zzizzie

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika zzizzie, 21 sierpnia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    TVN świetnie się nadaje do nagłaśniania pojedynczych skandali, dobrze się stało, że ktoś ich zwabił.
    Co nie zmienia faktu, że problem trwa nadal i ma się całkiem nieźle.

    Triss, focia cudna :inlove:
    I proszę, jak się te miny Castiela i Deana różnią ;)
    W najnowszym odcinku dużo Deana i powrót Roweny.
    Mniam xD
     
  2. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Dean jest po prostu klasycznie zniesmaczony, a Castiel zaskoczony, że coś o czym właśnie wyczytał można w ogóle robić xD:p:p

    A tak poza tym, to czytam właśnie artykuł o nowej aplikacji, która się niedługo ma pojawić "Hater". Ma działać na podobnej zasadzie co typowe apki portali randkowych, tindery itp. tylko zamiast łączyć ludzi o tych samych zainteresowaniach i ogólnie podobieństwach... ma łączyć ludzi, którzy nienawidzą tych samych rzeczy xD:cry: etycznie brzmi słabo, ale osobiście mam wrażenie, że takie dobieranie może na prawdę być trafniejsze niż to na zasadzie podobieństw xD
     
    gocha0201 i zzizzie lubią to.
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Pamiętam taki odcinek, kiedy Cass trafił na filmy... hmm... instruktażowe.
    Bardzo go zaciekawiły 8)xD

    Ten Hater to już od dłuższego czasu istnieje, pewnie wchodzi polska wersja.
    Nie szukam partnera, więc średnio mnie to interesuje... ale pomysł zacny, nic tak nie jednoczy jak wspólny wróg xD
     
  4. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Pamiętam ten odcinek :p zaciekawiły to dobre słowo :p dla kontrastu pamiętam też odcinek gdzie Cas był swoistym guru w tym temacie xD:cry::cry:
     
    gocha0201 i zzizzie lubią to.
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Kurcze no, przecież nie chcę z forum wylecieć za inny dobór słów xD
    Już mi Conchita wystarczy na razie xD

    A ten odcinek, gdzie Cas był guru, też oczywiście pamiętam xD
     
    gocha0201 i TrissMerigold. lubią to.
  6. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Ja SPN i Deana zdradzam aktualnie z Tomem Hardy w Taboo (z polecenia mod Yasminy), ogólnie zauważyłam, że ostatnio mam jakieś parcie na brytyjskich aktorów. Nawet sobie z tego nie zdawałam sprawy, ale mi wpadł w ręce jakiś ranking, właśnie brytyjczyków i jak tak przeleciałam nazwiska, to się okazało, że większość moich ostatnio ulubionych to Brytole :D
     
    gocha0201 i zzizzie lubią to.
  7. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ja za Brytolami nie przepadam, ten ich angielski nie nadaje się do słuchania 8)
    No i ogólnie to ja nie znoszę seriali xD
     
    gocha0201 i TrissMerigold. lubią to.
  8. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Ja właśnie lubię ten angielski :p może za mało osłuchana z amerykańskim jestem, więc odczucia mam mniej zepsute xDxD chociaż te sitcomy w stylu Friends, albo How I meet your mother troche mnie skrzywdziły xD:cry:
     
    gocha0201 i zzizzie lubią to.
  9. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ja właściwie od wieków (no, prawie) znam ten amerykański, filmy i jakieś tam kontakty.
    Pamiętam, że jak zaczęłam oglądać Doctor Who, to ani słowa nie mogłam zrozumieć z tego ich języka xD
    Ale później Doctor Who bokiem mi wyszedł, bo aktorzy mi przestali odpowiadać... no to się przesiadłam na SPN, a inne serialowe produkcje mogą dla mnie nie istnieć.
    No, jeszcze te Netflixowe Stranger Things - ale tam przynajmniej od razu wieszają cały sezon, więc się ogląda jak baardzo długi film.

    Halo, Władzo... zbrodnię popełniam z premedytacją 8)
    Piszę mianowicie post pod postem i czynię to z pełną świadomością 8)
    Za info, gdzie można poćwiczyć łączenie postów, z góry dziękuję, umiem łączyć xD

    Ale mam fajną focię i chciałam ją tu powiesić dla kontrastu, bo widzę, że wszędzie już ruszają koszmarne walentynki...
    ... a jeśli będę edytować poprzedni post, to śladu po tej edycji nie będzie na liście wątków i nikt foci nie zobaczy.
    Więc trzeba sobie jakoś radzić, nielegalnie.
    Straszna jestem, bo nawet nie przepraszam 8)xD

    Ewentualnie, jeśli za premedytację dostanę po krzyżach, focię powieszę, jak wrócę z karceru xD

    Posty połączyłam.
    BA_Czerwona
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 13 lutego 2017
  10. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    A wystarczyło post skopiować, usunąć, napisać nowy.
    Upominam tym razem słownie i z premedytacją posty łączę.
     
    ankagdw i zzizzie lubią to.
  11. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    O, serio...?
    Wow, na to nie wpadłam xD
    To już będę wiedziała na przyszłość :)
    Dzięki za łagodność, Władzo Szanowna ;)

    A ta panienka:

    [​IMG]
    ... jest do adopcji.
    Potraficie się oprzeć...? :inlove:
     
  12. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Panienka śliczna, ale muszę się oprzeć, z kilku kudłatych powodów których zdjęcia już tu zamieszczałam :p chociaż ja bym je wszystkie chętnie przygarnęła, ale resztki rozumu mi się kołatają po czaszce jeszcze :p

    A co do postów, to nie można tak po prostu usunąć! Wtedy się traci cenne lajki xD:cry:
     
  13. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Fakt, utrata lajków to coś, na co normalny użytkownik tego forum nie może sobie pozwolić ;)

    Ja też najchętniej przygarnęłabym wszystkie panienki, nawet te mniej śliczne, a dodatkowo wszystkich facetów, nawet tych pokracznych (żeby nie było: o psach mowa oczywiście). Ale chwilowo nie bardzo mi się dodatkowy lokator mieści w programie, bo właśnie się zastanawiam, co dalej... i na trzy dostępne opcje dwie wymagają transportu Gordona. Transport dwóch psów chyba jednak mnie przerasta. No więc też mi się te resztki rozumu aktywowały... ale focię panienki wieszam, bo przecudna i zasługuje na dobry dom.

    Przy okazji, widzieliście już nowy Psi Sucharek...?

    [​IMG]
     
  14. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Macie po lajku i nie usuwajcie postów xD
     
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Taa, i narażajcie się na sankcje 8)
    Nikt tu niczego nie pisał, bo widać ciekawsze opcje były, a ja chciałam tobie Zgredziu panienkę wcisnąć na walentynki... no to musiałam zbrodnię popełnić, bo nie wiedziałam, że można usunąć i przywrócić.
    Dla panienki to już bym nawet zrezygnowała z tych lajków xD
     
    gocha0201 i TrissMerigold. lubią to.
  16. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dziękuję za pamięć. Profilaktycznie jutro nie wchodzę na forum, bo strach myśleć, co będzie się działo w innych wątkach :D
     
  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No co, panienka piękna przecież :inlove:
    A jaki masz stan inwentarza...?
    Ile psów, kotów, rybek, królików...
    ... nie na farmie, nie na farmie 8)
     
    gocha0201, ankagdw oraz TrissMerigold. lubią to.
  18. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Ja w chwili dziwnej słabości założyłam wątek w klubach, więc przez te ostatnie dni musiałam tam głównie koczować, bo mi się cały gwiazdozbiór zleciał, a z nimi to wiesz, że nigdy nie wiadomo xD:cry:

    A co do jutra, to uroczyście oświadczam, że przytaszczę Ci tu sama "tymi ręcami" najsłodszą różową grafikę, jaką znajdę w internetach xD:cry: Zgredzie, twój wątek też wiem gdzie jest xD
     
  19. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No za co, ja się pytam, za co?! :cry:
    Ta różowa grafika, za co...?
    Widziałam twój wątek, ale nadmiar gwiazd mnie wystraszył, wiesz, że ja nieśmiała istotka jestem 8)
    No a teraz to już pewnie nie zajrzę z dodatkowych powodów, które tu przemilczę 8)xD
    W każdym razie wyrazy uznania standardowo przekazuję za pomysł (cudny), reszta to już nie twoja wina xD
     
    gocha0201 i ankagdw lubią to.
  20. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Licząc wszystkie Rogasie z rodziny Roztoczy, to będą tego setki tysięcy jeżeli nie miliony ;)
     
    gocha0201, ankagdw oraz zzizzie lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.