zzizzie

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika zzizzie, 21 sierpnia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    a..a..ale jak? Nie... to by rodziło poważną obawę, że są duże szanse, że nie dożyjemy finału o_O
     
  2. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Małe przypomnienie tylko, bo padam na pysk:

    [​IMG]
    Po naszemu to znaczy czwartek 26 stycznia, czyli w piątek 27 raniutko będzie do zassania.
    Mam też focię z gatunku ponurych, ale to już następnym razem was dosmucę 8)xD
     
    gocha0201, AnnDżelina oraz ankagdw lubią to.
  3. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    hejka:)
    Dzieki Ci dobra kobieto za info o 13 sezonie :inlove:
    kurcze dlugo trzeba czekac na ten nowy odcinek :cry:
    myslalam,ze to juz niebawem a to jeszcze tyle czasu :oops: litosci nie maja :cry:

    edit:
    https://www.facebook.com/815127041911308/videos/1187676364656372/?hc_ref=NEWSFEED

    xDxD:cry::cry::cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 10 stycznia 2017
    gocha0201 i zzizzie lubią to.
  4. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Genialny ten filmik xDxDxD
    Zawstydzone psy to piękny widok xDxDxD

    A co do sezonu, to też mnie ucieszyła ta info... i też się obawiam, że na trzynastce się skończy, bo pasuje ta trzynastka.
    No, ale myślał człowiek, że się skończy na Chucku z Amarą i się nie skończyło, więc wszystko przed nami.

    666 to mógłby być numer odcinka, nie sezonu - tyle to jeszcze mamy szansę dożyć (pod warunkiem przesadnie zdrowego trybu życia oczywiście).

    Obiecana focia ponura:

    [​IMG]
    Pierwszy od lewej jest Zeppelin... wykapany Zeppelin, nie...? 8)
    Jedyna pociecha, że Jensen ma jakieś takie czarne te oczy 8)
     
  5. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    przyznasz,ze robotny chlopak 8)3 w sumie a 2 za jednym no hmmm.... za jednym zamachem ,ze tak to ujme regulaminowo8)xD:cry::cry:nawet mi wyszlo regulaminowo , nie?postepy sie robi 8)xD:cry::cry:
    oczy fantastico , czarne-demoniczne :inlove:lubie demoniczne xD:cry::cry:
    generalnie takie ponure te zdjecie ,ze az kolory pouciekały xD:cry::p
     
  6. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Zdjęcie przyciemnione chyba ;)
    No i właśnie, z czego tu się cieszyć, to i kolory niepotrzebne 8)
    A Sam będzie miał trzecie w lutym bodajże... na sztuki produkuje 8)
     
  7. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    pojedynczo?kurcze to sie chlopina napracuje...zmudna robota xDxD:cry::cry:ciekawe do ilu sztuk dojda i ktory wiecej:p
    narazie Jensen prowadzi 3 sztuki przy dwoch podejsciach :cry:xD:cry::cry:
     
    gocha0201, zzizzie oraz grakula16 lubią to.
  8. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    tą fote czarno białą na jakimś funpagu na fb widziałam, to pierwsze co mi przyszło do głowy, to że fanki żałobę ogłosiły xD:cry:
     
  9. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No dobra, to uratuję ten wątek przed spadnięciem z pierwszej strony działu ;)
    Wiem, to moja wina, bo wszyscy wiedzą, że źle znoszę słit focie powitalne i pożegnalne 8)xD

    Fota prosto z Jensenowego instagrama... pewnie sam delikwent uznał, że fanki będą wolały ciemniejszą tonację ;)

    A pytanko takie mam: może ktoś chce adoptować Szamana...?

    [​IMG]
    Szaman wrócił z wyjątkowo nieudanej adopcji... przez parę miesięcy reagował agresją na każdego człowieka, który zbliżał się do jego boksu.
    Ten chłopak na zdjęciu to wolontariusz z podwarszawskiego Celestynowa - dzięki niemu ponowna socjalizacja Szamana zakończyła się pełnym sukcesem.
    Piękne zwierzę, ten Szaman, nie...?
     
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Tak bez związku z powyższym:

    Czy zwrot "nigdy nie ma" jest tożsamy ze zwrotem "zawsze jest" ?

    Tak mnie coś naszło.
     
    gocha0201, zzizzie oraz Kasialka lubią to.
  11. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    xDxDxD
    Aż poszłam poczytać o tym podwójnym przeczeniu xD
    Zerknij sobie na szczątkowy wprawdzie i niezbyt jasny (dla niefachowca) artykulik na wiki (prawo podwójnej negacji).
    Na języki słowiańskie nie ma mocnych i nawet rachunek zdań (brr) musi się poddać xD
     
    gocha0201 i hlnrys lubią to.
  12. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Poczytałem.
    Wyszło mi tak:
    Założenie słuszne, tylko z małym dopiskiem: nie dot. j. polskiego.

    PS

    Nawet się nie spodziewałem, ze istnieje takie prawo.
     
    Ostatnie edytowanie: 13 stycznia 2017
    gocha0201 i zzizzie lubią to.
  13. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    A ja bez związku z czymkolwiek przyniosłam pieseły w śniegu zamiast ciasteczka :D Dzień dobry :)

     
    zzizzie lubi to.
  14. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No mówię, języki słowiańskie nie poddają się żadnym regułom.
    Tzn owszem, reguły istnieją... ale chyba tylko po to, żeby można było stworzyć kilometrowe listy wyjątków od tych reguł.
    No a polska język to wiadomo - wyjątkowo trudna język jest 8)xD
    Aha, ja też nie wiedziałam o istnieniu tego prawa... człek się uczy przez całe życie (po czym głupi umiera) ;)

    Jakie piękne xDxDxD
    Psy w ogóle lubią śnieg (dopóki im łapy nie zmarzną) - ale takie podróże pod śniegiem to absolutne cudo xD

    Tak sobie myślę, że Gordon chyba by tak lubił, ale nie trafił jeszcze na odpowiednio grubą warstwę śniegu. W każdym razie jak widzi solidniejszą zaspę, to wpycha w nią głowę i dmucha xD
     
  15. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    kiedy to fota mojej psiny...no wypisz wymaluj...:inlove::(:cry:
     
    gocha0201 i zzizzie lubią to.
  16. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Skoro tak bezzwiązkowo dzisiaj, to nie będę się wyłamywał ;)

    W ubiegły weekend byłem u znajomych. Są mocno kociaci (sztuk 7) i sporo mniej dzieciaci (1 chłopiec x 1,5 roku). Jeden z kotów znalazł nowego niewolnika do miziania za uchem, wdrapał mi się na kolana, zmrużył oczy i cichutko mruczał. Młody, ciekawy świata obywatel spokojnie podszedł do kota, przyjrzał mu się dokładnie i bez żadnego ostrzeżenia dziabnął czworonoga palcem prosto w nos :D
    Reakcja kota - bezcenna. Gwałtownie otworzył oczy, otrząsnął się jak ktoś wyrwany ze snu, wyprężył grzbiet i dopiero po ułamku sekundy odskoczył do tyłu wydając przy tym dźwięk, którego by się raniony tygrys nie powstydził. Patrząc z boku wyglądało to przekomicznie, aczkolwiek kot miał chyba nieco inne zdanie na ten temat, bo do końca spotkania bacznie obserwował młodego i trzymał się bezpiecznej odległości od jego krótkich jeszcze rąk xD
     
  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Biedne koty 8)
    Biorąc pod uwagę przesadnie wydłużony proces produkcji człowieka w miarę myślącego, przed nimi sporo niewesołych lat 8)
     
  18. igraszka

    igraszka Koneser forum

    Bez obawy ,koty mają swoją kocią mądrość ,widząc zagrożenie ,będą go unikały ,mały nie ma szans ,to raz. Po drugie ,skoro rodzice są prawdziwie wielkimi ,sądząc po ilości kociej gromadki, miłośnikami tychże zwierząt , istnieje całkiem duże prawdopodobieństwo ,ze malec prędzej nauczy się pokojowo współegzystować z kociarstwem niż swobodnie mówić.
     
    gocha0201, Peonia oraz zzizzie lubią to.
  19. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Fakt, koty to zwierzęta z charakterem (żeby nie powiedzieć: charakterkiem).
    Ale odnoszę wrażenie, że najbardziej na świecie cenią sobie święty spokój, a intensywnie się rozwijające słodkie maleństwo to zaprzeczenie świętego spokoju.
    Więc nadal współczuję tym kotom ;)
     
  20. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek !
    Koty to mądre zwierzęta - synowej Mama ma kota - na widok naszej wspólnej wnusi - 2,5 tocznej chowa się w najciemniejszy kąt
    i wychodzi dopiero jak mała idzie do domu .
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.