zzizzie

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika zzizzie, 27 października 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum


    [​IMG]


    Spełnienia marzeń, które się nie zdążyły spełnić,
    Dużo zdrowia, bo będzie bardzo potrzebne,
    :inlove:Obyśmy się w tym samym gronie mogli tu spotkać za rok:inlove:
     
  2. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    xDxDxD
    Skąd to jest, bo zapomniałam...? xDxDxD

    Aha, sugerujesz, że powinnam gdzieś tu ustawić tzw bramkarza, żeby krawaty sprawdzał (czy nie na gumce)...?
    Dobra, casting niniejszym ogłaszam 8)xD

    ***
    Mam nowiusie info o tym, jakie straszne rzeczy robi szczepionka 8)

    Otóż podobno kobietom rośnie zarost.
    Wiecie, sumiaste wąsy i długa zmierzwiona broda (zapewne z wiekiem siwiejąca).
    Niniejszym zakładam ZBB czyli Związek Bab Brodatych, proszę stosownie zaszczepione kandydatki na członkinie o zgłaszanie się, kiedy tylko broda osiągnie jakąś ambitniejszą długość.
    Aha, siwa nie musi być - cierpliwie poczekamy, razem łatwiej.

    Ale to nie wszystko.
    Skóra złazi.
    Z podeszew stóp tak złazi.
    To jest akurat historyjka śliczna, więc ją opiszę w skrócie.
    Pani, której ta skóra zlazła, brała udział jako wolontariuszka w testach szczepionki (chyba tej Pfizera, nie pamiętam, a nie chce mi się sprawdzać).
    No i patrzcie państwo, teraz biedna kobita chodzić nie może przez te otwarte rany,
    Więc żeby zdobyć drobne grosiki na suchy chlebek z margarynką, założyła sobie konto na takiej stronce, gdzie można (z różnym skutkiem) przekonywać ludzi, żeby nas dofinansowali.
    Temat chwytliwy, więc pani dość znacznie się wzbogaciła.
    Cóż, niestety admini stronki zablokowali jej konto, za oszustwo.
    Mianowicie przejęty sprawą producent szczepionki natychmiast wstrzymał konkretną edycję testów, w której uczestniczyła owa pani, po czym posprawdzał co się dało.
    No i słabo wyszło, pani owszem brała udział w teście, tyle że była w grupie kontrolnej.
    A jakoś nikt dotąd nie zauważył, żeby podana domięśniowo niewielka ilość roztworu soli fizjologicznej powodowała tak dramatyczne okaleczenia.

    Z tym, że oczywiście najcenniejsze są opinie tzw wielkich tego świata.
    Jest mianowicie taki pan Bolsonaro, skądinąd prezydent Brazylii.
    Otóż ten pan oficjalnie zapowiedział, że nie zamierza się zaszczepić.
    Cytuję orędzie pana Bolsonaro do narodu:
    "Mamy z Pfizerem jasną umowę: rząd nie odpowiada za żadne skutki uboczne. To wasza sprawa, możecie się zaszczepić, jeśli chcecie zmienić się w krokodyle."
    Serio.
    Krokodyle.
    No to już naprawdę nie wiadomo: śmiać się czy płakać.
    Niniejszym pozdrawiam także pozostałych antyszczepionkowców 8)xDxDxD

    Dziękuję, Małgosiu :inlove:

    2020 to był wyjątkowo wredny rok.
    Z radością pomacham mu na pożegnanie środkowymi palcami 8)
    Wy też...? xDxDxD
     
  3. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Zuzka krokodyle przynajmniej mają grubą skórę. Inna sprawa,że musielibyśmy się ukrywać,żeby nas na torebki i buty nie przerobili..
    Ale,że zaczniemy jaja składać? Czy robić sobie jaja?
    Cytat z "Misia" był.Jakoś obecna sytuacja mocno kojarzy mi się z Bareją:p
     
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    [​IMG]
     
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Teoretycznie to ja "Misia" nigdy nie lubiłam.
    Ale fakt, prorocze to dzieło.
    No i cytaty z "Misia" jak widać trafiają nawet do antyfanów... zresztą świetne są :inlove:xD

    Kurcze z tymi jajami to trudna sprawa.
    Chyba trzeba jakieś expose wystosować do pana Bolsonaro, podrzuciłby więcej szczegółów 8)xD
    (A tak serio: prezydent wielkiego kraju, który w czasach pandemii głosi takie rewelacje, powinien spaść ze stołka z prędkością światła.)
     
  6. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Na nowy rok życzę
    - Zdrowia, bo jest bezcenne. Bezcenna jest również rodzina, więc i zrozumienia, cierpliwości oraz bliskości najważniejszych dla Was osób - szczególnie w trudnych chwilach.
     
  7. bona53

    bona53 Mistrz forum

    Tego to już nie wytrzymałam hahahaha mistrzostwo świata hahaha...
    Muszę sobie krawat sprawić w związku z tą kontrolą bramkarzy.
     
  8. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Szczęśliwego nowego roku życzę Zuzi i jej Gościom!
    [​IMG]
     
  9. bona53

    bona53 Mistrz forum

    Zizie i wszystkim odwiedzającym Jej strone SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2021 ROKU
     
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry wieczorowe :) No to dla gospodyni i wszystkich gości
    [​IMG]
     
  11. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Szczęślwego Nowego Roku !!!!
    Oby był duzo spokojniejszy niż poprzedni :)
     
  12. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    kandydat juz jest...xD
    [ciach]
    Męczący skecz usunęłam ze względu na nasz Regulamin.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 31 grudnia 2020
  13. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Dziękuję :inlove::inlove::inlove:
    Tak sobie myślę, że 2021 będzie lepszy, bo trudno sobie wyobrazić coś jeszcze gorszego od 2020 8)
    Więc niech będzie możliwie jak najlepszy, dla was, dla waszych bliskich, dla... tak kosmopolitycznie - dla świata :)

    Sylwester w domu to - wydawałoby się - komfort, o jakim marzyłam.
    A gdzie tam, trzeba się będzie ubrać jak szczur na otwarcie kanału :cry:
    Ale co tam, przetrzymam jakoś 8)

    ***
    Nie chcę was straszyć, ale szczepionka zmienia nam DNA w RNA 8)
    Warto sprawdzić te skróty, bo one dowodzą niezmierzonej wiedzy i inteligencji autora tej konkretnej kosmicznej bzdury.
    Niestety brak info, czy szczepionka za jednym zamachem zmienia też RNA w DNA 8)

    ***
    Do zobaczenia na rok, ludziska :inlove:
     
  14. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

  15. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Jak tam u was ? sylwestrowo? u mnie jak najbardziej :ppiżamka ,kapcioszki i lapek- nie cierpię sylwestrowych imprezek więc mi bardzo pasuje :pxD:cry:
    Wszystkim Wam życzę w Nowym Roku dużo zdrowia, samych radosnych chwil i spełnienia wszelkich marzeń. Oby 2021 rok przyniósł nam trochę wytchnienia po tym koszmarnym 2020roku.:inlove:
     
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Bry noworocznie.U mnie koszmar-od 19-tej do 2-giej w nocy walili fajerwerkami a Lusia już sama nie wiedziała czy ma być w domu w najczarniejszym kącie czy lecieć na dwór i tam schronienia szukać :cry:Biedna,w przysiadzie cały czas chodziła...>:(A poza tym spokojnie,też w piżamce ...
    Zrobiłam mroczne dla Piccolo :wuerg: Genialny wielozadaniowiec i...magiczne -.- Już się więcej dla takich"kotów w worku"nie wysilam...:cry:
     
  17. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    A moje dziewczyny jakoś niewzruszone były strzelaniną . Z tym , że u nas nie trwało to zbyt długo. 00.30 już był spokój . Pieseły o 22 na spacerze bawiły się normalnie -fakt , że nie spuszczałam ze smyczy dla bezpieczeństwa. A o północy razem przytulone na łóżku leżały. Bardziej były zdziwione niz przerażone. A kot siedział w oknie. Trochę może się bał ale z zaciekawieniem patrzył co się dzieje.

    Wielozadaniowiec jest fajny 8) Magiczne już mniej :pxD:cry:
     
  18. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Niech Nowy Rok przyniesie Ci radość, miłość, pomyślność i spełnienie Wszystkich marzeń,
    a gdy się one już Spełnią niech dorzuci garść nowych Marzeń,
    bo tylko one nadają życiu sens! W Nowym Roku wielu szczęśliwych tylko chwil...
    Szczęścia w domu i wszędzie, gdzie będziesz.

    [​IMG]
     
  19. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Właśnie zakończyłam ostatni sezon "Supernatural" To chyba ta muzyka Dire Straits spowodowała łzy...
    A teraz oglądam na netflixie taki film ."Giń,2020" I tak się zastanawiam czy gospodyni go już widziała:)
    Ogólnie,póki co-polecam:pxD:cry::eek:
     
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    A ja skończyłam Anię z Zielonego Wzgórza-Ania,nie Anna..:p Powtórka z lat dzieciństwa xD:cry:xD A może dziecinnieję?o_O:p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.