     
    alekar i dantic3 lubią to.
  2. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Do zobaczenia na kolejnym zlocie w Katowicach już niedługo :)

    I nadchodzi czas zlotu :)

    29 stycznia zapraszamy do Katowic. Mile widziany wszyscy chętni do rozmów, wygłupów, wspólnej konsumpcji i takich różnych.
    Stratujemy o 12.30 oczywiście w pijalni czekolady Wedel w galerii katowickiej przy dworcu PKP. Później trawiąc niespiesznie kawkę i ciasteczko przemieścimy się do lokalu, gdzie będzie można dłużej posiedzieć przy czymś konkretnym :)

    Chętnych na spotkanie proszę o kontakt na sówkę, fb, gg. Można też pomolestować Mod Zgredzia ;)
     
  3. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Jo żech myślał, że tu piyknie naszkryflasz, a Ty napisałaś o_O
    Ale i tak cudnie :)
     
  4. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Bo widzisz. Chciałam napisać ogłoszenie du...że, ale wyszło male. Chciałam po śląsku, ale nie wolno, bo byłby bu...rzowy front. Więc wyszło jak wyszło, ale zgodnie z zasadami :D
     
  5. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Dlaczego nie wolno?
    co to znowu za nowe zasady?o_O
    po 7 latach zaczynam się gubić... - pewnie skleroza mnie dopada:oops:
    i znowu mam pecha, chciałam się wybrać, ale termin o du...ży kamień roztrzaść - mam gości...:cry: -
     
  6. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    Witom Dziołszki i Chłopoków najpiekniej jak ino moga :)
    Downo żech tu nie zaglądoł ale zdrowie słabe no taki chorowity synek ze mnie :( i chciołech się spytać co to znaczy "chciałam po śląsku ale nie wolno" jakaś cenzura >:( czy jak, do pierona xD
     
  7. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Ponieważ czuję się molestowana w temacie ogłoszenia, to napisałam nie o śląsku ponieważ:
    1. Nie znam na tyle dobrze śląskiego, żeby napisać ogłoszenie, a z błędami pisać nie będę. Jak ktoś się czuje na siłach, to bardzo ślicznie proszę o tłumaczenie i napisanie :)
    2. Boję się regulaminu, który nie pozwala na język inny, niż polski. Chociaż jako tłumaczenie tekstu chyba jest raczej zgodne z regulaminem :)

    janekkostuchna - pomożesz? Będziesz na spotkaniu?
     
    dantic3 i alekar lubią to.
  8. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Jo moga tak pedzieć, bo żech nie jest ze Ślonska. Ino chodziłech tam do budy i terozki mam trocha kamratów. Ale Ty taka gryfna frela, kiera mieszka w Katowicach to powinnaś blank piyknie godać ;)
     
  9. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    Siem już potwierdziłem w Zetkowym wątku - tu jeszcze dodam, że lecę od Olkusza i w ostateczności mogę nieco zboczyć - w sensie z kursu zjechać, nic innego świntuchy - gdyby ktoś potrzebował transportu...
     
    dantic3 lubi to.
  10. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Kusisz. Chyba skoczę na chwilę do Olkusza w pilnej sprawie, żeby sprawdzić, czy masz czerwone autko :D
     
    dantic3 i bari06 lubią to.
  11. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    No wieta co... to ja się tarabanię z Kielc, a Wy tak blisko macie i się spotkać nie chcecie? Wstyd!
    Ale to Wam będzie żal, jak znowu się będziemy chwalić jaka była dobra zabawa... Także macie jeszcze szansę pogadać, czy w twarz wykrzyczeć co się Wam nie podoba ;)
     
  12. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Witajcie :) dawno tu nie zaglądałam , a tu widzę że się spotykacie:D . Ale będę musiała poczekać na następny zlot ( o ile będzie ) bo dzisiaj to już za późno by się szykować do Katowic :(.
    Miłej zabawy zlotowiczom życzę :inlove::inlove:.
     
    dantic3 i Zła_Kobieta lubią to.
  13. profesja

    profesja Okazjonalny autor

    Chciałam Wam bardzo podziękować za mile spędzony czas przy czekoladzie i nie tylko :)
    Chociaż moja farma od dawna leży odłogiem to zdecydowałam się pojechać i nie żałuję :)
     
  14. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Ło matko jedyna dopiero dzisiaj zauważyłam ogłoszenie o spotkaniu w Katowicach. Gdybym wcześniej go zauważyła na pewno bym się zjawiła mieszkam nie daleko Będzina więc nie było by żadnego problemu z dojazdem,ale teraz to już po obiedzie :( Może następnym razem o ile jeszcze będzie takie spotkanie na pewno się zjawię.
     
  15. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Będzie będzie. :)
    I liczymy na większe grono z naszych stron :)
    Zabawa miła i udana.
    Zlot kolejny będzie, tylko niech pociągi odmarzną, bo straszne opóźnienia mają :p
     
    bari06, grakula16 oraz Renia1920 lubią to.
  16. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Spotkania będą. Może niezbyt regularnie i niekoniecznie w Katowicach, ale będą. Zespół Z/Z (a przynajmniej ta piękniejsza część) ma ambitne plany :D
    Tak, czy inaczej. Na forum trzeba zaglądać :)
     
    grakula16 lubi to.
  17. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Jakie masz plany?
    Zdradź je :)
     
    bari06, MOD_Zgredek* oraz grakula16 lubią to.
  18. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Z pewnością niecne :music:
     
    bari06 i grakula16 lubią to.
  19. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Pozdrowienia ze Śląska, a konkretnie z Gliwic:)
     
    bari06 i grakula16 lubią to.
  20. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    I na spotkaniu Cię nie było?? :eek:
    Mam nadzieję, że następnym razem się poprawisz :)
    Nic, tylko punkciki karne naliczyć ;) (ups... zapomniałam, że mi nie wolno;) )