zzizzie

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika zzizzie, 27 października 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Jak fajnie jest tu zajrzeć poczytać i pośmiać się,to co napisałyście bardzo mnie rozśmieszyło.Dziękuje
    Pozdrawiam.
    Miłego wieczoru. U Zuzy to chyba rano jest.
     
    gosiagosia60 i zzizzie lubią to.
  2. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Osobiście kocham wyłącznie Potwornego Misia 8)xD
    Ale ta najnowsza Parasolka (o 5 punktów gorsza od Naćkanych) też ładna w sumie.

    Z drugiej strony... większość tych itemów niewątpliwie wygląda paskudnie, dobrze, że mało co widać.
    Na ogół się nie gapię na itemy w tej grze, bo ich na polu nie trzymam - ale nie lubię takiej miniaturowej dziubaninki.
    I tak nic nie widać, tylko pstrokaciznę 8)

    Nie dodam kupki do pomysłów, bo mi przydzwonią przez łeb 8)xD
    Tzn władza przydzwoni, zresztą farmerzy pewnie też - tu mnóstwo ludzi traktuje grę tak poważnie, że się człek boi odezwać 8)


    Genialny pomysł xD
    Wieszaj w pomysłach, to ja kupkę dołożę ;)
    Aha, czy byłaby lista tych brzydkich, które by się wstawiało do magazynu...?
    Jeśli tak, to ja najpierw proponuję plebiscyt, taki TOP 10 najszpetniejszych itemów w grze 8)xD

    U mnie 9:37 ;)
    Już nie tak rano, od piątej na nogach jestem, chłopinie kawę szykowałam na tarasie xD
     
    grakula16, olgs3 oraz gosiagosia60 lubią to.
  3. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Zuzka, żeby zawiesić w pomysłach trzeba umieć to zrobić:cry:
    Za leciwa już jestem . Zasiać , zebrać to jeszcze potrafię.
     
  4. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    E tam leciwa ;)
    Ja też nie umiem wieszać pomysłów :(
    No i nie będzie magazynów na paskudne itemy, nie będzie itemu Dymiąca kupka :cry:

    ***

    A tak poza tym to na pewno każdy zna jakiegoś nastolatka (brr) z nosem w smartfonie (zwanym smarkfonem z uwagi na najbardziej entuzjastyczną grupę użytkowników).
    Oto jeden z najnowszych wiralnych filmików:


    Jak widać instagram trafia do wyjątkowo szerokich kręgów odbiorców xD
     
  5. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Kiedyś Cię czeka ta 90 ale najdłużej się 99 ciągnie
    Te nowe napaćkane itemy to brzydkie bardzo - na pewno u mnie miejsca nie zagrzeją
    Swoją drogą to uśmiałam się z tego co piszecie :) a taką dymiącą kupkę to bym sobie zapodała - nieletnia by nie odpuściła takiego "cacka" - chcę ;)
    "
     
  6. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No więc ja mam niby łysą farmę, ale niezupełnie.
    Gdyby była całkiem łysa, to ryzyko zerowe, że się level wbije.
    Ale na leśnej stoi sobie moje stadko nawozowców (kilkanaście sztuk), których nie zbieram bodajże od dwóch miesięcy (właśnie po to, żeby levelu nie wbić).
    I teraz jeśli nagle postanowię robić event (polegający np na wysianiu miliona rzeżuchy), to będę musiała okropnie uważać, żeby tych nawozowców nie dziabnąć kombajnem, jak dziabnę, to koniec - lvl 90 będzie.
    Więc wole już te szkaradzieństwa wyszarpywać od Nagniota, to przynajmniej niegroźne 8)xD

    Dymiąca kupka najśliczniej by wyglądała w wersji (hmm, jak to ująć...) ludzkiej, ale w sumie krowi placuszek też byłby niezły i pasowałby idealnie do farmy.
    Ech, no nie mam odwagi pomysłu zgłosić... mało kto tutaj potrafi się śmiać z gry 8)xD:cry:
     
  7. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Nie przesadzaj, ja potrafię się śmiać . Po tym ,że zmienili i kapuchą można siać tylko na głównej, to reakcja niektórych mnie rozbawiła.
    Nic nie planowałam i nie liczyłam( w życiu już dość się naliczyłam). Plany wyszły" na gorąco"xD
     
  8. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No wiem, że parę osób potrafi się śmiać ;)
    Ale właśnie - też sobie poczytałam te wyrazy oburzenia... i bo ja wiem, czy to jest aż tak zabawne - jak dla mnie to raczej co najmniej dziwne, że ktoś po takiej zmianie (wynikłej z pomyłki) wypisuje takie nadęte epistoły.
    Jednak te gumiaki potrafią uwierać - a jak gumiak uwiera, to się człek okropnie spina 8)xD
     
  9. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Ja sobie zaplanowałam i policzyłam i było to dla mnie trochę dziwne że góra 2 dni i po evencie.Dziwić się już przestałam na reakcje co niektórych tyle tego się czytało nawet szantaży że przywykłam.Lecę na dynamiczny fajnie się tam bawię.
     
  10. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    O tak, szantaże 8)
    Od tych skromnych ("bo jak nie, to rzucam grę") aż po zapowiedzi "pisania do centrali" (żeby ekipę pogonili).
    I do tego jeszcze prywatne koncepcje rekompensaty za te straty moralne i materialne ("maszyny na cały rok" i inne takie egzotyczne pomysły).
    Żenada, inaczej zwana żal.pl.
    Przykro się to czyta, że o przykurczach od facepalmu (tłumaczenie jest tam gdzieś wyżej) nie wspomnę 8)

    Dynamiczny, powiadasz.
    No cóż, fakt, trochę się udynamicznił ten dynamiczny, a już słabo to wyglądało... ale gdzie mu do tych dawnych dynamicznych, ech :cry:
    Jedno mi się podoba, i to bardzo - coraz więcej jest podarunków, ot tak sobie, dam bo mam w nadmiarze (albo i: dam, bo mam, a następne i tak mi się kiedyś zbiorą).
    Miłe to :)
     
  11. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Właśnie to jest moje 2 GT jak daję w prezencie i to miłe jest i fajne.Zuza długo tu nie zabawię bo mnie Tigre siedzi na ogonie, a muszę się przed nią chować.Dawne były wspaniałe,choć teraz też można zrobić by było wspaniale.Uciekam bo Tigre już tu zagląda.
     
  12. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A co ta tigre taka straszna, że trzeba przed nią zwiewać...?! o_OxD
    I tak cię dopadnie, jak ją znam, bez szans jesteś xD
     
  13. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    A dajemy sobie prezenty,które są tylko pewien czas prezentami,dopóki jedno drugiego nie złapie co szuka.
    Na razie ja jestem górą bo dałam prezent.
     
    tigre, gosiagosia60 oraz zzizzie lubią to.
  14. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Bry.Jakieś takie lepsze faktycznie to GT-może jeszcze wrócą dawne czasy....
     
    olgs3, grakula16 oraz zzizzie lubią to.
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No właśnie, bardziej - bo ja wiem - serdeczne, otwarte... hmm, uczciwsze.
    I pazerności jakby mniej (albo się lepiej ukrywa).
    Podoba mi się :)
     
    olgs3, grakula16 oraz gosiagosia60 lubią to.
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No mi też :) chociaż za wiele nie mam,to coś tam porozsyłałam,coś wymieniłam-jest ok :)
     
    olgs3 i grakula16 lubią to.
  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Atmosfera dużo lepsza jest, weselej jakoś :)
    Nie czytam za dużo, bo merytorycznie to jest nudnawe (z wyjątkiem akcji poszukiwania czegoś średnio potrzebnego, ale za to pamarańczowego - tigre się w tym specjalizuje), ale aż dziwne, że tak sympatycznie jest akurat w tym wątku ;)
     
    olgs3, grakula16 oraz gosiagosia60 lubią to.
  18. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Nie jest dziwne parę osób pokazało jak się dobrze bawić i jest ok.A że przy okazji fajne i potrzebne fanty można zdobyć to dodaje lepszego smaku.Jeszcze tak dobrze na farmie się nie bawiłam.
     
  19. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Oj dziewczyny bo jak się fajna ekipa trafi to wątek się rozkręca i jak ludki zobaczą, że można to też się wkręcają ;) nawet sąsiad mi napisał, że jak zobaczył co wyrabiamy to mu się też zachciało tak bo dawanie fajne jest :)
    Olu kto tam w końcu komu teraz bo się pogubiłam?..... a te tam z motyli doleciały? bo po nocy to ja klikam dziwnie i wczoraj posłałam coś w eter - ale uczciwy farmer dał znać, że chyba nie tu - inaczej bym nie załapała- za dużo się działo :) i ciągle kogoś śledzić trzeba było :)
    Zuza a Ty jak zawsze niezawodna jesteś.... skąd Ty wygrzebujesz dobra jak nie grasz i puste pola masz...no skąd?!
     
    olgs3, grakula16 oraz zzizzie lubią to.
  20. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ale już dawno się nie trafiła taka fajna ekipa rozkręcaczy wątku, chylę czoła :)

    Ja te dobra głównie kupuję, w każdym razie ostatnio, kiedy grać przestałam - inni kupują maszyny, nawozy, imprezówki, tajemniczości, super papu do oaz itd (nazywa się to: "gram za darmo"), a ja kupuję tylko to, co się może przydać na prezent albo da się zamienić na coś poszukiwanego przez Przyjaciół.
    Kto wydaje więcej - nie mnie oceniać ;)
    Zresztą i tak muszę florki kupować, żeby mi termometr nie spadał - po zakupie od razu robi się zieloniutki xD

    Aha, no i jeszcze mam realną kumpelę, która mnie wciągnęła w grę - kobita gra wieloma farmami (ma zdrowie), a wobec mnie ma dość poważny (realny) dług wdzięczności, którego staram się zbyt często nie dyskontować... ale jak się trafi G&T i ktoś baardzo czegoś potrzebuje, no to molestuję tę kumpelę, aż się rozstanie z tym potrzebnym fantem.
    W przyszłym roku ten jej dług wdzięczności znowu wzrośnie 8)
    Ale nie wiem, czy ja na farmie wytrzymam xD
     
    tigre, gosiagosia60 oraz grakula16 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.