Sugestie ZZIZZIE na moderatora

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika juliuszka, 30 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

A może by tak: MOD_Zzizzie ?

  1. TAK !

    32,8%
  2. Jak najbardziej !

    18,5%
  3. Fajnie by było

    7,6%
  4. Jeszcze przemyślę...

    41,2%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Raz jeszcze chcę wyraźnie zaznaczyć, że opcja przyłączenia się do grona funkcjonującej moderacji nie znaczy "dożywotnio".

    Zzizzie ! Tydzień, może dwa !
    Pokaż swoje zdolności ! (widzę i wiem, że potrafisz !)
    Tym całym bałaganem ze szkoleniem, to się nie bój - być może wyślą Cię na koszt BP na szkolenie w Zakopcu (?)
    Potem będzie nieco trudniej, bo po górach trza się pałętać... Za to wieczorem ... pyszna herbatka w góralskim towarzystwie...
    (i z dopalaczem). Do snu przykrycie z baraniej skóry, na śniadanie same smakołyki.
    Na pożegnanie podobno grają Golcowie razem z tatką ! A Trebunie Tutki im rytm wybijają ;)

    (ach te wspomnienia)
     
  2. Krzychu2907

    Krzychu2907 Baron forum

    Szkoda, że tylko raz polubić mogęxD
     
  3. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Eeeee :p Mundurek ma wykrochmalony kołnierzyk chyba...(czytaj:regulamin)xDTroszkę jednak uwiera pod szyją ;)
     
    zzizzie i akinomrd lubią to.
  4. Krzychu2907

    Krzychu2907 Baron forum

    Hmmm, ten kołnierzyk nijak nie przeszkadza w wygłupach:D
     
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Nie zniknę ;)
    Tzn kiedyś na pewno zniknę, jak mi się znudzi ;)
    Nie jestem zbyt stała w uczuciach, przyznaję - ale z drugiej strony niełatwo mnie wystraszyć ;)

    Po ciemnej stronie mocy nie ma wygłupów 8)
    Jest tylko boskość... ale nie mam złudzeń: nie moja boskość 8)
    Zresztą mnie to nawet na boskości (oraz na bliskości boskości) nie zależy xD
    Bawię się... lepsza zabawa na forum, niż maniakalne sianie sałaty (albo nawet cebuli) ;)
     
    akinomrd i gosiagosia60 lubią to.
  6. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    juliuszka i tutaj Cię może zaskoczę,ale Golec uorkiestra ma tyle wspólnego z Zakopcem ile ja z Madagaskarem
    Trebunie i owszem,ale oni ostatnio bardziej w kierunku rapu gęśle stroją ;)
    Co do gościny,chętnie przygarnę.Wprawdzie nie centrum Zakopanego,ale 5 km od i to z pięknym widokiem na Tatry.Barania skóra też się znajdzie tylko jeden warunek.Zzizzi zostaje z tej strony barykadyxD:cry:
     
  7. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    O tych grajkach, to ja tylko z widoku businessu piszę... (wszędzie się pchają, bo pieniądze mają).
    Przynajmniej fajnie w ucho wpada (kwestia gustu).

    To ja ze swojej strony zapraszam do Szczecina (niektórzy twierdzą, że nad morzem ;))

    EDIT:

    ZZIZZIE ! Nie daj się prosić ! Chociaż na chwilkę pomoderuj !
     
    zzizzie lubi to.
  8. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Kurcze ja to nawet nie mam pod ręką żadnej atrakcji, żeby ludzi zaprosić...
    ... może ten wyplatany stadion narodowy się nada...?
    Podobno jeszcze tam nie zrobili wschodniego targu 8)
     
    -mala159- i gosiagosia60 lubią to.
  9. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    A niech stracę xD
    ZZizzie dorzucam kulig,prawdziwą kapelę oraz niekrochmaloną pościelxD
    NIe gryzie,nie uwiera,sama rozkosz:inlove:
     
    zzizzie lubi to.
  10. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    A przejazd pierwszą w kraju linią metra ? (ooops - to tam ?)
     
    zzizzie lubi to.
  11. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Podobno niedługo będzie druga w kraju linia metra, w tym samym miejscu tylko pod kątem prostym (rozumiem, że w płaszczyźnie poziomej) 8)
    Ale jakoś nie wpadłabym na to, żeby kogokolwiek do metra zapraszać xDxDxD
     
    akinomrd lubi to.
  12. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    To ja się jednak przełamię i zapraszam Cię do Szczecina - hotel Radisson ! Pojeździmy sobie ruchomymi schodami ;)

    PS. No nie daj się tyle prosić ! Moderuj !
     
    Krzychu2907 i zzizzie lubią to.
  13. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    No dobra,koniec przekupstwa:oops: idę i ja w objęcia Morfeusza,bo na mojego starego nie ma co liczyć>:(chrapie aż się tynk z sufitu trzepie
    Poczytam rano listę i pomyślę co dorzucić ;)
    zzizzi mam nadzieję,że jak rano otworzę ślepia to będziesz nadal w cywilnych szatkach ;)

    Edit-o nie.W zakopcu też mamy ruchome schody zresztą jedyne w mieście i to gdzie w CCC,ale za to czyje uuuu długa historia;)
     
    gosiagosia60 i zzizzie lubią to.
  14. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Wow, ruchome schody kocham xD
    Ale tak w górę i dół i potem w górę i w dół i znowu, ok...? xD

    Jasne, że będę cywilna i niezrzeszona ;)
    Chyba bez szkolenia nie można wejść do struktur...?
    A ja się przeszkolić nie dam 8)
     
    gosiagosia60 i akinomrd lubią to.
  15. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    I tak trzymaj,bo kto jak kto,ale Ty potrafisz delikatnie i w pięknym stylu wkładać kij w mrowisko;)
    Tak na marginesie Twój styl pisania i lekkość pióra,kojarzy mi się z moją ulubioną polską pisarką Joanną Chmielewską
    To samo poczucie humoru :)
    A pomagać graczom można z jednej i z drugiej strony;)
    Pamiętam jak mnie szkoliłaś w skrzatach dawno,dawno temu;)

    No,napiszcie mi sio,bo nos już mam na klawiaturze:oops::eek:
     
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Na Chmielewskiej uczyłam się czytać... i pisać, co ogromnie drażniło mojego tatusia-profesjonalistę xD
    Umieszczanie kijaszka w mrowisku bywa zabawne... chociaż też się potrafi znudzić, jak wszystko ;)

    Moja wiedza o skrzatach jest boleśnie bliska zeru - czyżbym wykazała się skrajną arogancją...? Oczywiście nil humanum (czyli nic, co ludzkie... nie jest mi obce), ale staram się ograniczać demonstrowanie tych bardziej paskudnych cech mojej mrocznej osobowości. Więc przepraszam za szkolenie (którego sobie zresztą nie przypominam).
    Aha: ja to ja, nie jakiś duch z czyjejś przeszłości 8)

    Nie napiszę "sio" 8)
    Ojej, napisałam :(
     
  17. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    no Magiczna wcześnie chodzi spać, kiedy musi rano wstać :p
    No pewnie, że i pielucha się zmieści, zawsze też można zamienić na wersję dla Panów :D

    I w końcu są jacyś chętni? Na czym to stanęło? :)
     
    akinomrd lubi to.
  18. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    myślę, że wszyscy chętni są już w Ekipie :p
    a zzizzie nie da się przeszkolić i chwała jej za to ;)
     
  19. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Czemu, o czemu, ten pomysł (Zzizzie na moderatora) nie pojawił się wcześniej? Przecież to dla niej wymarzona fucha :) Na godzinę (lub nawet mniej), bo potem pewnie zrezygnuje z powodu ograniczenia możliwości wypowiedzi xD
     
    Krzychu2907 lubi to.
  20. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    To niezupełnie tak - gdybym w to weszła (bez sensu), to stawałabym na głowie, żeby solidnie pełnić obowiązki tak długo, jak długo by mnie chcieli w tej ekipie. Wbrew pozorom w takich sytuacjach bywam raczej odpowiedzialna. Między innymi dlatego w to nie wejdę.
    A co do ograniczenia możliwości wypowiedzi, mam świadomość takich ograniczeń - i to jest kolejny powód, dla którego pomysł (oraz wątek) uważam za zabawę - świetną, ale jednak tylko zabawę.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.