SMOD_Casino

Discussion in 'Kto jest kim - ekipa' started by SMOD_Casino, Jun 5, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. diablica3

    diablica3 Ambasador forum

    Ale nos przez to nie urósł :pxD

    Zdolniacha to ktoś kto w ciągu miesiąca kilka poziomów zdobywa, [​IMG] Krzychu ;)xD
     
    SMOD_Casino likes this.
  2. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Eee tam... nie przesadzaj ;)
    Te poziomy są takie krótkie :p
     
    diablica3 likes this.
  3. diablica3

    diablica3 Ambasador forum


    może po przekroczeniu setki to tak:pxDa ja sobie pomalutku dreptam, prawie w miejscu xD zresztą nikt mnie nie goni :p gram dla relaksu ;)
     
    SMOD_Casino likes this.
  4. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    Po setce każdy poziom jest krótki. Na przykład poziom blatu w stosunku do poziomu podłogi :p
    Nooo... chyba że Wy o czym innym...
     
    diablica3 and SMOD_Casino like this.
  5. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    I tak trzymaj, gra ma sprawiać radość :)
    Zastanawiam się, co będzie po dwóch setkach :eek::pxD
     
    diablica3 likes this.
  6. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    Oj no nie wiem - na to pytanie odpowiedzą Ci tylko ci co przetrwali :D
     
    diablica3 likes this.
  7. diablica3

    diablica3 Ambasador forum

    Ja dziś jestem po kilku setkach i żyję ;):pxD
     
    SMOD_Casino likes this.
  8. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    ... i tym samym diablica zawstydziła Eratora ;):pxD
     
    diablica3 likes this.
  9. diablica3

    diablica3 Ambasador forum


    ups nie chciałam Ci wystraszyć kolegę :pxD Krzyś masz fajne nowe zimowe spodenki :D;)

    Oj nie sądziłam że aż tak wystraszę że ucieknie z forum :oops::(:p
     
    Last edited: Dec 1, 2016
    SMOD_Casino likes this.
  10. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Najważniejsze, że ja się nie boję ... :D;)
     
    diablica3 likes this.
  11. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Cześć:)

    [​IMG]
    Przelatywałam więc wpadłam pozdrowić. Może też zostawię coś po sobie;)
    [​IMG]
     
    diablica3 and SMOD_Casino like this.
  12. diablica3

    diablica3 Ambasador forum


    Oby nie jak Stefek :D;):p
    U Ciebie też tak ponuro i pada?
     
    SMOD_Casino likes this.
  13. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Cześć :) Dzięki za pozdrówka i wzajemnie :)

    U mnie nie ma niestety śniegu więc nie mam się czym bronić ;)

    Nie znam Stefana o_O:p

    Tak... ale czekam na śnieg :D
     
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Hej Krzyś, przyniosłam chmurkę xD

    [​IMG]

    Widać stara się jak może to trochę śniegu nadmucha;)
     
    SMOD_Casino likes this.
  15. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Jak to nie znasz Stefana :eek::eek::eek:
    Serio już o nim zapomniałeś? o_O;)
     
    SMOD_Casino likes this.
  16. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    No bo ja mam taką dobrą pamięć jak krótką :eek:
    Nawet zapomniałem tutaj zajrzeć i odpisać :p


    ====================================================

    Chatkę trzeba świątecznie przystroić ;)

    [​IMG]

    Wesołych Świąt :)
     
    Last edited: Dec 23, 2016
    diablica3 likes this.
  17. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    Pomyślności kolego!
    Święta radosnego
    Bożo-Narodzeniowego
    Niech się spełnia życzenia
    Niech życie dązy do spełnienia
    no i smacznego
    :p
    ;)
     
    diablica3 and SMOD_Casino like this.
  18. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo dziękuję kolego!

    Radosnych Świąt w cieple rodziny,
    zdrowia i energii na co dzień oraz uśmiechu
    i życzliwości na każdy dzień Nowego Roku
    dla wszystkich tu zaglądających :)
     
    diablica3 and Zła_Kobieta like this.
  19. diablica3

    diablica3 Ambasador forum

    Witam poświątecznie :p

    Krzyś! mam nadzieję że w paczkach znalazłeś wymarzone prezenty ;):p
     
    SMOD_Casino likes this.
  20. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Schowałaś się pod choinką? :p
     
    diablica3 and SMOD_Casino like this.