Opinie Odyseja Helgrid

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 24 czerwca 2026 o 09:02.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Tyle jest tutaj podpowiedzi, map, wskazówek, że jestem na razie spokojny to ;) Najwyżej poproszę o wysłanie jakiejś ekipy poszukiwawczej :p
     
    -mala159- i hiacynta lubią to.
  2. Karakuliambro

    Karakuliambro Książę forum

    Zrobiłam. Albo raczej wymęczyłam wszystko. Tyle, że będę musiała poblądzić jeszcze po tych lochach, bo z rozpiski na mapie wychodzi, że przeoczyłam i nie odebrałam 4 skrzyń. Pewnie to nic ciekawego, bo Piccolo odebrane, pnącza, żetony. Trzeba będzie obejść wszystko po kolei xDxDNa razie mam dosyć.
    Z Piccolo muchołapka i dyniowy prezent.
     
  3. kubawisn

    kubawisn Czeladnik forum

    skąd wziąć tamburyn , z jakiej fabryki
     
    hiacynta lubi to.
  4. bogusiania

    bogusiania Hrabia forum

    Z warsztaciku w mieście. Klikając na gargulca budujemy wytwórnię tamburynów, którą stawiamy na polach pełni księżyca lub w grzybowym lesie:) Jeszcze tylko uzbierać wypadajki na 14 kluczy do lochu :)
     
  5. Karakuliambro

    Karakuliambro Książę forum

    Tamburyny produkują gargulce w wytwórni tamburynów. Zbudujesz ją w mieście w warsztaciku (budynek z zielonym dachem).
     
    hiacynta lubi to.
  6. wieśniak2

    wieśniak2 Forum Pro

    powiedzcie mi gdzie sią wszystkie rubiny, bo brakuje mi jednego i nie wiem gdzie go pominąłem....
     
    hiacynta lubi to.
  7. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Rubiny znajdziesz w komnacie 11, w komnacie 27 wejście od strony komnaty 26 i w komnacie 44-3szt
     
    bogusiak80, hiacynta oraz tereska1108 lubią to.
  8. tixwiktor

    tixwiktor Aktywny autor

    dobrze patrze ze wiedzmi szpon potrzebny jest tylko do 13x kościany klucz ? czyli 8697 sztuk
     
  9. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    tak tak , na II piętro lochów jest potrzeba mało rośliny ;)
     
    tixwiktor i bogusiak80 lubią to.
  10. tixwiktor

    tixwiktor Aktywny autor

    dzieki :)
    w takim razie juz nie sadze tego, a z czego wam wypada najwiecej pyłek ? :)
     
  11. zletrafileskotku

    zletrafileskotku Nadzorca forum

    Myślę że zazwyczaj z najdłużej rosnącej rośliny-u mnie szarłat ( ale ja go nie sieje bo za dlugo rosnie, a nie mam na tyle SN, ani go uszlachettnionego żeby go siać bo bez tego rośnie bardzo długo)