Opinie Gra w kości VII

Discussion in 'Archiwum - centrala' started by Eviana, Nov 23, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kizi_mizi

    kizi_mizi Zaawansowany

    Ja w zasadzie wolałabym 6 ranoxD:p, 10 to ni przypiął ni ... Do roboty i tak wstaję to i gumiaki bym włożyła i przed pracą posiała i podlała ;) A tak kicha, pół dnia w plecy:( A żadne bonusy nie zrekompensują farmerom nerwów z powodu tej sytuacji.
     
  2. bochumka

    bochumka Okazjonalny autor

    Polecili z nami w bambuko rowno.kto normalnie pracujacy czlowieczek jest o tej porze w domu?odpuszczam to poczekam na nastepny ...event dla bezrobotnych :(
     
    krasnoludek10 likes this.
  3. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Węgrzy podali, że koniec ewentu 2 grudnia.
     
    dantic3, PoloMit and krasnoludek10 like this.
  4. malgos63

    malgos63 Mieszkaniec forum

    Ja nie zebrałam i czekałam... to teraz i moja hortensja poczeka do 10o_O
     
  5. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    O to ja spokojnie sobie szarłat(znów) posieję bo jutro to u mnie event zacznie się po 20. Czyli po pracy:)
     
  6. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Normalnie pracujacy pracują w rożnych porach dnia i nocy...służba zdrowia,sklepy,komunikacja,gastronomia itd
    Nie korzystasz?
     
  7. agatka8383

    agatka8383 Forumowy żółtodziób

    Ja pierdu jeszcze sie taki nie urodził co by wszystkim dogodził ja normalnie pracujący człowiek jestem w domu o 10 tej rano i napewno dużo więcej osób dla niektórych start ewentu to jak wyścig o życie
     
  8. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Że co.. lepiej nie pisać takich głupot i nie wprowadzać innych w błąd
     
  9. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Oj za daleko wybiegasz.;):)

    U nas się zastanawiają czy event ma się rozpocząć tak:
    [​IMG]
    czy tak:
    [​IMG]
    I to wszystko w jednym oficjalnym ogłoszeniu.
     
  10. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    chyba jednak tak

    zakończenia
    na czwartek, 2 grudnia 2021 r. na godzinę 22:00,
     
  11. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    ale zwróć uwagę na godziny rozpoczęcia eventu
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To dożynki pewnie też będą przełożone, ale zależy na jakim polu będą - trzeba czekać na ewentualne info o ewentualnym, ponownym przesunięciu dożynek. A w sumie chętnie wziąłbym udział jakby odbywały się na polu specjalnej troski nawet i część podstawową dość łatwo się robiło:p


    Jako że dalej utrzymuję, że eventu nie robię, to wracam do swoich chomików, rekinów i (jak mi się przypomni i chce zbierać touchpadem) pnączy8);)
     
    dantic3, PoloMit and kybek93 like this.
  13. alka044

    alka044 Młodszy ekspert

    [ciach] Gram tak bardziej z doskoku liczac, ze w koncu pojawi sie jakis przelomowy item jak florenowiec albo itemy/rzedy dzialajace na rosline eventowa itp. I mowiac o florenowcach nie mowie o skrzyniach Picollo bo te sa oszukane - na 46 skrzyn Picollo ani jednego florenowca (nic innego nie kupuje w sklepach eventowych xD). Coraz mniej chce mi sie grac w ta Farme, glownie za sprawa tego, ze to coraz gorzej to dziala i jest to straszny pozeracz czasu - gdyby dawali wiecej kuponow na kombajn to tez byloby inaczej, a zanim wszystko recznie zbiore i obsluze to nawet przy szybkim klikaniu zajmuje mi prawie godzine wiec czesto wole to sobie odpuscic bez kuponow.

    Fragment posta niezgodny z Regulaminem gry usunęłam, proszę się zapoznać z zasadami: Regulamin gry Farmerama

    SMOD_Atena
     
    Last edited: Nov 26, 2021
  14. pbkl

    pbkl Półbóstwo forum

    A ja sobie posieje i zastanowie sie czy zaczynac.
    Szczerze - to odechcialo mi sie eventu

    Zadna roznica w klikaniu mysza. Najezdzasz, klikasz i tluczesz w enter. Identycznie w obu przypadkach...
     
    kybek93, miwi45 and krasnoludek10 like this.
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie zgodzę się, jest różnica;) Głównie w prędkości, ale jest.

    Po przeczytaniu niektórych zabawno-smutnych postów w tym wątku począwszy od jego początku, zdania co do robienia eventu od postu #272 absolutnie nie zmieniłem. Wniosek? Nie zmienię zapewne do czwartku. No chyba, że w niedzielę albo poniedziałek, ale raczej nie.
    W samo sedno!!! Mam identyczny stosunek!!! Misje produktowe też już na wyczerpaniu albo nawet wyczerpane na mojej farmie, jeżeli chodzi o kupony. Nawet jeśli zrobiłbym wszystkie misje z kuponami, to by było za mało. A koło coraz bardziej ich skąpi, podobnie jak bonusów-.- Ja wiem, że są do wygrania w eventach, ale co z tego jak się je regularnie zużywa, więc to jest to za mało... A jednocześnie chcę nie wydawać realnej gotówki na farmę za często8) Słowem, chcę nakarmić wilka bez udziału owcy.
     
    Last edited: Nov 25, 2021
  16. bochumka

    bochumka Okazjonalny autor

    akurat naleze do sluzby zdrowia i mam dyzor caly weekend
     
  17. grazyna19547070

    grazyna19547070 Naśladowca mistrzów

    nareszcie robimy i się cieszymy,że event będzie
     
  18. Bielicka1986

    Bielicka1986 Czeladnik forum

    Dopiero dzisiaj doczytałam jakie nagrody w tym ewencie gargulce by sie przydały no i skrzynki ale jak nie dadzą kuponów za moje zmarnowane floreny na kombajn za pół ceny to nie robie :pa i teraz dopiero widze że jest jakiś kod za opóznione dożynki i to ważny tylko do dzisiaj mogli by je dawać w newsach bo nie każdy czyta oficjalne ogłoszenia i napewno dużo ludzi nie skorzysta
     
  19. .dorotka01.

    .dorotka01. Cesarz forum

    ja mam na polu szarłat więc ivent zacznę o 14
     
    dantic3, PoloMit and krasnoludek10 like this.
  20. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Jest coś na rzeczy :)
    Jeśli inne jest prawdą to to też
    patrz NFP
    A z stąd to się wzięło NFP :p
    E no niezupełnie głupoty ;) patrz NFP

    ***
    Event będzie hura [​IMG] ale czy aby na pewno [​IMG]

    Ale dylematy no nie
    iść do roboty nie iść ,posiać nie posiać ,albo w ogóle co posiać długie czy krótsze by zdążyło urosnąć , domagać się kodu nie domagać się ,robić nie robić xD

    BA_Rock aj aj zaczepić nie zaczepić :p:sleepy:
    Jestem za [​IMG]
     
Thread Status:
Not open for further replies.