Opinie Książki Eleonory II

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 27 maja 2026.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ja skończyłam pobyt w bibliotece, miło było :D
    Mam wrażenie, że w tej edycji to układanie książek było dużo łatwiejsze niż w poprzednich albo to mnie się tak fajnie układało i jakbym nie zaczęła tak zawsze udało się ułożyć książki przed upływem czasu :)
     
    hiacynta, aleksandra oraz Yabolek lubią to.
  2. Fizjoo

    Fizjoo Forumowy żółtodziób

    jak przejść 33 poziom POMOCY?
     
    hiacynta lubi to.
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Na poprzedniej stronie Gracz wkleił podpowiedzi: KLIK.
     
    hiacynta i tereska1108 lubią to.
  4. zletrafileskotku

    zletrafileskotku Nadzorca forum

    Pnącze wisi! =) Jak dla mnie spoko event - Złapałam co chciałąm i na tym poprzestanę =)
     
    hiacynta i tereska1108 lubią to.
  5. hiacynta

    hiacynta Chodząca legenda forum

    Event zakończyłam ostatecznie, udało mi się jeszcze uzbierać na piccolo (żałuję) jak zwykle dałam się skusić był uczeń Ingrid.
     
    morelowesady i Yabolek lubią to.
  6. Yabolek

    Yabolek Hrabia forum

    Widzę że ciężko Cie zadowolić. Uczeń Ingrid to przyzwoity item. Mogło być gorzej, dużo gorzej.
     
    tereska1108 i hiacynta lubią to.
  7. hiacynta

    hiacynta Chodząca legenda forum

    Ha, ha, ha tych gorzej dostałam full, a wiesz, że apetyt rośnie w miarę jedzenia.
     
    Yabolek lubi to.