Opinie Nizinne igrzyska - misje 48h

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 3 czerwca 2026.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Marzenakruczek lubi to.
  2. marynia53

    marynia53 Cesarz forum

    tak, masz rację bo nie chce mi się produkować. mogę wymieniać na maską tiki.


    cytat "Dobrze myśle, ze czerwony kruszon daje 2500 PD i tobie zalezy na tym? "

    Dla mnie ważniejsza użyteczność bo lepszy jest chmj a niżeli pd.
     
    Marzenakruczek i Aisha1969 lubią to.
  3. 3mimoza7

    3mimoza7 Stary wyjadacz

    Witam
    zgadzam sie dokladnie z Twoja wypowiedzia nawet na 200 %,
    wczoraj przez przeszlo dwie godziny nie moglam wejsc na farme, gram na kliencie,
    nerwy tez ponosily, ale, dzisiaj kombajn na kazdym polu trzeba go wlaczac,
    zmiany na lepsze, hmmm, gdzie ich szukac,
    Pozdrawiam, milego dzionka
     
  4. memlak

    memlak Wyjątkowy talent

    No, u mnie na grze wszystko działa dobrze, tylko głowe mam strzeloną:sleepy: nasiałem zielska o 3000 za dużo i to podlewałem uporczywie zielonymi xD:cry:
    Tak to ze mną jest:( jak nie ma tu rozpiski ile czego, i sam muszę rozkminiać ;)
    Nie ma Rycha:( nie ma małej:( i innych pomocnych userów.. ehhh :( a tak mi się nie chce tu mysleć :(
    Zdrówka życzę wszystkim:)
     
  5. Yabolek

    Yabolek Hrabia forum

    335 szt. butojagody się przyda w 3-ciej części.

    Też mi się nie chciało wszystkiego podliczać. Robiłem na bieżąco.
    Z nygustwa wyręczyłem się ai, ale nie sprawdzałem.

    NIZINNE IGRZYSKA I
    SurowiecŁączna ilość
    Żółta butojagoda4600
    Zimowy jaśmin1280
    Lilia1740
    Gerbera2040
    Agrest2400
    Pusta skrzynia255
    NIZINNE IGRZYSKA II
    SurowiecŁączna ilość
    Kwiat herbaciany
    3040​
    Gruszka
    216​
    Pigwa
    228​
    Jarząb brekinia
    240​
    Magnolia
    252​
    Kraciasta flaga
    150​
    NIZINNE IGRZYSKA III

    SurowiecŁączna ilość
    Purchawka łąkowa
    7210​
    Tygrys
    66​
    Jak
    52​
    Pręgowiec amerykański
    52​
    Salamandra
    52​
    Żółta butojagoda
    335​
    Kwiat herbaciany
    235​
    Pusta skrzynia
    85​
    Kraciasta flaga
    43​
    edit: Jednak sprawdziłem ewentówkę z 1szej części i się okazało że wyszło za dużo.

    A oto tlumaczenie ai:
    Dlaczego wcześniej wyszło 5000?

    Bo zadanie 5 i 6 nie zawierały Żółtej butojagody, ale w części III pojawia się dodatkowe wymaganie:
    W części III, zadanie 5 (srebrne) wymaga: 335 Żółtej butojagody
    To jest osobna część eventu, ale jeśli liczysz całkowite wymagania eventu, to:
    4600 (część I)

    • 335 (część III) = 4935 ≈ 5000 (zaokrągliłem w górę, żeby nie mieszać części)
    Jeśli chcesz dokładnie:

    • Część I sama w sobie = 4600 Żółtej butojagody
    • Cały event = 4600 + 335 = 4935 Żółtej butojagody
    I tak to jest z tymi aj ajami

    edit: teraz powinno być poprawnie
     
    Ostatnie edytowanie: 5 czerwca 2026
  6. {Monia}

    {Monia} Fanatyk forum

    Owszem rozumiem, że może trochę wykroczyliśmy poza temat ale sama przyznasz, że tematy, które tutaj linkujesz są "martwe" i nikt za bardzo tam nie zagląda i nie chce tam dyskutować o targu, mimo, że tamte wątki do tego sluża.
     
  7. twardy81

    twardy81 Komisarz forum

    1 część finito w całości
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No właśnie, tematyczne wątki są martwe bo piszecie wszędzie tyko nie tam "bo nikt tam nie zagląda". Nikt nie zagląda bo nikt nie pisze i kółko się zamyka. Tamten mój post to właściwie powinien być tutaj: KLIK. Tam też dyskusje poszły za daleko w stronę targu i w ten sposób robi się bałagan.

    A w tym temacie czekam na misję II, mam nadzieję, że też szybko pójdzie :)
     
  9. {Monia}

    {Monia} Fanatyk forum

    Nieprawda. Napisalam tam kiedyś posta, może zjedna osoba się odezwała i koniec. Tam nikt nie zagląda nawet jak ktoś zagai. Tematy nie są dla nikogo interesujące.
     
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    {Monia} gdybyście napisały w podanych wątkach to co pisałyście na temat targu w tym i drugim wątku eventowym to same stworzyłybyście tam tę dyskusję i być może zainteresowanie by się pojawiło. Ale jak piszecie gdzie popadnie to raz, że gubi się przewodni temat a dwa to wątki o eventach są archiwizowane a podane tematy zostają i zawsze ktoś tam może do nich zajrzeć i skorzystać ze wskazówek.
    Myślę, że sprawę już wystarczająco tutaj wyjaśniłam, na tym zakończmy i nie zaśmiecajmy tematu misji.
     
  11. Kostka0226

    Kostka0226 Młodszy ekspert

    Czary-mary dwa dni szybko przeleciały i nie zdążyłam wysiać eventówki, pozbierać wylotek. :(
    I co teraz?
    Kolejny event nie dla mnie?
    Komuś może udało się złapać dodatkowy item i się podzieli?
    Dzisiaj zaczynam próbę zdobycia nowej misji.
    Czy mi się powiedzie?
    Zależy czy na targu będą jakieś oferty.
    Za 20 minut zaczynam rozsiew, a potem się zobaczy co dalej. :)
     
  12. rysio

    rysio Półbóstwo forum

  13. twardy81

    twardy81 Komisarz forum

    2 część finito w całości
     
  14. .dorotka01.

    .dorotka01. Cesarz forum

    wypadajki mam tylko roślinę wysiać zostaje
     
  15. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Generał forum

    Dwie misje skończone trzecia wprawie
     
    bogusiania, hiacynta oraz Aisha1969 lubią to.
  16. .dorotka01.

    .dorotka01. Cesarz forum

    skończyłam koło rano było choine
     
    bogusiania, hiacynta oraz Aisha1969 lubią to.
  17. rysio

    rysio Półbóstwo forum

    czesc 3 gotowa
     
  18. hiacynta

    hiacynta Chodząca legenda forum

    Część 3 zakończona. Zastanawiam się czy aby nie pozostawić itemów na polu, czy jednak umieścić na chmurce
     
  19. klonek68

    klonek68 Generał forum

    coś się zagapiłem i za mało miałem buto jagody;) ale jest czas to dosieję i to by było wszystko w tym evenciexD
     
  20. Aisha1969

    Aisha1969 Generał forum

    koniec dłubania ;),z pikolaka nie warte pisania:(