Opinie Dolina Szarotek

Discussion in 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' started by BA_Marion, Dec 11, 2022.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Chciałbym, żeby dotyczyło wszystkich:p
    Te bonusy dotyczą tylko konkretnego drzewa. Takie mają nazewnictwo, np.:
    upload_2025-12-1_12-26-53.png
     
  2. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Ja mam orzecha w czapce niewidce. Jest, ale go nie widać...
    OwocujexD
     
  3. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Skoro owocuje, to wszystko w porządku. byłoby gorzej, gdyby był widoczny, ale nie owocowałxD
    Mam nadzieję, że to wszystko ogarną. W ostatnich dniach jakoś dużo ogólnych błędów wyskoczyło. Moje złe doświadczenia mówią, że gdy jedno naprawiają, to co innego się się psuje... Zobaczymy...
     
  4. rajskafarma

    rajskafarma Wielki mistrz forum

    u mnie takich niewidocznych drzew jest 6 sztuk (daja owoce).... po lewej stronie lasu, drzewa (chyba całego obszaru przy tym wodospadzie) stały się niewidoczne... mam poziom 48 czyli prawie cały las powinien byc dostępny dla drzew
     
    Last edited: Dec 1, 2025
  5. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    U mnie występuje to orzechem. Obojętnie gdzie go postawię jest niewidoczny,
     
  6. grania.

    grania. Baron forum

    Dzisiaj trafiła mi się kumulacja we wdrapywaniu się na szczyty 263 na farmie i

    [​IMG]

    i o ile na farmie wskoczyłam jak kozica (22 dni) to w Alpach wczołgiwałam się 43 dni, to itak progres, bo poprzedni pozim zdobywałam prawie okrągłe dwa miesiące o ile dobrze pamiętam. No ale cóż - szczyt zdobyty, raki na nogi i hajda na następny xD
     
  7. pbkl

    pbkl Półbóstwo forum

    Ja niczego o Alpach nie czytam, nie lubie tego miejsca, choc czasami cos tam zbiore i oddam...
    Do lodowego jelenia przekonalam sie, gdy wreszcie stwierdzilam, ze czas na misje z drzewami w tle ;)

    Mowicie pnacza dajace duze % na farme... to brzmi ciekawie. Nie odsylajcie do poradnika, bo i tak tam nie pojde... ;)
    Zdradzcie mi prosze jedynie poziom w Alpach aby je miec-z gory dzieki :)
     
    Last edited: Dec 14, 2025
    hiacynta and dora4370 like this.
  8. MOD_Ruda

    MOD_Ruda Fanatyk forum


    pbkl Twój post przeniosłam do wątku Dolina Szarotek.


    Pierwsze pnącze jest na10 lvl a drugie na 15lvl
     
    Last edited: Dec 14, 2025
  9. pbkl

    pbkl Półbóstwo forum

    Dzieki za info, w takim razie dawno je mam :)
     
    hiacynta and dora4370 like this.
  10. kaska860

    kaska860 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Szkoda, że punkty nie są dalej liczone powyżej 50lvl. jak np. było na wyspie :(. Mam nadzieję, że się nie zapomnę i nie zbiorę recyklingu.
    Wychodzi na to, że nie ma sensu nawet misji robić, a więc i siać bo w końcu miejsca zabraknie w magazynach. Rozumiem, że po tym 50lvl w ogóle nie ma sensu wchodzić do doliny.
     
    hiacynta and dora4370 like this.
  11. MOD_Ruda

    MOD_Ruda Fanatyk forum

    Jak nie ma , przecież w Alpach są 53 lvl do zdobycia, mknij wyżej :).

    Proszę Poradnik.
     
    hiacynta, dora4370 and kaska860 like this.
  12. kaska860

    kaska860 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Taaa ? xD a to mknę :D Coś mi się w poradniku przywidziało, że 50
    Dzięki :inlove:
     
  13. MOD_Ruda

    MOD_Ruda Fanatyk forum

    Mknij :) :), zanim zdobędziesz kolejny szczyt to może BP nam dołoży lvl albo i nie.

    Ja stanęłam na 41lvl i brak tchu aby biec wyżej ;)
     
  14. dora4370

    dora4370 Stary wyjadacz

    Przed świętami zrobiłam sobie mały farmerski prezent :)

    [​IMG]
     
  15. {Monia}

    {Monia} Fanatyk forum

    196 gwiazdek brakuje aby odblokować tą wspaniałą dolinę, chociaż nie wiem czy jest na co się napalać xD
     
    hiacynta likes this.
  16. Montwa

    Montwa Weteran forum

    Ten prezent to znowu nie taki mały. ;)
    Otwarta cała łaką Słoneczników. :)
    No to teraz osiągnięcie prędkości 100 mld pd na dobę to będzie pikuś. :D

    .
     
  17. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    kombajn w Alpach?jak go zdobyć?
     
    hiacynta likes this.
  18. hapsak89

    hapsak89 Hrabia forum

    hiacynta and aleksandra like this.
  19. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Na temat pomocników w Alpach informacje są podane w Poradniku:
    upload_2025-12-29_22-10-32.png

    Jest jeszcze opcja zakupu Pomocników w pakiecie razem z pomocnikami na farmę:
    upload_2025-12-29_22-12-45.png
     
    hiacynta and aleksandra like this.
  20. Iskierka95

    Iskierka95 Książę forum

    Witam,od jakiegoś czasu na szarotce nie lecą nożyce łopaty,nie ma znaczenia czy to drzewa i rośliny długo dojrzewające czy krótko ,miałam zapas nożyc ,bo ich nigdy nie kasowałam,ale teraz nie mam ani 1 szt i od 4 dni 0 szt ,nie wiem czy to tylko u mnie ,czy ktoś jeszcze tak ma,nie mogę robić zleceń ,bo cały czas chce drzewa i rośliny z brakującymi elementami
     
    hiacynta and AngelGina like this.