Opinie Odyseja Helgrid

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 24 czerwca 2026 o 09:02.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    A resztę komnat masz zrobione ? Jeśli nie to przejdź sobie cały labirynt i wróć na koniec do tej komnaty 11.
     
    hiacynta i Marzenakruczek lubią to.
  2. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Można tą gierkę sobie darować - no chyba że bardzo Ci zależy na zdobyciu 1 szt biletu parowego i 2 szt. drzewnych zagadkowości
    bo tym rubinem z 11 -stej otwieramy drzwi z komnaty 10 do 27 i tylko te powyższe nagrody możemy tam zyskać
    drugą z alternatyw jest zostawienie póki co tej gierki i pójście dalej (do 12, 13... itd) a w wolniejszym czasie i lepszym nastroju można doń wrócić i próbować znowu
     
  3. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    klopsikowa1 - Jest za gorąco na ciachanie po kawałku, to post usunęłam w całości.

    Trochę cierpliwości i wszystko się da.
    Najlepiej podlewać rzędy od ostatniego. Jak już zostaje ten pierwszy, najbliższy rząd, to zostawić odpaloną gierkę, wyjść po coś chłodnego do picia i zapomnieć o niej. Po jakimś czasie zrobi się sama.
     
  4. zletrafileskotku

    zletrafileskotku Nadzorca forum

    Może ktoś podesłać nieszczesna wypadajke? brakuje dwóch sztuk do zrobienia klucza
     
  5. koty454

    koty454 Czeladnik forum

    Tak z resztą nie miałam problemu. Ciągle wracam do tej nr 11 i już mnie coś trafia a ten upał wcale nie pomaga.
     
  6. bogusiania

    bogusiania Hrabia forum

    Darmowe prezenty dziś już rozesłałam. Można kupić w galerii w sezonowych - 1 szt. za 2 fl. :) Jeszcze tylko 27 kluczy do zrobienia na 1 piętrze :) Chłodnego weekendu dla wszystkich :)
     
  7. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    to proponuję iść na II piętro i zrobić minigierki, chyba że tez już masz zrobione. Odpuść ta komnatę 11, wróć do niej za dwa dni i spróbuj. Event trwa 2 tygodnie,jest dużo czasu aby pokonać tą komnatę :)

    EDIT:

    zmień nastawienie do gry, podejdź , że to Ty musisz pokonać tą komnatę 11 a nie ona Ciebie :)
     
  8. [Zosia]

    [Zosia] Moguł forum

    mnie ta komnata 11 pokonała ,nie mam ochoty dalej grać ,wracałam ze 3 razy i klapa
     
    hiacynta lubi to.
  9. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Dasz radę, odpocznij troszkę. Zrób cały labirynt I i II piętro i wróć na spokojnie do tej komnaty 11. Pokonasz pod warunkiem, że przystąpisz do gierki, że ją zrobisz inaczej gierka pokona Ciebie. Próbuj :) :)
     
    hiacynta i Karakuliambro lubią to.
  10. Karakuliambro

    Karakuliambro Książę forum

    Też tak myślałam jeszcze wczoraj. Ostatnie ewenty są trudne i czasem dziwaczne, ale nie należy łatwo dawać za wygraną. Tu nie ma niczego, co wymagałoby nadludzkich umiejętności. Potrzebna cierpliwość i rozpoznanie sposobu, jak pokonać tego czorta. Tam są dwa rodzaje baloników, jeden ze zbiornikami wody i drugi ze szkodnikami. Te drugie należy niszczyć od razu. Nie zawsze się to udaje, ale praktyka czyni mistrza, jak powiadają mądrzy ludzie.
     
    [Zosia] i hiacynta lubią to.
  11. 1aniak

    1aniak Forumowy żółtodziób

    witam , wiem ze nie tu pisze . mam problem z wyjsciem z pierwszego lochu , mam klucze roslinki i nic nie idzie chyba sie zablokowalam pozdrawiam 13183211 id
     
    hiacynta lubi to.
  12. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Po lewej stronie na dole masz Mapę lochów, zerknij do niej gdzie jesteś i jak iść dalej. Zerknij w post #103 tam jest mapka jak poruszać się po tym labiryncie.
     
    hiacynta lubi to.
  13. klopsikowa1

    klopsikowa1 Okazjonalny autor

    Nie wiem co tam było do ciachania, ale ok :) Nie wiem, ile cierpliwości potrzeba. Robię test. Już pół godziny balony lecą i jakoś nie chcą się same zrobić ;)
     
    hiacynta i tereska1108 lubią to.
  14. hiacynta

    hiacynta Chodząca legenda forum

    Zaparłam się i udało mi się skończyć ten event. Kompletnie straciłam rachubę i nie wyliczyłam rozsiewów i zostało mi ogrom obydwu roślin. Zaczynam teraz odrabiać braki w stodole.
    [​IMG]

    A te balony to był rzeczywiście koszmar, nie jednokrotnie chciałam dać sobie z nimi spokój, ale moje samozaparcie wzięło górę. Strzelałam w ślepo, widocznie te wiadra doszły do wniosku, że nie pójdzie im ze mną tak łatwo. A więc nie poddawajcie się z pewnością się uda, trzymam kciuki:)
     
  15. zletrafileskotku

    zletrafileskotku Nadzorca forum

    No okropne są niektore te plansze- ja na tej 11 też strzelałam już tak z ...d....y w którymś momencie i po prostu się udało, ale tez czasami odpuszczam niekóre gry i idę dalej a potem do nich wracam...mnie zablokowały wypadajki, ale idę sobie pomalutku komnata po komnacie =)
     
    hiacynta i -mala159- lubią to.
  16. .dorotka01.

    .dorotka01. Cesarz forum

    skończyłam i ja trochę pobłądziłam ale udało się czego i wam życzę
     
    tereska1108 i -mala159- lubią to.
  17. wojtek130978

    wojtek130978 Czeladnik forum

    co za por...... ewent
     
  18. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Uwaga:

    do wszystkich graczy, którzy mają problem z przejściem z I pietra lochów na II piętro lochów.

    Tak wygląda komnata 30:

    [​IMG]

    wchodzimy na ten zielony portal i przenosi nas na II piętro do komnaty 31 :

    [​IMG]

    tak wygląda komnata 31.

    A teraz mapka II pietra:

    [​IMG]
    Moja propozycja aby iść najpierw drogą czarną, później czerwoną na końcu niebieską w lewo i powrócić do komnaty 45 strzałka niebieska w prawo.
     
    tereska1108 lubi to.
  19. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Kończę właśnie sianie badyla, wypadajki dostukam szarłatem i od jutra zaczynam eksplorację lochów. Jedyne czego mi brakuje w tym evencie to nowych itemowych petard, które zazwyczaj były w tym evencie (tak mi się wydaje).
     
    -mala159- lubi to.
  20. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Cas masz rację brakuje itemów petard, bo właśnie w tym evencie była kiedyś petarda :p
    Uważaj w tych lochach abyś się nie zagubił ;)