Magiczna Kocia Chata

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by stokrotka76, Sep 15, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Hej Karola, słonko a oknem, sympatyczne nutki tutaj, czegóż trzeba więcej :D
    A jak z sadzonkami ? Skusiłas się na zakup ? Po wczorajszym dniu przybyły mi nowości i na farmie i na Bahamie :)
     
    ryba4862 likes this.
  2. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Pioseneczka sympatyczna a pogoda zapowiada się piękna:)
    Nie mam FL, wydałam ostatnie 8 na imprezową próbę, bo dość dobre nagrody były do zdobycia:)
    Mam tam w misjach w spółdzielni FL, trzeba roślinki oddać, to może jedną kupię lub 2 na tyle powinno wystarczyć.
    Gratuluję:)
     
    ryba4862 likes this.
  3. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Dziękuje :D na GiT zawsze można uzupełnić braki tylko nie wiadomo kiedy do nas zawita :)
    A koło z imprezowymi próbami było łaskawe ?
     
    ryba4862 likes this.
  4. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Nie pamiętam dokładnie co wylosowałam,ale ja nie mam dużych zasobów zagród czy tam drzewek,więc wszystko się przyda:)
     
    ryba4862 and Kazik like this.
  5. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Ja też lubie mieć wszystko i zawsze czekam na GiT bo lubię wymiany i lubie rozdawać to co mam w nadmiarze :)
    Zaraz lecę do mamy a później na plotki do koleżanki :D do spotkania :)
    Miłego dnia wszystkim :D

    [​IMG]
     
    Kazik and ryba4862 like this.
  6. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Na początek kawka
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Koty poczesane i wymiziane ganiają na słonku przy tej fajnej muzyczce.
     
    Kazik, ryba4862 and stokrotka76 like this.
  7. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    G&T może się doczekamy:) Fajna zabawa.

    Miłego plotkowania:)

    Dziękuję:)

    Kotki zadowolone się wygrzewają teraz.

    Miłego dnia:)
     
    Kazik, ryba4862 and sarenka like this.
  8. sarenka

    sarenka Okazjonalny autor

    Pozdrawiam
    Coś po spacerze
    [​IMG] [​IMG]
    Jak upiekę kocią robótkę to przyniosę. Udanych drzewek
    :D;)
     
    Anetta41, Kazik and ryba4862 like this.
  9. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Pozdrawiam wszystkie rozrabiaki.:D
    Witaj siostrzyczko wstawiam za Ciebie wypieki żeby nie było że z sierścią.

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    Kazik and ryba4862 like this.
  10. Kazik

    Kazik Zaawansowany

    Trafiłem najlepiej jak mogłem, jakie pyszności :) dziekuje w imieniu swoim i tych co przybedą :D
     
    ryba4862 likes this.
  11. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Witam w niedzielne popołudnie xD
    Pogoda piękna , a mnie zaczyna bardzo boleć gardło :(
    Ciasta wspaniałe xD
    [​IMG]
     
    bacowa70 likes this.
  12. Kazik

    Kazik Zaawansowany

    Jak koleżanka sie zmieniła :) sukienka czy jak tam piękna,,,jakbyś była facetem to można powiedzieć ciacho a tak to fajna babka :D
    Gardło chyba boli od śpiewów w popularnym wątku Czego słuchacie :)
    Szybkiego zdrowienia życzę :)
     
    ryba4862 likes this.
  13. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Dziękuję , za komplement :oops:xDA tak właściwie to zasługa Edytki , widocznie jej"operacje plastyczne" przynoszą znakomite efekty xDCo do śpiewów , to chyba nie od tego wczoraj tam nie śpiewałam ;) a może dlatego ,że nie :pxD
     
  14. Kazik

    Kazik Zaawansowany

    Co tam po kiecce jak modelka nie tego :D a tu wszystko gra....ale dla krawcowej brawa a jakże :)
    Musisz teraz jeszcze pospiewać i wszystko wróci na swoje miejsce ;)
     
    ryba4862 likes this.
  15. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Pośpiewam , ale jeszcze wezmę jakieś lekarstwa ;)
     
    Kazik likes this.
  16. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Zdrowiej szybko Rybko.
    Coś do popitki na gardziołko [​IMG] i do towarzystwa
    [​IMG] [​IMG]
     
    ryba4862 likes this.
  17. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    Jak tu słodko... kociaśnie... a jutro.

    Jutro...

    [​IMG]

    :(
     
  18. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór! Nie wiedziałam,że w tym domku tak przytulnie , romantycznie ........oj chyba się rozmarzyłam .........
    Też jestem kociarą . Mam dwie charakterne, długowłose kocice -Celestynę (12lat) i Balbinę (10 lat).
    Oj trzeba było się nieźle nagimnastykować ,żeby zapanowała zgoda i spokój taki jak w tym domku. Pozdrawiam
     
  19. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Bardzo się cieszę, że trafiłaś do nas...kocicie maja cudowne imiona :) zawsze chciałam mieć kotkę i zawsze mam kocury. Dwa kocury w domu to też niezłe wyzwanie, panuje względny spokój ale koty nie lubią się, Jeden sprzymierzył się z psem i skutecznie zatruwa życie mojemu rudemu :) Kotki długowłose to pewnie rasowe :)[​IMG]
     
    ryba4862 and kybek93 like this.
  20. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Witaj Stokrotka! W moim domu od zarania były koty i... jak ich zabraknie to dom świeci pustką . Te ostatnie ,które mam(zachciało mi się długowłosych) są z piekła rodem . Ostatnio je wysterylizowałam ( tak lepiej dla ich zdrowia) bo walczyły ze sobą o przywództwo. Podobno kocice są łatwiejsze w hodowli a tu taka wpadka ... Najgorsze już minęło i spokój panuje jak w każdym porządnym domu.Kotecki bez rodowodu (jeden syberyjski 7 kg) a drugi podarowany też( długowłosy 4 kg).
    Jest trochę roboty z pielęgnacją futra ale one to lubią . Bardzo kocham te swoje przytulanki
     
Thread Status:
Not open for further replies.