Opinie Świetlikowe Święto III - Dożynki 2023

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 15 listopada 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Marcinwin

    Marcinwin Moguł forum

    Nie twierdzę, że mam rację, ale z tego co widzę to liczby tak powyliczane dokładnie, jak by miała to być już końcowa wartość tych co powrzucali na czołowych miejscach...
     
  2. incasent

    incasent Ambasador forum

    Myślę, że jeszcze dorzucą ;)
    Gratuluję wsadu! :) - ubierz flagę, chociaż na te kilka dni :)
     
  3. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Pytanko czy jest sposób aby rozpakować na raz 200 tyś narzędzi bo po setce to już ręce bolą?
     
  4. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Obym nie wykrakała.;)xD
    Tylko jak tak dumam, co może wpłynąć na wysokość wpłat w tym roku, to wszystko wskazuje na to, że będzie kilkakrotny wzrost w porównaniu do ubiegłego roku.
    Już przed poprzednimi dożynkami wiedzieliśmy, że podstawą sukcesu (nie mówię tutaj o pierwszej 10-ce) są opryskiwacze, no i przez ten rok farmerzy nagromadzili paszy, część dostała brakujące itemy, i poszły w ruch 1-sek. zagrody. Na dodatek w 2023 r. doszły 3 wysokowartościowe zwierzaki, dla których zagrody można kupić w koszyku.
    Nie możemy też bagatelizować 1-sek. szarłatu.
    Kolejną, a może najważniejszą zachętą do wrzucania do worka są nagrody. Odkąd biorę udział w dożynkach, tak wypasionych nagród jeszcze nie było.
    Zgadza się, że wartość nagród powinno się oceniać porównując je do sytuacji w momencie ich przyznawania, ale myślę, że tegoroczne są wyjątkowe.
    Ale . . . :) - zobaczymy co tam farmerzy zgromadzili w swoich stodołach.

    P o w o d z e n i a
     
  5. incasent

    incasent Ambasador forum

    Aniu, nasza flaga się rozjechała, Wasza również...
    Dołączać do Was, czy ustawiamy się obok Nelfre?
     
  6. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Możemy dołączyć do Nelfre i tak nas to czeka.:)
    Ja na kilka godzin muszę wyjść z farmy.
     
  7. dora4370

    dora4370 Ekspert forum

    Nie brzmi to zbyt optymistycznie :cry:xD . Nigdy jakoś specjalnie nie przygotowywałam się do dożynek i szłam na żywioł bo na mojej farmie jest ogólny miszmasz . W zeszłym roku pierwszy raz udało mi się utrzymać w pierwszym tysiącu i nie powiem chciałabym w tym roku to powtórzyć nie rujnując się do końca , ale jak będzie trzeba najwyżej wyciągnę ze stodoły wszystko do ostatniej rzeżuchyxD , co mi tam są dożynki jest zabawa :).
     
  8. dotas

    dotas Stały bywalec

    Pytanie do listy TOP. Czy wpłaty są sumowane z kolejnych kroków?
     
    grania., 3mimoza7 oraz .Basia410. lubią to.
  9. Montwa

    Montwa Moguł forum

    Wy tu wszyscy tylko o kolejnych miliardach wrzucanych do wora. ;)

    A może byście się tak pochwalili co dostaliście z Piccolaków? :)

    Bo ja na przykład kolejny raz dostałem super hiper megaśny zestaw - bajorko i miś.

    :pxD:cry:
     
  10. Marcinwin

    Marcinwin Moguł forum

    Ubrana :):):)
     
  11. Karakuliambro

    Karakuliambro Stary wyjadacz

    z 5 Piccolo dostałam: Bukiet kwiatów, Nieumarły skarb, Chomicza muchołapka, Inwazja robali i Cylinder Iluzjonisty.
     
  12. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Wiekszosc graczy z czolowki listy czeka na ostatnie 5 min by zaskoczyc konkurencje..Wegrom pewnie marzy sie znowu napis HUN;)
     
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    [​IMG]
     
  14. hapsak89

    hapsak89 Naśladowca mistrzów

    U mnie Chomicza muchołapka, Tańczący z liśćmi, Uczeń Ingrid i Święto świateł

    Tych Tańczących z liśćmi to u mnie na pęczki z piccolaków wyskakuje -.-
     
  15. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    No to się chwalę :p
    [​IMG]
     
  16. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Z Piccolo wypadło 1x zawodowiec, 1x cylinder, 2x tańczące i bajkowe źródło
     
  17. -georginia-

    -georginia- Chodząca legenda forum

    jeśli ktoś biorący udział w TOP- ie potrzebuje wsparcia z targu nr 2 poproszę sowę
    trzymam kciuki za wszystkich naszych topowiczów, powodzenia
     
  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    nie pamiętam,co mi z picolaka wyszło :( chyba kosiarz,bajkowe,wielozadaniowiec i opryskiwacz
    mam opryskiwaczy tyle:
    [​IMG] i zero pomysłu skąd wziąć tyle paszy,żeby poszaleć z 1 sek.zwierzem -.-
     
  19. suzi971976

    suzi971976 Mieszkaniec forum

    Witam , powiedzcie z swoich obserwacji jak to wygląda , czy bliżej końca eventu więcej jest wpłat ? Wrzuciłam dzisiaj parę owoców i to całkiem spoko wygląda :) Może bym do 500 dotarła i nie zrujnowała stodoły? Nie wiem czy ryzykować.
     
  20. incasent

    incasent Ambasador forum

    Tych owoców, to może być troszkę potrzebne na top 500 ;)
    Przejrzyj kilka stron wstecz tego wątku, są szacunki i zeszłoroczne tabelki. Ale do końca to i tak nikt nie wie ile farmerzy wrzucą :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.