Magiczna Kocia Chata

Discussion in 'Kluby użytkowników' started by stokrotka76, Sep 15, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Stokrotko , rozumiem Twoją katastrofę :)Teraz mój telewizor jest wyłączony , ale w każdej chwili mogę go włączyć , i o to chodzi .
    [​IMG]
     
    stokrotka76 likes this.
  2. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Pewnie masz tak na wszystkich dostępnych kanałach:)
    U mnie 2 razy się to zdarzyło już.
    I jak ma się założone konto internetowe na Polsacie to tam jest opis co zrobić w tej sytuacji.
    Wiem,że trzeba na kanał 45 przełączyć i poczekać chwilę. Może jeszcze coś zrobić i sygnał wraca.
    Nie ja się tym u siebie zajmowałam to dokładnie Ci teraz nie napiszę:)
    Ale też to może być inny kłopot.

    Może już teraz nawet złożę a jutro i ile tam jeszcze będzie trzeba nie będę tam zaglądać, dopiero jak będę mieć powiadomienie,że któraś z artystek napisała posta, to zaglądnę i będzie dla mnie niespodzianka.
     
    ryba4862 likes this.
  3. renia111979

    renia111979 Mistrz forum

    Grażynko , ale mój ten mały bezdomniak nie wychodzi poza zakład xD, on chyba nie ma pojęcia jak polować, bo rozpieszczony :inlove:, i mruczy codziennie na moich kolankach :D

    zmykam dziewczyny, bo Morfi wzywa

    Carlain21 poprawione :)
     
    ryba4862 and stokrotka76 like this.
  4. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Stokrotko , spróbuj odłączyć dekoder na 10 sekund .Albo wyjąć kartę na chwilę .Odłączenie od prądu dekodera ,to porady od pomocy technicznej .U mnie to kilka razy pomogło .
     
    stokrotka76 likes this.
  5. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Oj próbowałam chyba wszystkiego, odłączałam, wyciągałam karte w końcu zadzwoniłam do Obsługi klienta Pani mnie poinstruowała co mam robić i w końcu wyszło na to, że mogła zrobić niewiele, zabrała mi tylko dużo czasu i powiedziała, że po trzech latach należy wymienić przewody telewizyjne, albo dekoder do wymiany :eek: mam nadzieje, że Pan, który jutro przyjdzie przywróci mi programy.

    Obejrze do poduszki Egzorcyzmy Emily Rose bo jakoś nigdy nie mogłam się zebrać a nagrałam wieki temu :)

    Karolina składaj zamówienie bo ciekawa jestem co wymysliłaś :)

    Reniu dobranoc i zapraszam częściej :) jakby coś to klucz pod wycieraczką :)
     
    ryba4862 likes this.
  6. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Stokrotko,przeczytałam,że jeśli na kanałach,które do tej pory można było oglądać pojawia się komunikat,że brak sygnału, to trzeba ten sygnał wznowić i jest tutaj wymienione kilka kanałów na, który trzeba przełączyć np. Polsat Food,Polsat Sport News i inne.
    U mnie ustawiam na kanał 45, nie wiem co tam jest i czekam.
    Jest tutaj informacja,że wznowienie połączenia/sygnału może potrwać do 3h.
    Nie pomoże to jeśli, komunikat na dekoderze wskazuje na zbyt słaby sygnał z anteny.
    Do 3 h to jednak nie trwa,znacznie krócej;)

    Znalazłam obrazek wczoraj a dziś znów szukam, mam nadzieję,że szybko znajdę:)
     
    ryba4862 likes this.
  7. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Karolinko doceniam Twoje starania ale mojemu dekoderowi pomoże tylko fachowiec...komunikat na temat sygnału mam taki że siła sygnału jest 0% :)
    Ja czasem też przeglądam materiały ale moja obecna kiecka odpowiada mi jak nigdy dotąd i pewnie długo jej nie zmienię :) szczęśliwie nawet kapelusz wlazł na głowę :) [​IMG]
     
    ryba4862 likes this.
  8. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    To rzeczywiście moje starania nic nie pomogą.
    Oby udało się wszystko naprawić w miarę od ręki i szybko jak wezwiesz fachowca:)

    Ja już znalazłam,mogę złożyć zamówienie.

    Bo bardzo śliczna jest tak kreacja,pasuje do Ciebie:)
     
    ryba4862 likes this.
  9. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Zajrzę i ja do Stylowej , podejrzę z czego powstanie kreacja :) pożegnam się już bo czas mnie goni....spokojnego snu a jutro pięknego dnia bez kłopotów :) Pa, Karola :) mam nadzieję, że nie denerwuje Cie jak tak sie zwracam do Ciebie


    Podejrzałam, piękny materiał i taki stylowy...będzie, piękna kiecka :)....pa
    [​IMG]
     
    ryba4862 likes this.
  10. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Mnie się obrazek podoba:)
    Też już mówię dobranoc:)
    Również życzę dnia pełnego tylko dobrych chwil:)

    Śpij i śnij Stokrotko oraz mili goście:)

    PS. Stokrotko,możesz tak pisać.:)
     
    ryba4862 likes this.
  11. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Dobrej nocy Stokrotko i Carlain :)Wtorku bez kłopotów Wam i sobie życzę :)
    [​IMG]
     
    carlain21 and stokrotka76 like this.
  12. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Wszystkowiedząca wyrocznia

    o Boziuńcu współczuję zwłaszcza tego pękniętego gąsiorka i nie skonsumowanej zawartości... tyle dobroci się zmarnowało:oops:

    Dzieńdoberek futrzasta drużyno :)

    Kukułki pobzykałam tylko trochę bo zależało mi na próbach imprezowych, wchodzę wczoraj na koło patrzę tulipan, myślę sobie jest dobrze bo nie widziałam go od wieków...kręcę - 5 SN :( dzisiaj pokazały się lilie i też do czterech liter wyszło - surmia xxl wpadła, pięćdziesiąta jakby co -.-
     
    ryba4862 and stokrotka76 like this.
  13. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Hej dziewczyny :) dziś mam dla Was sympatyczny wierszyk o kotach Pana Franciszka Klimka :D
    Bo koty są dobre na wszystko.
    Na wszystko, co życie nam niesie.
    Bo koty, to czułość i bliskość
    na wiosnę, na lato, na jesień.

    A zimą – gdy dzień już zbyt krótki
    i chłodnym ogarnia nas cieniem,
    to k o t - Twój przyjaciel malutki
    otuli Cię ciepłym mruczeniem.

    [​IMG]
     
    carlain21 and ryba4862 like this.
  14. MRT_Greg

    MRT_Greg Stary wyjadacz

    A to już było?:

    Żeby człowiek nie myślał, że jest doskonały i żeby nie miał złudzeń, że się z Bogiem zbratał,
    Że wszystkie mu zwierzęta będą się kłaniały i uznają, że właśnie on jest panem świata -
    Żeby więc człowiek nie wpadł w samouwielbienie, by poznał jak ułomna jest jego istota,
    Bóg dał mu przykazania, rozum i sumienie, a gdy to nie pomogło, wtedy stworzył KOTA.
     
  15. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Można by rzec , dobro rozlało się po kątach ;)

    Witam wszystkich wieczorkiem :)
    Stokrotko , tv działa ?
     
  16. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Tv nie działa :) pan Oskar spec od tej roboty nie znalazł dla mnie czasu, będzie jutro. Nawet nie mam żalu, najważniejsze, że w czwartek Przyjaciółki obejrzę :D

    Grzesiu tego nie było ale dziękuję, że jest bo zasługuje na uwagę :D :D :D

    [​IMG]
     
    ryba4862 likes this.
  17. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Witam wszystkich tutaj.. i dziekuje gospodyni za pozwolenie wstawic zrobione sygienki i avki z kotem i piesiem, bo nie wiem, gdzie indzie.. jesli sie spodobaja..

    Witam.. Ewelinko, prosze, tutaj zrobilam sygienki i avki dla Ciebie i wnuczki.. :)

    [​IMG]
    http://i58.tinypic.com/2mqndoy.gif

    [​IMG]
    http://i60.tinypic.com/s594p5.gif

    [​IMG]
    http://i62.tinypic.com/351xvdl.png

    [​IMG]
    http://i57.tinypic.com/2r3w96c.gif

    [​IMG]
    http://i60.tinypic.com/9h80hu.png

    Grzesiu, dziekuje bardzo za wpis oraz info o konkursu wkrotce z kotem.. :) Potem mozesz zostawic tez link do tego konkursu.. :)
     
    ryba4862 likes this.
  18. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Pozdrawiam
    Dawno nie zaglądałam . Cieszę się z sukcesów i współczuję przy kłopotach :DxD:cry:. Stokrotko trzeba troszkę twojemu specowi od Tv kota popędzić [​IMG] .
    Ja mam parę kiecek z różnych miejsc te od Kami są super ale jak udało się skompletować kapelusik i buciki to pozostanę hafciareczką od Mili :inlove:. Postaram się coś do snu wyszyć [​IMG]
     
    ryba4862 and stokrotka76 like this.
  19. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Haniu no proszę jak pięknie nas tu zaskoczyłasśJa nie wiedziałam, że w Tobie drzemie taki talent. Brawo, dobra robota :D
    Elu hafciareczka jest urocza, :) [​IMG]
     
    ryba4862 likes this.
  20. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Dziekuje Grazynko, dlugo nie moglam nic robic, bo glowa nie dzialala mi w tym.. :( Wczoraj przyszlo mi do glowy, co i jak z tymi filmikami i moglam tego sprobowac.. Lepiej juz chyba nie beda te sygienki w tym on-line edytorze..
    I talent moze znow bedzie spac..?

    P.S.
    Juuu.. teraz widze, ze juz mam nowego avka do nowej sygienki.. huraaa.. system juz poprawil mi go.. :)
     
    Last edited: Sep 30, 2014
    ryba4862 likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.