Opinie Odyseja Helgrid

Discussion in 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' started by Eviana, Jun 24, 2026 at 9:02 AM.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Tyle jest tutaj podpowiedzi, map, wskazówek, że jestem na razie spokojny to ;) Najwyżej poproszę o wysłanie jakiejś ekipy poszukiwawczej :p
     
    -mala159- and hiacynta like this.
  2. Karakuliambro

    Karakuliambro Książę forum

    Zrobiłam. Albo raczej wymęczyłam wszystko. Tyle, że będę musiała poblądzić jeszcze po tych lochach, bo z rozpiski na mapie wychodzi, że przeoczyłam i nie odebrałam 4 skrzyń. Pewnie to nic ciekawego, bo Piccolo odebrane, pnącza, żetony. Trzeba będzie obejść wszystko po kolei xDxDNa razie mam dosyć.
    Z Piccolo muchołapka i dyniowy prezent.
     
  3. kubawisn

    kubawisn Czeladnik forum

    skąd wziąć tamburyn , z jakiej fabryki
     
    hiacynta likes this.
  4. bogusiania

    bogusiania Hrabia forum

    Z warsztaciku w mieście. Klikając na gargulca budujemy wytwórnię tamburynów, którą stawiamy na polach pełni księżyca lub w grzybowym lesie:) Jeszcze tylko uzbierać wypadajki na 14 kluczy do lochu :)
     
  5. Karakuliambro

    Karakuliambro Książę forum

    Tamburyny produkują gargulce w wytwórni tamburynów. Zbudujesz ją w mieście w warsztaciku (budynek z zielonym dachem).
     
    hiacynta likes this.
  6. wieśniak2

    wieśniak2 Forum Pro

    powiedzcie mi gdzie sią wszystkie rubiny, bo brakuje mi jednego i nie wiem gdzie go pominąłem....
     
    hiacynta likes this.
  7. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Rubiny znajdziesz w komnacie 11, w komnacie 27 wejście od strony komnaty 26 i w komnacie 44-3szt
     
    bogusiak80, hiacynta and tereska1108 like this.
  8. tixwiktor

    tixwiktor Aktywny autor

    dobrze patrze ze wiedzmi szpon potrzebny jest tylko do 13x kościany klucz ? czyli 8697 sztuk
     
  9. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    tak tak , na II piętro lochów jest potrzeba mało rośliny ;)
     
    tixwiktor and bogusiak80 like this.
  10. tixwiktor

    tixwiktor Aktywny autor

    dzieki :)
    w takim razie juz nie sadze tego, a z czego wam wypada najwiecej pyłek ? :)
     
  11. zletrafileskotku

    zletrafileskotku Nadzorca forum

    Myślę że zazwyczaj z najdłużej rosnącej rośliny-u mnie szarłat ( ale ja go nie sieje bo za dlugo rosnie, a nie mam na tyle SN, ani go uszlachettnionego żeby go siać bo bez tego rośnie bardzo długo)