Sugestie ZZIZZIE na moderatora

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika juliuszka, 30 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

A może by tak: MOD_Zzizzie ?

  1. TAK !

    32,8%
  2. Jak najbardziej !

    18,5%
  3. Fajnie by było

    7,6%
  4. Jeszcze przemyślę...

    41,2%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. amdep

    amdep Moguł forum

    To początek tego tu wątku.

    A potem:
    Zdumiewający brak konsekwencji, czy dwie różne osoby?
     
  2. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    moim zdaniem Zzizzie jest osoba ktora bardzo dobrze zna sie na grze a jej posty wysmiewajace co niektore rzeczy wynikaja z tego ,ze potrafi spojrzec obiektywnie na cala gre i krytykuje to na swoj sposob fakt czasami przesadza urazajac tym co niektorych ale moim zdaniem taki kubel zimnej wody jest potrzebny
     
  3. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Porównanie w/w wpisów juliuszki:
    1) zzizzie na moderatora-brak wpisów zzizzie na forum
    2) nie wyszło-zzizzie nie chciała zostać MOD-em , chciała zostać na forum
    Ja to tak odebrałam .
     
    *Happygarden* i amdep lubią to.
  4. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    A może czytasz wybiórczo ?
    Nie ominęłaś może takiego:
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/zzizzie-na-moderatora.14699/page-15#post-326769

    Ale najlepiej poustawiać swoje klocki we własny sposób.
    Więcej obiektywizmu proszę !

    A ! Jeszcze mogło ujść w natłoku emocji:
    https://board-pl.farmerama.com/inde...s-vii-z-lotu-ptaka.15262/page-121#post-349519
    (proszę czytać obiektywnie)
     
    Ostatnie edytowanie: 19 stycznia 2015
  5. amdep

    amdep Moguł forum

    Bardzo mi przykro, ale z przyczyn oczywistych - brak czasu - zawsze czytam Forum wybiórczo.
    Rzecz jasna nie wybieram tego co mam czytać, tylko patrzę na powiadomienia, klikam, przenosi mnie do wątku w jakieś miejsce i od tego miejsca czytam - lub nie, bo jak nie mam wcale czasu, klikam ostatnią stronę wątku, żeby się zorientować co się dzieje w evencie, albo w sprawach Bahamy, to jest stale obserwowany temat.

    W kwestii wezwania do obiektywizmu... - ja tylko zapytałam, czy to brak konsekwencji, czy dwie różne osoby - całkiem serio zapytałam, w rodzinie zdarza się, że jedno konto w grze jest używane przez dwie osoby.

    A jeszcze co do emocji - no sorry, lubię czytać posty zzizzi, parę razy popłakałam się ze śmiechu przy tym, a śmiech to zdrowie, dla mnie bardzo, ale nie ma tu miejsca na "natłok" emocji.
    Chcę, żeby zzizzi nadal była na Forum, to ją chcę do tego przekonać - dlatego tu piszę, mając nadzieję, że jednak czyta.

    I to wszystko.
     
  6. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Schizofrenii nie mam (jeszcze) ;)

    Osobiście bardzo lubię wypowiedzi ZZIZZIE, ale te, które są rzeczowe.
    Niejednokrotnie wątki stworzone celowo do jakiegoś tematu są nieustannie zasypywane śmieciami w stylu "a ja to", "a ja tamto".
    Obecnie w ZZ naprawdę trudno jest się połapać z tego właśnie powodu - nabijanie postów jakimiś swoimi nic nie znaczącymi wpisami.
    ZZIZZIE ostatnio baaardzo fajnie postępowała tłumacząc i szukając rozwiązań zagadek z ZZ.

    Podkreślam raz jeszcze: LUBIĘ ZZIZZIE i już !
    Wkurza mnie tylko to jej marudzenie !
    Przecież zawsze można założyć swój wątek w dziale "dyskusje o grze i nie tylko"

    @zzizzie mam nadzieję, że to czytasz i kiedyś wybaczysz mi ten cały bałagan, ale przynajmniej z Tobą w roli głównej !
    Nie gniewaj się na mnie - proszę !
    Fajnie piszesz i ciekawie. Tylko te narzekania takie "zbyt polskie"
    Cyt. Worek ziemi ? Tak ! TEJ ziemi !
     
    gretag, amdep oraz -norbijas- lubią to.
  7. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Jestem – na chwilkę.
    Żeby podziękować za miłe posty... i żeby coś jeszcze wyjaśnić.

    Na forum i w grze starałam się pomagać innym (w miarę moich możliwości) - no i oczywiście od czasu do czasu ośmielałam się wyrazić własne zdanie na jakiś tam temat. Tak się fatalnie (dla mnie) składa, że nie jestem amatorką osiągnięć graficznych twórców gry oraz nie widzę większego sensu w gromadzeniu płatnych pikseli. No to dostawałam za swoje na każdym kroku. Muszę zmartwić moich wrogów – spływa to po mnie jak woda po gęsi, nie mam trudności z oddzielaniem netu od realu. Więc naprawdę nie warto się było aż tak trudzić, mierzone ciosy i tak nie trafiały do celu.

    Dlaczego tak nagle postanowiłam dać sobie spokój...? Ano dlatego, że – choć może to się wydawać dziwne – ja też miewam czasem dość bezsensownych ataków. Nie bolą (na necie nic nie boli)... ale są okropnie nudne. A nuda na necie to koszmar. No i nie byłabym sobą, gdybym nagle zaczęła wszystkim się zachwycać. A jak rozumiem, sporo ludzi ceniło mnie właśnie za to, że byłam sobą. Nie lubię nikogo/niczego udawać – ani w realu, ani na necie. Dawno temu już z tego wyrosłam.

    Będzie mi brakowało genialnego wątku, gdzie oczekiwanie na G&T wspólnymi siłami wyciągnęliśmy na absolutne szczyty abstrakcji i absurdu... będzie mi też brakowało zgaduli, bo współpraca z wujaszkiem przynosiła niekiedy urocze rezultaty... wątków eventowych może trochę mniej, z powodów, których nie muszę tu chyba wyjaśniać.

    Od większości userów różnię się tym, że ja na forum lubię się bawić zamiast się przechwalać, okazywać wyższość, wściekać, oburzać i hejtować. Miło mi było spotkać niewielką grupkę ludzi, którzy podzielają moje upodobania, i tym osobom naprawdę serdecznie dziękuję za wspólną zabawę.

    To tyle – a teraz logout (wylogowanie) i żadnych „kolejnych wcieleń” nie będzie.
    Aha, co do kolejnych wcieleń, to taka jedna drobna uwaga: jak zaczyna brakować argumentów, to się odgrzewa te stare. Natura ludzka jest, jaka jest.
    Idę podręczyć wrogów na innych forach xD
     
  8. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Hej ZZIZZIE !
    Nie odchodź ! prrrooooszę !

    Przepraszam, że to ja jestem tym kijem w mrowisku....................................

    Pisz, graj .... i się nie gniewaj !

    Przecież to tylko piksele
     
    gretag, -norbijas- oraz akinomrd lubią to.
  9. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    ja nie zaglądałam na forum kilka dni i czytam i nie wierze w to co widzę:(
    wniosek nasuwa się jeden nic nie pisać, siedzieć cicho, a gra się będzie toczyć, tyle,że bez forum, bo jak czytam coraz wiecej farmerow tylko czyta, bo boi się wypowiadać,że komuś coś się nie spodoba, a dla mnie forum to fajna rozrywka:)
    Szkoda bo z forum odchodzą ludzie, którzy je ożywiają i znają się na grze i chętnie pomagają innym. Boję się,że nie długo z forum zniknie Gretka, Oreczka i Norbi i paru innych fajnych graczy, żal mi wtedy nowych graczy, którzy wszystko będą musieli wytestować sami:(
    Może warto nauczyć się akceptacji użytkowników,oczywiście tych grzecznych, którzy maja odmienne od nas zdanie i pomysleć lub zapytać dlaczego, a nie zaraz naskakiwać.
    Zziezzie proszę przemyśl swoją decyzję:)

    PS
    z kim stworzę drugą fantastyczną, jedyną i niepowtarzalnaJoanne Chmielewską?
     
    Ostatnie edytowanie: 19 stycznia 2015
  10. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Zzizzie, przesadzasz. Nie podzielam Twojej opinii o grze jako takiej, ale fajnie podkręcałaś co niektóre wątki.
    Nie wydaje mi się też abyś miała tu wrogów, co najwyżej osoby nastawione sceptycznie-krytycznie. Przyjaciół natomiast - i owszem (i to chyba dość licznych).
     
  11. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    i tego będzie brakowało:) co do przyjaciół i wrogów to dla mnie w necie ich nie można mieć:) takie moje staromodne przekonanie xDxDxDxD
     
    Mojabonanza i dotikampo lubią to.
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Każdy może mieć gorsze dni i chyba teraz padło na zzizzie...Dajmy już Jej spokój,niech sobie spokojnie przemyśli.Wierzę,że do nas wróci ale wszystko ma swój czas i swoje miejsce...(Z sąsiadów na szczęście mi się nie wygumkowała xD )
     
  13. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    zzizzie

    Hej :mad:co z Tobą
    Znów mam czekać na taką osobę jak Ty rok ?
    Kiedyś lubiłem czytać userkę która zwała się Jotembi a która jak wiesz bardzo Mi przypominasz i nie pozwalam na to abyś opuściła to forum od tak sobie :mad:
    Proszę Ciebie zachowaj równowagę na tym forum i nie grymaś !!!:mad:
     
  14. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    proponuję przez telewizję prosić Zzizzie o powrót, strzeliła focha a pół farmy prosi ją o powrót
    juliuszka miałaś rację pisząc to co pisałaś, zgadzam się z Tobą w 100%
    podoba mi się te forum właśnie z powodu "cukrowania" jest miło i pomocnie
     
  15. John_Shaft

    John_Shaft Mieszkaniec forum

    cze QQ... xDxDxDxDxDxD Co dziś pijemy?... :pxDxDxDxDxD
     
    -mala159- lubi to.
  16. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    Ja:cry: tradycyjnie walę żubra po łbie :sleepy:
     
    juliuszka lubi to.
  17. John_Shaft

    John_Shaft Mieszkaniec forum

    co ja... bez żubra nie ma ff... xDxDxDxDxDxDxDxD
     
  18. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Ja tez tesknie za Jotembi i nie mam pojecia , czemu zniknela. nawet sie martwilam, ze cos sie jej stalo. Z. opamietaj focha, bo wlasnie teraz wracasz do dziecinstwa, pogniewalas sie na 2 dziewczynki ze wspolnej piaskownicy. Jak nasypalu piasku do oczu, to przmyj, przespij sie, a jutro w naszej piaskownicy znow bedzie fajnie. Obiecalas cos powysylac przed odejsciem, to mnie przeslij swoj powrot na forum, chyba , ze to wlasnie Ty nas olewasz i odchodzisz pod pierwszym, lepszym pretekstem, znudzona..... .
     
    Ostatnie edytowanie: 19 stycznia 2015
    amdep i azikowo lubią to.
  19. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    bo w tej grze nie można zlikwidować konta:) dlatego tyle mają wirtualnych farm i graczy :) no fakt mogła Cię wyrzucić z sąsiadów to fakt, ale mam nadzieję,że emocje opadną i wszystko wróci do normy:) a poza tym, do GT obiecała grać, więc może...
     
    gosiagosia60, chris975 oraz amdep lubią to.
  20. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    A ja myślę,że to nie jednorazowy foch, tylko kumulacja wielu spraw i akurat "nadarzyła się" idealna okazja,żeby odejść. A takie proszenie, przepraszanie i dawanie rad "po fakcie" jest już bezcelowe i wg mnie nie na miejscu - NUDNE jednym słowem 8)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.